Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

sorry, że tak wchodzę z butami, kiedy to ustalacie pewne rzeczy, ale potrzebuję noclegu od 4 do 6 października (piątek-niedziela). Po wpisaniu w google frazy "noclegi warszawa" wyskakuje takie multum opcji, że ciężko mi się na coś zdecydować. Będzie nas 3, albo 4, zadowolimy się jednym pokojem. Fajnym by było coś w centrum za rozsądne pieniądze.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam listę na dzisiaj:

 

Poniedzialek 9 wrzesnia, 19:00:
1. Perez
2. Łukasz (brat Pereza)
3. Hyde
4. Hyde +1
5. Smetek
6. Pulek
7. Piotrek (kuzyn Pulka)
8. wwosik
9. Smętek +1 (Hubert)
10. Reaper
11. Suter
12. Roger (od Pereza)
Plus info techniczne - w szatniach mają jakąś awarię z wodą. Spece mają zacząć działać od 15.00, ale nie ma pewności, że uda im się ogarnąć wszystko do tej 19-20, więc różnie może być z opcją kąpieli po hali.
Odnośnik do komentarza
Poniedziałek, 16 września, 19:00:


1. Perez

2. Łukasz (brat Pereza)

3. Hyde

4. Hyde +1

5. Smetek

6. Pulek

7. Piotrek (kuzyn Pulka)

8. wwosik

9. Reaper

10. Suter

11. Roger (od Pereza)

12. ?


Bez +1 od Smetka (chyba że już wydobrzeje ;)).


W temacie kasy - mamy 220 zł, z czego 202,50 leci za halę (na piłkę jest więc na razie 17,50). Co do piłek - posortowane na Allegro. Brat ma rzucić swoje info, ale może ktoś z Was miał do czynienia z którymś modelem. Przypomnę, że ta nasza obecna "poszła" na szwach. Może warto zainteresować się klejonymi? Np. ta (kolor na plus, bo żółtej nie widać ;)) lub ta (taką mieliśmy z hali i w sumie - póki nie wywaliło jej jakichś garbów - grało się nią całkiem fajnie).

Odnośnik do komentarza

Brat uważa, że ta piłka Nike byłaby spoko. W sumie sprawdzała się nam dość długo jako sprzęt użyczony przez szkołę. Jeśli nikt nie będzie miał innych propozycji, to jutro zamawiam w opcji przesyłki kurierskiej. Koszt 90,93 PLN, co po odjęciu kasy z poniedziałku daje lekko ponad 73 zł dzielone na 12 osób (szalone 6-7 zł do dopłaty do poniedziałkowej hali :)).

Odnośnik do komentarza

no ja bym chyba prostestował (hihihi) jeśli chodzi o tę piłkę najka. mamy doświadczenie z niej - na hali były dwa egzemplarze jej:

 

- jednej odjebało i skakała jak szalona

- w drugiej był ten sam objaw co w tej naszej obecnej, czyli wyskoczył bąbel

 

do przemyślenia

Odnośnik do komentarza

To się zgadza, tylko pytanie, po jakim czasie. Jedną z nich graliśmy z dobry rok, a zakładam, że pewnie i w szkole nią tłukli. Ta obecna Seleca wytrzymała ledwie 3/4 sezonu i to tylko naszego grania. Dla mnie luz ogólnie. Na tyle co z bratem gadałem, to on twierdzi, że ogólnie piłki Selecta są nie do zajechania. Nawet Fasol podesłał mi PW z linkiem do... identycznej piłki Selecta, jaką graliśmy :). Może jakiś pechowy model się trafił? Albo to po prostu Twoje walenie po suficie ;).

 

Poniedziałek, 16 września, 19:00:
1. Perez
2. Łukasz (brat Pereza)
3. Hyde
4. Hyde +1
5. Smetek
6. Pulek
7. Piotrek (kuzyn Pulka)
8. wwosik
9. Reaper
10. Suter
11. Roger (od Pereza)
12. Henkel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...