Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

A ciap?g mia? jecha? do Poznania :kekeke: .

Spotkanie bardzo, bardzo sympatyczne. Przeze mnie Vami z?ama? pewne postanowienie :keke: .

Filozoficzne dyskusje SZk z Vamim niezapomniane :] . Jazda SZkwozem, niezapomnana :D .

Po?miali?my si?, jakie? piwko wypili?my i ogólnie by?o nie?le :D .

Nawet dwie fotki mamy :D .

Ja i znany terrorysta.

Terrorysta w drodze do bratniego ?winouj?cia

Odnośnik do komentarza

Tam, tam :f?fary: Jutro Ja, szyjezdzam do Stolycy. Bede 10:40 na centralnym, potem jade do Novotelu przy lotnisku i tam mam zakwaterowanie. Wieczorem ma byc siakas impra w hotelu wiec nie wiem czy jutro dam rade sie wyrwac wieczorem, sie okaze jak przyjade. Natomiast w srode jestem wolny juz od 16:00 wiec mozemy sie klaszowac :>

Odnośnik do komentarza

W srode jestem zajety maksymalnie, wiec jesli nas kochasz, to albo wkrec nas na bibe w hotelu, albo olej cieplym moczem tych leszczy z Maka, ktorzy szybko zorientuja sie, ze jestes faworytem konkursu i beda tylko szukali okazji, zeby Ci wsadzic widelec do odbytu... Wiesz, oni musza skads czerpac wiedze, a to akurat po Tobie widac, ze takie szczegoly, jak maksymalne cisnienie maszyny do frytek i minimalna dlugosc penisa kierownika zmiany, masz w dupie...

Odnośnik do komentarza

No i Bebok nie wygral konkursu McDonaldsa, niemniej jednak postanowil powetowac sobie porazke, spedzajac wieczor w gronie warszawskich elit scenowych. Oprocz nizej podpisanego, w Sphinksie przy Chmielnej zjawili sie: Grabek, kkamillo oraz wwosik z Danusia. Zabraklo naczelnego rabina sceny warszawskiej, z powodow szkolnych lomiankowski lachonoorganizator rowniez byl wylaczony z gry, niemniej jednak dalismy rade.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...