Skocz do zawartości
BlaugranaFAN

[CM 01-02] Nasze Boje

Rekomendowane odpowiedzi

Sezon 2010/2011 zakończony powodzeniem.
Kolejorz został uratowany przed spadkiem w ostatniej kolejce :wub:
Na kilka ostatnich kolejek postawiłem na Pilarza i to był strzał w :10:
Walka w barażach z Famegiem Radomsko była formalnością.
Statystyki drużynowe:

 
************************************************************************************************
 Lech Poznan - Tuesday 14th June 2011
************************************************************************************************
 
 
================================================================================================
 Squad
================================================================================================
 
No  Name                       Position(s)  Nat  Born      Age  Caps Gls  Wages     Expires   Value
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
-   Abbott, Pawel              F RC         POL  5.5.82    29   -    -    Ł450      26.6.14   Ł50K      
-   Adamski, Piotr             DM RC        POL  9.8.83    27   -    -    Ł350      27.6.12   Ł14K      
-   Dabrowski, Marek           D C          POL  22.4.86   25   -    -    Ł475      9.6.13    Ł35K      
-   Drajer, Marcin             D LC         POL  21.8.76   34   -    -    Ł575      Rolling   Free      
-   Drozdowski, Marcin         M C          POL  8.1.82    29   -    -    Ł500      11.6.14   Ł16K      
-   Dziuba, Grzegorz           D R          POL  4.12.92   18   -    -    Ł75       10.8.11   Ł1K       
-   Frankowski, Piotr          AM/F RC      POL  5.11.82   28   -    -    Ł500      7.6.15    Ł85K      
-   Golinski, Michal           AM LC        POL  17.3.81   30   1    -    Ł625      28.6.13   Ł275K     
-   Gorzad, Lukasz             GK           POL  11.3.90   21   -    -    Ł120      8.6.13    Ł22K      
-   Harasimowicz, Marcin       F C          POL  6.7.80    30   -    -    Ł500      7.6.14    Ł30K      
-   Jablonski, Karol           S C          POL  16.1.81   30   -    -    Ł525      1.6.13    Ł95K      
-   Jasinski, Piotr            D/M RC       POL  11.7.93   17   -    -    Ł450      5.6.15    Ł35K      
-   Jurkowski, Marcin          AM/F L       POL  26.8.87   23   -    -    Ł325      18.6.11   Ł1K       
-   Kosciukiewicz, Marcin      AM RC        POL  19.7.83   27   -    -    Ł500      14.6.12   Ł30K      
-   Kozak, Tomasz              S C          POL  8.7.89    21   -    -    Ł200      11.6.12   Ł45K      
-   Kozlowski, Jacek           AM C         POL  27.10.88  22   -    -    Ł475      24.6.12   Ł30K      
-   Lech, Dariusz              D/DM RC      POL  6.12.87   23   -    -    Ł210      12.6.12   Ł22K      
-   Lewandowski, Tomasz        AM L         POL  28.6.79   31   -    -    Ł500      27.6.11   Ł500K     
-   Malinowski, Grzegorz       SW/DM C      POL  15.12.87  23   -    -    Ł180      4.6.14    Ł60K      
-   Michalski, Krzysztof       D/DM RC      POL  19.5.78   33   -    -    Ł425      24.6.11   Ł14K      
-   Nawrocik, Damian           F LC         POL  3.7.80    30   -    -    Ł525      14.6.13   Ł150K     
-   Nowakowski, Mariusz        D/DM C       POL  5.2.86    25   -    -    Ł475      15.6.11   Ł0        
-   Okikiolu, Samuel           D C          ENG  8.5.81    30   -    -    Ł500      8.6.14    Ł18K      
-   Pilarz, Krzysztof          GK           POL  9.11.80   30   -    -    Ł250      26.6.11   Ł12K      
-   Romaniuk, Tomasz           D LC         POL  8.4.74    37   -    -    Ł500      Rolling   Free      
-   Ruta, Marek                AM RC        POL  20.5.88   23   -    -    Ł220      20.6.14   Ł55K      
-   Sapela, Jacek              D/DM R       POL  5.1.88    23   -    -    Ł400      5.6.13    Ł18K      
-   Sekula, Lukasz             S C          POL  8.1.92    19   -    -    Ł550      14.6.13   Ł26K      
-   Shehu, Ermal               GK           ALB  8.6.76    35   8    -    Ł650      7.6.12    Ł65K      
-   Strak, Pawel               SW/DM C      POL  24.3.83   28   -    -    Ł450      23.6.12   Ł70K      
-   Szewczyk, Rafal            D L          POL  24.9.92   18   -    -    Ł250      7.6.13    Ł12K      
-   Szymanski, Mariusz         M C          POL  11.5.86   25   -    -    Ł200      Rolling   Free      
-   Vogel, Holger              D C          GER  7.11.87   23   -    -    Ł90       Rolling   Free      
-   Wierzbicki, Dariusz        DM C         POL  14.6.94   17   -    -    Ł475      25.6.15   Ł45K      
-   Wisniewski, Lukasz         M L          POL  3.3.85    26   -    -    Ł500      16.6.14   Ł100K     
-   Zalewski, Wojciech         S C          POL  17.7.87   23   -    -    Ł100      Rolling   Free      
 
 
 
================================================================================================
 2010/1 Senior Club Stats
================================================================================================
 
No  Name                       Apps     Gls    Con    Pens     Asts   Yel    Red    MoM    Av R
--------------------------------------------------------------------------------------------------
-   Abbott, Pawel              2 (7)    0      0      0        0      0      0      0      6.22   
-   Adamski, Piotr             5 (4)    0      0      0        0      0      0      0      6.56   
-   Dabrowski, Marek           6        2      0      0        0      0      0      1      7.67   
-   Drajer, Marcin             23 (8)   0      0      0        0      1      0      0      6.71   
-   Drozdowski, Marcin         3        1      0      0        0      0      0      1      7.00   
-   Dziuba, Grzegorz           -        -      -      -        -      -      -      -      ----   
-   Frankowski, Piotr          15       1      0      0        2      0      0      0      6.93   
-   Golinski, Michal           43       7      0      0        7      0      0      2      7.09   
-   Gorzad, Lukasz             -        -      -      -        -      -      -      -      ----   
-   Harasimowicz, Marcin       9 (4)    6      0      0        1      0      0      3      7.08   
-   Jablonski, Karol           18       4      0      0        4      0      0      1      7.17   
-   Jasinski, Piotr            17 (5)   1      0      0        4      1      0      0      6.64   
-   Jurkowski, Marcin          0        0      0      0        0      0      0      0      ----   
-   Kosciukiewicz, Marcin      16 (3)   2      0      0        1      0      0      1      6.68   
-   Kozak, Tomasz              5 (2)    1      0      0        0      0      0      0      6.57   
-   Kozlowski, Jacek           12 (1)   0      0      0        1      0      0      0      6.38   
-   Lech, Dariusz              9        0      0      0        0      0      0      0      6.89   
-   Lewandowski, Tomasz        5 (4)    0      0      0        0      2      0      0      7.00   
-   Malinowski, Grzegorz       15       4      0      0        3      1      0      1      7.20   
-   Michalski, Krzysztof       16 (12)  1      0      0        0      0      0      0      6.75   
-   Nawrocik, Damian           34 (8)   12     0      0        5      1      0      2      7.05   
-   Nowakowski, Mariusz        0        0      0      0        0      0      0      0      ----   
-   Okikiolu, Samuel           18       2      0      0        0      0      0      0      6.67   
-   Pilarz, Krzysztof          11 (1)   0      13     0        0      0      0      0      7.33   
-   Romaniuk, Tomasz           21       1      0      1 (1)    1      3      1      1      7.14   
-   Ruta, Marek                1 (8)    0      0      0        0      0      0      0      6.56   
-   Sapela, Jacek              6        1      0      0        0      0      0      0      7.00   
-   Sekula, Lukasz             1 (4)    2      0      0        0      0      0      0      7.00   
-   Shehu, Ermal               31       0      46     0        0      0      0      0      6.97   
-   Strak, Pawel               30 (5)   1      0      0        2      2      0      0      7.20   
-   Szewczyk, Rafal            0        0      0      0        0      0      0      0      ----   
-   Szymanski, Mariusz         0        0      0      0        0      0      0      0      ----   
-   Vogel, Holger              3 (6)    0      0      0        0      0      0      0      6.11   
-   Wierzbicki, Dariusz        19 (7)   2      0      0        4      3      0      0      6.92   
-   Wisniewski, Lukasz         22 (6)   0      0      0        4      3      0      0      7.18   
-   Zalewski, Wojciech         0        0      0      0        0      0      0      0      ----   
 
 
 
================================================================================================
 2010/1 Transfers
================================================================================================
 
Date      Player In                  From                       Fee
-----------------------------------------------------------------------
1.7.10    Jacek Sapela               WKS Wielun                 Bos       
1.7.10    Marcin Drozdowski          Hetman                     Ł16K      
1.7.10    Pawel Strak                LKS                        Bos       
15.7.10   Pawel Bialek               Free Transfer              Free      
3.10.10   Tomasz Romaniuk            LKS                        Ł6K       
3.10.10   Piotr Lech                 Orlen                      Loan      
7.10.10   Marek Dabrowski            Wisloka                    Ł28K      
10.10.10  Lukasz Gorzad              Free Transfer              Free      
7.12.10   Piotr Frankowski           MK Katowice                Ł16K      
15.12.10  Marcin Harasimowicz        Gwardia W.                 Ł22K      
15.12.10  Samuel Okikiolu            Woking                     Ł20K      
2.1.11    Piotr Urbaniak             Orlen                      Loan      
3.1.11    Pawel Kepa                 Gryf                       Loan      
7.3.11    Krzysztof Jankowski        Widzew                     Loan      
 
Date      Player Out                 To                         Fee
-----------------------------------------------------------------------
1.7.10    Robert Dadasiewicz         Zaglebie                   Bos       
7.7.10    Maciej Samuel              Cracovia                   Ł12K      
11.7.10   Grzegorz Malinowski        Motor                      Loan      
22.7.10   Krzysztof Pilarz           Leczna                     Loan      
1.11.10   Mariusz Nowakowski         Hutnik                     Loan      
7.11.10   Wojciech Zalewski          Obra Koscian               Loan      
10.12.10  Tomasz Krol                Cracovia                   Ł12K      
10.12.10  Michal Majewski            Radzionkow                 Ł20K      
12.12.10  Lukasz Kubica              Szczakowianka              Ł24K      
7.6.11    Maciej Truszczynski        Released                   Free      
8.6.11    Kamil Kolpak               Released                   Free      
 
 
 
 
================================================================================================
 2010/1 Fixtures
================================================================================================
 
