Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A ciap?g mia? jecha? do Poznania :kekeke: .

Spotkanie bardzo, bardzo sympatyczne. Przeze mnie Vami z?ama? pewne postanowienie :keke: .

Filozoficzne dyskusje SZk z Vamim niezapomniane :] . Jazda SZkwozem, niezapomnana :D .

Po?miali?my si?, jakie? piwko wypili?my i ogólnie by?o nie?le :D .

Nawet dwie fotki mamy :D .

Ja i znany terrorysta.

Terrorysta w drodze do bratniego ?winouj?cia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki chlopaki za spotkanie. Dojechalem do Poznaina ogolnie pol godziny przed czasem, rozklad jakis zrabany byl. Do Swinoujscia to pociag jechal z Poznania ale o 4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tam, tam :f?fary: Jutro Ja, szyjezdzam do Stolycy. Bede 10:40 na centralnym, potem jade do Novotelu przy lotnisku i tam mam zakwaterowanie. Wieczorem ma byc siakas impra w hotelu wiec nie wiem czy jutro dam rade sie wyrwac wieczorem, sie okaze jak przyjade. Natomiast w srode jestem wolny juz od 16:00 wiec mozemy sie klaszowac :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W srode jestem zajety maksymalnie, wiec jesli nas kochasz, to albo wkrec nas na bibe w hotelu, albo olej cieplym moczem tych leszczy z Maka, ktorzy szybko zorientuja sie, ze jestes faworytem konkursu i beda tylko szukali okazji, zeby Ci wsadzic widelec do odbytu... Wiesz, oni musza skads czerpac wiedze, a to akurat po Tobie widac, ze takie szczegoly, jak maksymalne cisnienie maszyny do frytek i minimalna dlugosc penisa kierownika zmiany, masz w dupie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No mam, jedyny problem to, ze ogloszenie wynikow jest o 21 ale w sumie zawsze moge sie dowiedziec rano, ze wygralem :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam mog? klaszowa? i jutro i w ?rod? :keke: ale dopiero ok. 20:30 :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wtorek, ?roda 18:30 - 20:00 .

Tak mniej wi?cej mog? by? :) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prosz? o ewentualny kontakt telefoniczny z informacjami o miejscu pobytu Mcstarsa i reszty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i Bebok nie wygral konkursu McDonaldsa, niemniej jednak postanowil powetowac sobie porazke, spedzajac wieczor w gronie warszawskich elit scenowych. Oprocz nizej podpisanego, w Sphinksie przy Chmielnej zjawili sie: Grabek, kkamillo oraz wwosik z Danusia. Zabraklo naczelnego rabina sceny warszawskiej, z powodow szkolnych lomiankowski lachonoorganizator rowniez byl wylaczony z gry, niemniej jednak dalismy rade.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie by?o mnie czego bardzo ?a?uj?. Grono jak widz? by?o zacne :) .

Czasami gór? nad przyjemno?ciami bior? jednak obowi?zki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra ludu - ?ód? atakuje Warszawe. Wpadam w ?rode ze Smetkiem do Wawy :) Kto? ch?tny na co? wieczorkiem? Smetek zostaje do pi?tku, a ja chcia?bym sobie max popo?udniu w czwartek wrocic :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

?y?ek w stolycy? Oj, szkoda wielka, ale mam organizer zapchany po brzegi a? do grudnia :keke:

[szeptem] poczekam do pi?tku, a? Smetek sam zostanie [/szeptem]

;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

?roda? Czwartek wolny, na pi?tek bior? urlop :D . Co prawda w ?rod? mam kolejny zabieg ale mo?e wpadn?. jeste?my w kontakcie ?y?ek :) . Smeciu te? ma mój numer w razie czego :) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Środa wieczór - nie na długo - kto jest chętny oprócz WP? :)

aha i co proponujecie jak cos ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A w środę to przypadkiem Polska nie gra? Może do jakiegoś pubu? [nieśmiało, zgłaszam swoją kandydaturę, ale nie wiem jak będzie]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu nie :) Jednak Smetek mowi, abys nam opracował powrót na Bemowo :)

i czy znajdziemy gdzies pub gdzie bedzie miejsce aby obejrzec meczyk :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja będę wolny w okolicach 17-18. Kolejny zabieg mam :/ .

Dogadamy się. Na Bemowo jeżdżą nocne :D .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tradycyjnie jestem dostępny ok. 20:30. Jeśli zajmiecie dobrą miejscówkę w pubie tuż przed tv to może Was nawiedzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rowniez wstepnie zglaszam swoj akces, szczegoly w miare rozwoju sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi