Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Ja pier***e. Rozumiem że wczoraj mogło coś wypaść, cokolwiek, ale do chuja, wszyscy dzisiaj? Nagle? Cztery godziny przed halą? Po to jest robiona lista w tygodniu, żeby sobie cokolwiek zaplanować. I jak mnie coś boli, to wiem conajmniej dzień wcześniej, że będzie problem.

Odnośnik do komentarza

Ja pier***e. Rozumiem że wczoraj mogło coś wypaść, cokolwiek, ale do chuja, wszyscy dzisiaj? Nagle? Cztery godziny przed halą? Po to jest robiona lista w tygodniu, żeby sobie cokolwiek zaplanować. I jak mnie coś boli, to wiem conajmniej dzień wcześniej, że będzie problem.

 

Chuja tam. Najczęściej całe gówno z weekendu wychodzi w poniedziałek rano. Wiem to po sobie. Wszystko jest ok do czasu aż się obudzisz.

Odnośnik do komentarza

@Henkel: ale ręce do grania w polu nie są potrzebne :). Już za tyle co broniłeś, to na pewno znalazłaby się drużyna, która by na luzie przetrwała, gdybyś nawet nie zmieniał się na bramce, a pamiętam, że w polu też potrafisz pograć.

 

@Kuchar: bez urazy, ale sam napisałeś, że już w niedzielę palec znowu zaczął szwankować, a nas informujesz w poniedziałek o 15. Sorry, może nie zauważyłeś, ale hala frekwencją nie grzeszy i nie mamy 15 osób w zanadrzu. A jednak jest różnica, gdy o brakach wie się w niedzielę wieczorem, a nie w poniedziałek po południu. Inna sprawa z tym "wymyślaniem bólu" - jak miałem rozwaloną kostkę, to nie miałem tak, że w niedzielę mnie nie bolała, ale w poniedziałek już tak. Widzisz, że palec rozwalony, to odpuszczasz i już, a nie "może do 12.00 się wygoi...".

 

@Smetek: zapewne tak. W sumie 4 na 4,5, licząc Jaha ;).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...