Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ze sparingami w reprezentacji Polski, jest styczeń 2010 i chciałem sobie w czasie el. ME zagrać sparingi, tymczasem w okresie jesień'10 - jesień'11 z chyba 20 terminów tylko 2 nie są szare!! chyba mi nie powiecie, że 2 sparingi w 1,5 roku to realizm? :/ ktoś się spotkał z problemem i potrafi wyjaśnić/pomóc?

Odnośnik do komentarza

czemu wszyscy ingnoruja moje pytanie

 

Siemka:

Chcialbym się zapytać jakimi cechami powinni sie charakteryzowac zawodnicy zeby byli najlepsi na pozycjach:

Bramkarz,Obr. śr., wysuniety boczny obronca. def. pom. pom. of. pom. skrzydlowy i napastnik

Bo ja kupuje zawodnikow i wiekrzasc sie nie sprawdza wogole a w szczegolnosci napastnicy, mialem huntelara, raula torresa ville i kazdy strzela raz do roku. Ktos mi kiedys wyslal umiejetnosci jakie zawodnicy powinni miec aby byhli zarabisci na podanych wyzej pozycjach, jesli byl by ktostaki mily i mi to napisl bym byl bardzo wdzieczny. Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza

A może to nie wina zawodników tylko byle jakiej taksy :>

A najważniejsze atrybuty powinieneś mieć w instrukcji (książeczce), wysil się trochę, a nie wymagasz żeby ktoś Ci wszystko na tacy podał.

BTW Mógłbyś pisać imiona i nazwiska wielką literą. A za następne upominania się o udzielenia Ci pomocy odpoczniesz od forum za recydywę.

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie.

 

Jest taka sytuacja. Kupuję gracza, który w kontrakcie wymaga statusu w drużynie np. zaplecze lub szeroki skład, podczas gdy wiem, że jest niezwykle utalentowany i będzie grał w prawie każdym meczu. Czy w takim przypadku lepiej mu odrazu w kontracie przydzielić status kluczowy, czy może wtedy, kiedy przejdzie do drużyny ustalić mu ten status. A może w ogóle mu go nie zmieniać? Pytam tym bardziej dlatego, że ostatnio miałem problem z brakiem harmonii w drużynie.

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie.

 

Jest taka sytuacja. Kupuję gracza, który w kontrakcie wymaga statusu w drużynie np. zaplecze lub szeroki skład, podczas gdy wiem, że jest niezwykle utalentowany i będzie grał w prawie każdym meczu. Czy w takim przypadku lepiej mu odrazu w kontracie przydzielić status kluczowy, czy może wtedy, kiedy przejdzie do drużyny ustalić mu ten status. A może w ogóle mu go nie zmieniać? Pytam tym bardziej dlatego, że ostatnio miałem problem z brakiem harmonii w drużynie.

 

Brak harmonii to chyba powod tego, ze masz malo kasy. Wczesniej sie z tym nie spotkalem, ale jak objalem Trofense, ktore ma stadion na 3 tys to ciezko bylo byc "na plusie". Co chwile spadala ilosc kasy. Wiec musialem sie pozbyc kilku graczy i teraz jakos sobie radza, i juz nie ma tego komunikatu.

Lepiej chyba dac mu status: zaplecze, skoro tak chce niech ma. Jak ma zaplecze to chyba wiecej sie stara w meczu, bo wie, ze nie ma pewnego pierwszego skladu. A jak jest nowy i od razu dajesz mu pierwszy sklad to moze byc roznie. Chyba, ze kupujesz jakas mega gwiazde do cienkiego klubu..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie.

 

Jest taka sytuacja. Kupuję gracza, który w kontrakcie wymaga statusu w drużynie np. zaplecze lub szeroki skład, podczas gdy wiem, że jest niezwykle utalentowany i będzie grał w prawie każdym meczu. Czy w takim przypadku lepiej mu odrazu w kontracie przydzielić status kluczowy, czy może wtedy, kiedy przejdzie do drużyny ustalić mu ten status. A może w ogóle mu go nie zmieniać? Pytam tym bardziej dlatego, że ostatnio miałem problem z brakiem harmonii w drużynie.

 

Ustawiaj mu na starcie najniższy, na jaki się zgodzi, unikniesz w ten sposób zarzutu, że okłamałeś go, sprowadzając go do klubu. Gdy się sprawdzi i rzeczywiście przebije się do pierwszej drużyny, zmień mu status na odpowiadający rzeczywistości, choć z tym niekiedy możesz poczekać, aż zacznie marudzić.

Odnośnik do komentarza

Witam

 

1.Chce zaczac grac o nowa i zaznaczylem 40 lig grywalnych.I zawsze po jakims czasie(kiedy sie wczytuje) komputer sie wylacza.Czym to moze byc spowodowane?

Kompa mam dobrego.Czy moze warto wziac niektore ligi na podglad?Co to daje?Bo mi nie zalezy na graniu w lidze chorwackiej tylko zaznaczam ja zeby kupowac stamtad zawodnikow.

 

2.Moge jakos przeniesc jeden klub ktorym chce grac do grywalnej ligi?Chodzi mi o Zawisze Bydgoszcz do obecnej 1 ligi polskiej.Jesli sie da czy taki "awans" spowoduje ze pilkarze ktorzy nie chcieli przyjsc do 2 ligi przyjda do 1? Chociaz niektorzy?

 

Z gory dziekuje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...