Date      Opposition                 Ven  Competition                     Res    Attend  Scorers
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
26.6.10   Antalyaspor           TUR   A   Inter-Toto Cup 1st Rnd Leg 1    2:0    3680    Golinski, Nawrocik
30.6.10   Antalyaspor           TUR   H   Inter-Toto Cup 1st Rnd Leg 2    0:1    11839   
3.7.10    Ekranas               LTU   A   Inter-Toto Cup 2nd Rnd Leg 1    2:0    2025    Jablonski 2
10.7.10   Ekranas               LTU   H   Inter-Toto Cup 2nd Rnd Leg 2    1:1    6378    Nawrocik
17.7.10   Torpedo Moscow        RUS   A   Inter-Toto Cup 3rd Rnd Leg 1    0:3    3552    
24.7.10   Torpedo Moscow        RUS   H   Inter-Toto Cup 3rd Rnd Leg 2    0:1    10689   
28.7.10   Miedz                       H   First Division Grp B            1:2    -----   
31.7.10   Gornik Zabrze               A   First Division Grp B            0:1    -----   
7.8.10    Legia                       H   First Division Grp B            0:1    -----   
14.8.10   Ruch Chorzow                A   First Division Grp B            1:0    -----   
21.8.10   Orlen                       A   First Division Grp B            2:3    -----   
28.8.10   Miedz                       A   First Division Grp B            1:2    -----   
1.9.10    Radzionkow                  H   League Cup 3rd Rnd Leg 1        1:1    -----   
8.9.10    Radzionkow                  A   League Cup 3rd Rnd Leg 2        2:2    -----   
11.9.10   Lechia                      N   First Division Grp B            1:1    -----   
18.9.10   Arka                        H   First Division Grp B            3:0    -----   
25.9.10   Stomil                      A   Polish FA Cup 3rd Rnd           0:1    -----   
29.9.10   Ruch Chorzow                H   First Division Grp B            1:2    -----   
3.10.10   Legia                       A   First Division Grp B            0:2    -----   
16.10.10  Gornik Zabrze               H   First Division Grp B            3:1    9572    Romaniuk pen, Nawrocik, Golinski
23.10.10  Orlen                       H   First Division Grp B            0:2    14931   
30.10.10  Arka                        N   First Division Grp B            2:0    17976   Dabrowski, Jablonski
6.11.10   Lechia                      H   First Division Grp B            0:0    9288    
20.11.10  Zaglebie                    A   First Division                  1:2    8743    Golinski
27.11.10  KSZO                        A   First Division                  1:4    9997    Dabrowski
1.1.11    GKS Katowice                H   Friendly                        3:0    3091    Nawrocik 2, Abbott
5.1.11    Korona                      H   Friendly                        3:0    2484    Nawrocik, Urbaniak, Vogel
8.1.11    Grunwald                    H   Friendly                        0:2    2521    
12.1.11   Warta Poznan                H   Friendly                        4:0    3560    Frankowski 2, Golinski, Vogel
15.1.11   Wawel                       H   Friendly                        2:0    2524    Jasinski, Lewandowski
19.1.11   Znicz Pruszkow              H   Friendly                        3:0    3160    Nawrocik, Abbott, Michalski
22.1.11   Wlokniarz Konst.            H   Friendly                        4:1    3205    Frankowski, Jasinski, Harasimowicz, Michalski
26.1.11   Ceramika                    H   Friendly                        1:0    2700    Okikiolu
29.1.11   Piotrcovia                  H   Friendly                        4:1    3150    Harasimowicz 3, Frankowski
2.2.11    Jagiellonia                 H   Friendly                        4:0    5182    Harasimowicz, Wierzbicki, Kosciukiewicz
                                                                                         Lewandowski
5.2.11    Leczna                      H   Friendly                        3:1    2642    Kepa, Kosciukiewicz, Drozdowski
9.2.11    Gwardia W.                  H   Friendly                        4:0    2508    Malinowski, Frankowski, Nawrocik, Wojnar og
23.2.11   Widzew                      H   League Cup Qtr Final Leg 1      0:0    16375   
2.3.11    Widzew                      A   League Cup Qtr Final Leg 2      3:3    12154   Harasimowicz 2, Urbaniak
5.3.11    Lechia                      H   First Division                  1:4    9138    Urbaniak
12.3.11   Gornik Zabrze               H   First Division                  4:1    11676   Harasimowicz 2, P.Jasinski, Nawrocik
16.3.11   Belchatow                   A   First Division                  0:1    5475    
23.3.11   LKS                         H   League Cup Semi Final Leg 1     1:3    16488   Nawrocik
26.3.11   Szczakowianka               H   First Division                  0:1    17396   
2.4.11    Arka                        N   First Division                  1:4    18948   Frankowski
6.4.11    LKS                         A   League Cup Semi Final Leg 2     1:2    12749   Malinowski
9.4.11    Lechia                      N   First Division                  4:2    22679   Harasimowicz 2, Kepa, Wierzbicki
16.4.11   KSZO                        H   First Division                  1:2    12570   Golinski
23.4.11   Arka                        H   First Division                  3:1    12020   Kepa, Wierzbicki, Malinowski
30.4.11   Gornik Zabrze               A   First Division                  4:1    7093    Malinowski, Golinski 2, Okikiolu
7.5.11    Zaglebie                    H   First Division                  2:1    12815   Golinski, Nawrocik
14.5.11   Szczakowianka               A   First Division                  0:0    5985    
21.5.11   Belchatow                   H   First Division                  3:1    12265   Nawrocik 2, Malinowski
4.6.11    Radomsko                    A   Second Division Playoff Leg 1   1:0    4959    Nawrocik
8.6.11    Radomsko                    H   Second Division Playoff Leg 2   2:1    6898    Drozdowski, Okikiolu
 
