Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Panowie, może ktoś coś podpowie. Poszukuję knajpy na imprezę pożegnalną w mojej firmie, założenie:

  • rezerwacja stolików tak na 15 osób
  • możliwość zamówienia fajnych przekąsek w przystępnej cenie
  • butelki wódki z softem w przystępnej cenie

Sprawdzałem restaurację Kameralną, tam fajne są przekąski, ale 0,5L wódki za 100 zł bez softu :/

Więc póki co wygrywa u mnie Harenda, gdzie są przekąski, jest tyskomat (5L piwa za 69 zł) i butelka 0,7 wódki + soft za 99 zł.

 

Ktoś ma jakieś pomysły jeszcze co można sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Bilet dobowy - na wszystko, tylko musisz pamiętać, że są dwie strefy, ale to są naprawdę już obrzeża, więc raczej nie wyjedziesz do drugiej.

Ulga dla studentów - na pewno do 26. roku życia. Ktoś coś ostatnio mi mówił, że mając legitymację można jeździć też po 26. roku życia, ale nie jestem w stanie Ci tego potwierdzić na 100%. Sprawdź jak to wygląda tutaj: http://www.ztm.waw.pl/?c=142

 

Jak nie będziesz mógł znaleźć, to daj znać, najwyżej podpytamy się Fikandra, on pewnie będzie wiedział ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Halo Warszawa, halo piłkarze.

 

Moi znajomi chcą się pokopać po kostkach jakoś w tygodniu w godzinach wieczornych(najlepiej 7-8 lub 8-9).

Jak to wygląda z dostępnością i ceną, najlepiej możliwie blisko centrum lub mokotowa.

 

Na Polnej w centrum jest to 265 pln/godzina, więc nieco za drogo.

 

Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

Panowie,

planuje przyleciec do Wawy 15 sierpnia na 1 nocke (przybywamy w dwie rodziny 2+1)

W planach przylot kolo 8 rano do Modlina, pozniej Muzeum powstania, potem jakis nocleg, wtorek rano Centrum Kopernika i odlot kolo 18.

I teraz kilka pytan

1. Jak nalepiej sie wydostac z Modlina :D

2. Może ktoś polecic jakis nocleg na 1 noc w przystepnej cenie? Zastanawiam sie nad http://www.botel.pl/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...