Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nawet nie napisał o środowym spotkaniu :(

 

Jak tylko dotarłem, to Ormianie wcisnęli bramkę, przy wydatnej pomocy Grabka :keke: ogólnie było bardzo fajnie, sporo spraw poruszonych.

 

Ja z kolejnego spotkanka jednak się 'wykręcam', bowiem zwyczajnie nie dam rady czasowo. Miłej zabawy.

Odnośnik do komentarza
W środę było bardzo sympatycznie :) . Fajnie, że nasi koledzy z Łodzi się pojawili :] .

 

info od Smetka: ciekawe czy z Ciebie byłby taki kozak jakby Twoj ojciec miał wypadek samochodowy...

 

info od Żyłka: mogłeś o tym nie wiedzieć dlatego miałeś prawo się czepiać. ja wyjaśniłem czemu mnie nie będzie i to też powinno wystarczyć.

Odnośnik do komentarza

 

A dziękuję :) . Odpowiedziałbym w podobnym tonie, ale Finka w okularach kojarzy mi się z bezwzględnym terminatorem :D .

Odnośnik do komentarza

Informuje, ze wczoraj odbylo sie kolejne spotkanie przy tym slynnym pisowskim stoliku, czworokat Ukladu Warszawskiego stanowili: Patro07 (sluzby specjalne) Micheszk (IV wladza), Wujaszon (skorumpowany aparat urzedniczy ukladu dazacy do przejecia wladzy w stosownym ministerstwie) i specjalny wyslannik, ktory w odpowiednim momencie ma odlaczyc caly prad w stolicy - Brachul ;)

 

Haslo naszego stoliak: "Przemek Gosiewski naszym przyjacielem jest".

Odnośnik do komentarza
Informuje, ze wczoraj odbylo sie kolejne spotkanie przy tym slynnym pisowskim stoliku, czworokat Ukladu Warszawskiego stanowili: Patro07 (sluzby specjalne) Micheszk (IV wladza), Wujaszon (skorumpowany aparat urzedniczy ukladu dazacy do przejecia wladzy w stosownym ministerstwie) i specjalny wyslannik, ktory w odpowiednim momencie ma odlaczyc caly prad w stolicy - Brachul ;)

 

Haslo naszego stoliak: "Przemek Gosiewski naszym przyjacielem jest".

 

"Panie Prezesie melduję wykonanie zadania" :lol: .

Bardzo sympatyczne spotkanie :) . SZk jak zawsze katolicki i marudny :keke: .

Odnośnik do komentarza

Było ciekawie a najlepiej w Ogrodzie Saskim, gdzie miły Pan Policjant poprosił mnie z Wujkiem, abyśmy piwo skończyli pić, bo ludzi spisują :]

 

Skończyliśmy pić piwko i wsiadłem w 36 a Rebe na metro poszedł. Mamy zdjęcie timona i coś dla Paróvy :]

 

Bardzo udane popołudnie. Jak przyjadę to wrzucę fotki prędko.

 

Nawet było łączenie na "żywo" z finką i podesłanie jej MMS`a z piwem Królewskie i podpisem Legia :]

Odnośnik do komentarza

 

Wymienialiśmy się dzwonkami

 

Przemek Gosiewski Naszym przyjacielem jest i Wicepremierem

oraz Panie Prezesie melduję wykonanie zadania

Najlepszy kombajn to ma Patryk, później Rebego fon, mój i SZk na końcu. Odwiedziliśmy tradycyjnie Norę. Na skarpę czasu brakło :]

Odnośnik do komentarza
Mamy zdjęcie timona

 

Czekam z niecierpliwością.

 

A oni sie ciagle bawili swoimi wszystkomajacymi komorkami...

...az wyjalem swoja, kijowa na maksa, i im zdjecia porobilem...

 

Nie no, szpan pełną gębą...

 

Eee, Wujek, a Ty masz korolowy wyświetlacz i polyfonyczne dzwonki? :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...