 
 

Statystyki E-Klasy:

 
************************************************************************************************
 Polish First Division - Tuesday 14th June 2011
************************************************************************************************
 
 
================================================================================================
 2010/1 Tables
================================================================================================
 
Group A
 
Pos     Team                            Pld  Won  Drn  Lst  For  Ag   Won  Drn  Lst  For  Ag   Pts
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1st  Q  Wisla                           14   5    0    2    17   11   4    3    0    13   6    30   
2nd  Q  LKS                             14   3    3    1    16   11   4    3    0    20   10   27   
3rd  Q  Groclin                         14   4    1    2    7    3    3    0    4    8    12   22   
4th  Q  Widzew                          14   4    1    2    12   7    2    1    4    5    14   20   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
5th     Szczakowianka                   14   3    1    3    13   13   3    0    4    11   11   19   
6th     Belchatow                       14   0    4    3    5    10   2    3    2    9    10   13   
7th     KSZO                            14   0    3    4    7    11   2    2    3    9    10   11   
8th     Zaglebie                        14   1    2    4    9    17   1    3    3    8    13   11   
 
 
Group B
 
Pos     Team                            Pld  Won  Drn  Lst  For  Ag   Won  Drn  Lst  For  Ag   Pts
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1st  Q  Orlen                           14   6    1    0    18   6    3    1    3    6    7    29   
2nd  Q  Legia                           14   4    2    1    14   5    2    2    3    5    7    22   
3rd  Q  Ruch Chorzow                    14   3    2    2    8    6    3    2    2    7    7    22   
4th  Q  Miedz                           14   3    3    1    13   11   2    1    4    9    16   19   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
5th     Lechia                          14   2    4    1    7    6    0    6    1    8    9    16   
6th     Gornik Zabrze                   14   3    3    1    7    5    0    3    4    7    13   15   
7th     Lech                            14   2    1    4    8    8    2    1    4    7    9    14   
8th     Arka                            14   1    2    4    4    9    2    2    3    7    11   13   
 
