Skocz do zawartości
Wujek Przecinak

Warszawa i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Wujek na Polonie, Guli na WKS a po meczu na melanż ;) mogło by być ciekawie :D

Wiesz, ja już na meczu z Polonią błem, a Wujek był chory jak cholera :(

Do SZk i Grabka nie miałem numeru, ale za to wszyscy widzieliśmy się na imprezce w...Poznaniu :D, z tym że to było parę miesięcy po meczu.

W każdym bądź razie jak się w Warszawie z ekipą warszawską nie napiję to strzelę focha :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzucam nieśmiałą propozycję zorganizowania małego spotkanka przedzjazdowego :) . Co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem w tym momencie w Warszawie, ale z dwoma znajomymi i jutro w ogóle jedziemy nad morze, więc niestety odpadam. Ale piszę się na spotkanko pozjazdowe jeszcze przed 8 sierpnia, bo wtedy wracam do Vikinglandu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No panowie, czas ustalać coś. Smetek, kiedy będziesz w wawie, bo to właściwie na tę chwilę głównie od Ciebie zależy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

After Party i pożegnanie Reapera :) . Czekam na dalsze ustalenia :) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na 90% w godzinach bardzo popoludniowo nocnych bede w Wawie w czwartek jakby mi ktos chcial wpierdol spuscic :kekeke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, nie wiem czy będę mógł akurat w czwartek, ale jak będzie 100% to pisz jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jesli o mnie chodzi przyjezdzam w niedziela rano, musze zalatwic sprawy w jankach i po 16 [obiad rodzinny] wydaje sie wolny... jednak bardziej preferowany jest u mnie poniedzialek, wracam do lodzi tak jak Łosoś 8smego [rano]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To będziemy mieli chyba mały klops :/ .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jesli wygodniej Wam w sobote, to przezyje ;) nie bede sie wpychal na nie swoje bagno :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będę w Stolicy Naszego kraju (Warszawa :keke: ) prawdopodobnie w dniach 15-19 sierpnia. Może by coś? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Będę w Stolicy Naszego kraju (Warszawa :keke: ) prawdopodobnie w dniach 15-19 sierpnia. Może by coś? :D

Ja być może będę 19 sierpnia w W-wie wraz z gulim :)

Być może, bo jeszcze nie konsultowałem tego z rodzicami ;) Ale tak na 80% będę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja być może będę 19 sierpnia w W-wie wraz z gulim :)

Być może, bo jeszcze nie konsultowałem tego z rodzicami ;) Ale tak na 80% będę :)

Tyle, że ja wyjeżdżałbym 19. Prawdopodobnie około południa :/.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szkoda, bo chętnie bym się napił z Tobą ;)

No to jeszcze jest kwestia otwarta, może uda mi się załatwić, że zostanę dzień dłużej, ale nic nie obiecuję. Z resztą sam nie masz pewności, ze będziesz :). Jeszcze trochę czasu - dogadamy się ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szkoda, bo chętnie bym się napił z Tobą ;)

No to jeszcze jest kwestia otwarta, może uda mi się załatwić, że zostanę dzień dłużej, ale nic nie obiecuję. Z resztą sam nie masz pewności, ze będziesz :). Jeszcze trochę czasu - dogadamy się ;).

Ja bym to wiedział za tydzień, kiedy rodzice wrócą ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

leaving lublin tomorrow at 3pm.

tak wiec do Wawy powinienem dotrzec plus/minus na 17... jakies propo odnosnie minispotkania :)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja chyba już mogę oficjalnie powiedzieć, że raczej nie dam rady się spotkać przed wyjazdem. Sorki panowie, do zobaczenia za... chyba pół roku, bo wtedy na pewno będę w Polsce ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trudno. Liczyłem na małe spotkanko w sobotę :) . Spotkamy się najwyżej w zimie :) .

Swoją drogą mam nadzieję, że zorganizujemy jakieś spotkanko z nowymi osobami :) . Trzeba poszerzać grono znajomych :) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jutro, 07.08.2007, spotkanko na Polu Mokotowskim (pod Mokpolem rozumiem?) o godzinie 18:00.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tylko tak napiszę - jutro ok. godziny 18 planowane jest mini spotkanie Warszawskie. Na razie lista zamyka się w gronie: Reaper, millo, SZk (ewenutlanie, ta?) i piszący te słowa.

:-)

edit:

myślimy o tym samym z Norweskim :*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi