Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

26.03.2012

 

1. Pulek

2. Jahu

3. Grabek

4. Smetek (do potwierdzenia)

5. Suter

6. Reaper

7. wwosik

8. SZk

9. Marcin

10. Hyde

11.

12.

 

Ciąg dalszy zapisów. Wypada mój +1, wpisany Jahu i Smetek (do potwierdzenia)

 

 

 

***

 

I druga sprawa, która jest akurat na topie: kto z Warszawy i okolic wybiera się na tegoroczny ZLOT? W tamtym roku ekipa była dość pokaźna, natomiast w tym zapowiadają się osłabienia. Z tych co pamiętam, ale jak mi ktoś wypadnie, to sorry!

  1. Wujek
  2. Perez
  3. Kebab
  4. Ciechan
  5. Reaper
  6. Mauro
  7. SZk (wiem że nie było, ale w końcu legenda)
  8. Kruger (wracał z nami w tamtym roku, nie? kojarzę jak przez mgłę!)

Nie wiem, tak mi się Ci ludzie wpisali ;] a co z lakim i Puckiem? Oni to prawie jak Warszawa ;) Smetek, Ty ruszasz z Warszawy jakoś?

O reszte nołlajfów nie pytam. Jak co, to śmiało Johnnis :)

Odnośnik do komentarza

Ja na przysłowiowe 99,9% odpadam. Niby tylko weekend, ale nie chcę zostawiać Ani z małą. Myślałem, że może wyrwać się autkiem, a tu 450km, więc trochę drogi :). Ogólnie dużo zależy od tego, jak Hanka będzie rosła (w terminie zlotu będzie miała 4 miesiące), jak wszystko będzie OK, to może uda się pojechać, ale raczej mało realne.

Odnośnik do komentarza

Ja na przysłowiowe 99,9% odpadam. Niby tylko weekend, ale nie chcę zostawiać Ani z małą. Myślałem, że może wyrwać się autkiem, a tu 450km, więc trochę drogi :). Ogólnie dużo zależy od tego, jak Hanka będzie rosła (w terminie zlotu będzie miała 4 miesiące), jak wszystko będzie OK, to może uda się pojechać, ale raczej mało realne.

Przesadzasz Perez ;) Jako doświadczony w boju powiem Ci, że po 2-3 tygodniach wejdziecie w taka rutynę, że będzie prawie jak przed powiększeniem stada. 4 miesięczne dziecko to nie tygodniowe. Załatwiasz teściową - lub wysyłasz kobity do teściowej i wiooo na zlocik. Poza tym - po takim czasie też będziesz potrzebował kilku dni by się odchamić troszkę, odpocząć i wyspać.

Lepiej się przyznaj, że boisz się w pingla dostać i nie chcesz jechać ;)

Odnośnik do komentarza

Ja w tym roku raczej nie. Może na dzień, dwa jeśli się da, ale w tej chwili nie wiem. W każdym razie nie wpłacam.`

 

 

Za to chetnie bym spożył alkohol w sobotę wieczorem. Jacyś chętni?

 

Może się spotkać na małe piwko. Dawno się nie widzieliśmy :).

Ja tradycjnie mógłbym byc ok. 20.30 :) Inni chetni - zgłaszać się!!

Odnośnik do komentarza

Co prawda nie jest to oficjalna informacja, ale możliwe, że Podlaski Piorun 206 będzie miał jakieś wolne miejsce i będzie mógł zabrać kogoś z Wawki, bo w tym roku nie zahaczamy o Ostrołękę w związku z tym, że ADR jeśli będzie uderzał to z Koszalina.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...