 
Table
 
Pos     Team                            Pld  Won  Drn  Lst  For  Ag   Won  Drn  Lst  For  Ag   Pts
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1st  C  Wisla                           14   10   0    4    26   18   7    4    3    24   16   40   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
2nd     LKS                             14   7    5    2    31   17   6    7    1    29   16   38   
3rd     Legia                           14   7    4    3    27   17   7    3    4    18   17   38   
4th     Orlen                           14   9    3    2    29   10   5    3    6    15   17   34   
5th     Ruch Chorzow                    14   7    3    4    21   14   5    3    6    14   16   31   
6th     Groclin                         14   7    2    5    19   17   5    2    7    16   26   29   
7th     Widzew                          14   7    3    4    17   12   2    2    10   12   28   22   
8th     Miedz                           14   5    5    4    23   24   3    1    10   14   31   21   
9th     Szczakowianka                   14   7    2    5    23   22   7    3    4    20   16   38   
10th    Zaglebie                        14   6    3    5    23   26   3    5    6    19   23   30   
11th    Arka                            14   5    4    5    17   18   4    3    7    17   24   28   
12th    KSZO                            14   3    5    6    18   18   5    3    6    19   19   27   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
13th    Lech                            14   6    1    7    22   19   4    2    8    18   23   26   
14th    Belchatow                       14   3    8    3    15   16   4    3    7    17   22   26   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
15th R  Lechia                          14   5    6    3    18   16   1    7    6    19   24   23   
16th R  Gornik Zabrze                   14   4    4    6    13   19   0    7    7    12   24   16   
 
 
 
================================================================================================
 2010/1 Goals
================================================================================================
 
Pos   Player                     Club                       Apps     Gls
-------------------------------------------------------------------------
1st   Maciej Sawicki             KSZO                       28       14     
2nd   Piotr Bajera               Arka                       28       13     
3rd   Jaroslaw Jankowski         Orlen                      22 (1)   13     
4th   Damian Gorawski            LKS                        28       13     
5th   Maciej Iwanski             LKS                        21       13     
6th   Lukasz Bak                 Wisla                      26       13     
7th   Michal Chalbinski          Legia                      12 (12)  11     
8th   Bartosz Grzelak            Orlen                      16       10     
9th   Ariel Kulczynski           Zaglebie                   28       10     
10th  Tomasz Lewandowski         Legia                      28       9      
11th  Lukasz Janus               LKS                        22 (1)   9      
12th  Emmanuel Ekwueme           Wisla                      28       8      
13th  Krzysztof Mikula           Wisla                      19 (7)   8      
14th  Bartlomiej Socha           Szczakowianka              23       8      
15th  Sebastian Okrzeja          Groclin                    24 (1)   8      
16th  Artur Wilk                 Arka                       23       8      
17th  Rafal Grzelak              Legia                      27       7      
18th  Damian Nawrocik            Lech                       21 (6)   7      
19th  Dominik Szostak            Groclin                    26       7      
20th  Sergiusz Wiechowski        Orlen                      26 (2)   7      
21st  Wiktor Gajda               KSZO                       20       6      
22nd  Christoph Busch            Legia                      18       6      
23rd  Michal Golinski            Lech                       28       6      
24th  Maciej Hanczewski          Belchatow                  28       6      
25th  Piotr Kosiorowski          Szczakowianka              19 (2)   6      
26th  Pawel Lech                 Miedz                      21 (2)   6      
27th  Lukasz Pachelski           Orlen                      9        6      
28th  Tomasz Procek              Gornik Zabrze              22       6      
29th  Marek Wasicki              Lechia                     28       6      
30th  Michal Szymanski           LKS                        25       5      
 
 
 
================================================================================================
 2010/1 Assists
================================================================================================
 
