Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wybierz wszystkich piłkarzy z San Marino na początku gry (jeśli jest taka możliwość), wówczas może będzie możliwość objęcia taj repry. A jeśli nie można to chyba jedynym wyjściem jest sięgnięcie po Bombonierę Profesora (która chyba działa też pod 2k9).

2. Nie, a przynajmniej tak być powinno.

3. Gracza, który wybrał reprę nie zmusisz do zmiany zdania. A poza tym gracz nie może występować dla kraju, którego obywatelstwo dostał jako ostatnie. Jest ono tak jakby dla picu ;)

Odnośnik do komentarza

Mam drugi problem..teraz poważniejszy.....Gdy odpalałeam FM'a wypadał mi taki bład " FM 2009 is running dangerously low on mamory.Pleas quity and free up some memory "....i potem klikam ok..nastepny komunikat "Fm has run ouf of memory and will now quit".....Odinstalowałem i zainstalowałem Fma jeszcze raz ...i to samo....NIe moge grać:(

 

POMOCY !

Odnośnik do komentarza

Witam otóż mam taki problem bo zainstalowałem Fm 2009 na laptopie a wcześniej grałem na PC, więc skopiowałem save na lapka i jak chce teraz na nim załadować gre to wyskakuje mi błąd z bazą danych, że nie istnieje dla tego zapisu baza danych i sie gra wyłącza. Skopiowałem cały folder Sports Interactive z moich dokumentów. Pomoże ktos?

Odnośnik do komentarza
Zwiększ pamięć wirtualną?
Jak to zrobić??...
Może mi ktoś pomoc?....Bo chciałbym pograć a nie mogękwasny.gif.....

więc: Mój komputer-> Właściwości-> Zaawansowane-> (na samej górze) Wydajność-> Ustawienia-> Zaawansowane-> (na dole) Pamięć Wirtualna-> Zmień. i dla danego dysku ustawiasz.

Odnośnik do komentarza
Witam otóż mam taki problem bo zainstalowałem Fm 2009 na laptopie a wcześniej grałem na PC, więc skopiowałem save na lapka i jak chce teraz na nim załadować gre to wyskakuje mi błąd z bazą danych, że nie istnieje dla tego zapisu baza danych i sie gra wyłącza. Skopiowałem cały folder Sports Interactive z moich dokumentów. Pomoże ktos?

 

Baza danych na laptopie musi być identyczna z tą która miałeś na PC. To znaczy jeśli grzebałeś powiedzmy edytorem w tamtej bazie danych, sejw na nowej bazie się nie uruchomi.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam małe pytanie.

Co odpowiada za panowanie na boisku, stwarzanie więcej akcji podbramkowych niż przeciwnik? Gram Koroną, ostatnio rozegrałem sparing z Legią (u siebie), która jest klasę rozgrywkową wyżej, wygrałem 3:2, bo dwa gole zza pola karnego wpakował mi Borysiuk. Ogólnie mieli dużo mniej sytuacji. Za to w poprzednim sezonie przyjechał do mnie jakiś Motór Lublin, Odra Opole i na moim boisku cisnęli niemiłosiernie, a w składzie mają samych ogórków. Co ogólnie zrobić żeby panować u siebie/na wyjazdach?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Witam otóż mam taki problem bo zainstalowałem Fm 2009 na laptopie a wcześniej grałem na PC, więc skopiowałem save na lapka i jak chce teraz na nim załadować gre to wyskakuje mi błąd z bazą danych, że nie istnieje dla tego zapisu baza danych i sie gra wyłącza. Skopiowałem cały folder Sports Interactive z moich dokumentów. Pomoże ktos?

 

Baza danych na laptopie musi być identyczna z tą która miałeś na PC. To znaczy jeśli grzebałeś powiedzmy edytorem w tamtej bazie danych, sejw na nowej bazie się nie uruchomi.

 

To w takim razie jak przenieść bazę danych z pc na laptopa? czy da się wogule

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy i Wam, ale otrzymujac nowego juniora, widzimy twarz wygenerowana przez komputer (facegen'a). kolor skory, wlosow, ale kiedy ten sam junior jest na murawie.. nie jest to ze soba zgodne. o ile kolor skory sie zgadza, to blondyn na "zdjeciu" nie jest blondynem na murawie.okazuje sie ze jest standardowo brunetem..... czy zamyka ten bug patch?

 

 

Mam takie pytanie. Jak polepszyc atmosfere w zespole, bo aktualnie w moim zespole ta 'cecha' osiagnela poziom b.niski ? Dziekuje z gory za odpowiedz.

 

wyzsze kontrakty lub...... spektakularne zwyciestwo :)

zorganizuj towarzyski mecz....

Odnośnik do komentarza
Witam otóż mam taki problem bo zainstalowałem Fm 2009 na laptopie a wcześniej grałem na PC, więc skopiowałem save na lapka i jak chce teraz na nim załadować gre to wyskakuje mi błąd z bazą danych, że nie istnieje dla tego zapisu baza danych i sie gra wyłącza. Skopiowałem cały folder Sports Interactive z moich dokumentów. Pomoże ktos?

 

Baza danych na laptopie musi być identyczna z tą która miałeś na PC. To znaczy jeśli grzebałeś powiedzmy edytorem w tamtej bazie danych, sejw na nowej bazie się nie uruchomi.

 

To w takim razie jak przenieść bazę danych z pc na laptopa? czy da się wogule

 

Uruchom grę w oknie - to powinno pomóc (gra nie powinna się wyłączyć).

 

EDIT : Aby uruchomić grę w oknie należy kliknąć prawym przyciskiem myszy na ikonę Football Managera, a potem w elemencie docelowym dodać -small_screen -windowed" .

 

 

Napisz, czy pomogło.

Odnośnik do komentarza
CYTAT(Grzeho @ 2009-06-02, 13:03) *

Mam takie pytanie. Jak polepszyc atmosfere w zespole, bo aktualnie w moim zespole ta 'cecha' osiagnela poziom b.niski ? Dziekuje z gory za odpowiedz.

 

 

wyzsze kontrakty lub...... spektakularne zwyciestwo smile.gif

zorganizuj towarzyski mecz....

 

Narazie wywalczylem awans do wyzszej ligi i nic to niestety nie pomoglo..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...