Pos   Player                     Club                       Apps     Asts
-------------------------------------------------------------------------
1st   Michal Szymanski           LKS                        25       13     
2nd   Robert Konopka             Szczakowianka              28       13     
3rd   Rafal Grzelak              Legia                      27       10     
4th   Wiktor Gajda               KSZO                       20       9      
5th   Tomasz Majewski            Wisla                      22       8      
6th   Lukasz Bak                 Wisla                      26       8      
7th   Michal Stolarz             Legia                      16 (10)  8      
8th   Andrzej Szlapa             Orlen                      28       7      
9th   Rafal Ruta                 Ruch Chorzow               27       7      
10th  Krzysztof Zakrecki         Groclin                    28       7      
11th  Tomasz Lewandowski         Legia                      28       6      
12th  Fabrizio Grillo            Arka                       27 (1)   6      
13th  Sebastian Gorzad           Legia                      25 (2)   6      
14th  Ariel Kulczynski           Zaglebie                   28       6      
15th  Jaroslaw Lato              Szczakowianka              28       6      
16th  Tomasz Mazurkiewicz        Arka                       28       6      
17th  Dominik Szostak            Groclin                    26       6      
18th  Marek Wasicki              Lechia                     28       6      
19th  Lukasz Janus               LKS                        22 (1)   6      
20th  Michal Kowalczyk           Groclin                    23       6      
21st  Janusz Wrobel              LKS                        14       5      
22nd  Michal Golinski            Lech                       28       5      
23rd  Jaroslaw Jankowski         Orlen                      22 (1)   5      
24th  Dariusz Witkowski          Zaglebie                   17       5      
25th  Krzysztof Zalewski         Gornik Zabrze              27 (1)   5      
26th  Piotr Lech                 Orlen                      9 (5)    5      
27th  Maciej Sawicki             KSZO                       28       5      
28th  Rafal Nowak                LKS                        18 (3)   5      
29th  Emmanuel Ekwueme           Wisla                      28       4      
30th  Tomasz Kurzeja             Lechia                     28       4      
 
 
 
================================================================================================
 2010/1 Average Rating
================================================================================================
 
Pos   Player                     Club                       Apps     Av R
-------------------------------------------------------------------------
1st   Tomasz Majewski            Wisla                      22       7.95   
2nd   Krzysztof Cioroch          Groclin                    17       7.94   
3rd   Damian Gorawski            LKS                        28       7.79   
4th   Lukasz Janus               LKS                        22 (1)   7.78   
5th   David Klimek               Legia                      27       7.78   
6th   Jacek Wojciechowski        Orlen                      27       7.78   
7th   Lukasz Bak                 Wisla                      26       7.77   
8th   Marek Gruszka              Groclin                    19       7.74   
9th   Marcin Bednarek            Belchatow                  26       7.73   
10th  Michal Szymanski           LKS                        25       7.72   
11th  Tomasz Drag                Orlen                      26 (1)   7.70   
12th  Wiktor Gajda               KSZO                       20       7.70   
13th  Michal Kowal               Arka                       25       7.68   
14th  Ariel Kulczynski           Zaglebie                   28       7.68   
15th  Michal Chalbinski          Legia                      12 (12)  7.67   
16th  Lukasz Paluch              Ruch Chorzow               24       7.63   
17th  Pawel Cebula               Lechia                     24       7.63   
18th  Jaroslaw Jankowski         Orlen                      22 (1)   7.61   
19th  Robert Konopka             Szczakowianka              28       7.61   
20th  Mariusz Jankowski          Lechia                     28       7.61   
21st  Rafal Grzelak              Legia                      27       7.56   
22nd  Radoslaw Gesicki           LKS                        28       7.54   
23rd  Dariusz Witkowski          Zaglebie                   17       7.53   
24th  Piotr Wojciechowski        Groclin                    25 (2)   7.52   
25th  Grzegorz Krol              Wisla                      27       7.52   
26th  Janusz Wrobel              LKS                        14       7.50   
27th  Tomasz Lewandowski         Legia                      28       7.50   
28th  Radoslaw Grelewicz         LKS                        25 (1)   7.50   
29th  Dariusz Beben              Miedz                      28       7.50   
30th  Lukasz Nawotczynski        Wisla                      26 (1)   7.48   
 
 
 
================================================================================================
 2010/1 Man of Match
================================================================================================
 
Pos   Player                     Club                       Apps     MoM
-------------------------------------------------------------------------
1st   Michal Szymanski           LKS                        25       7      
2nd   Robert Konopka             Szczakowianka              28       5      
3rd   Wiktor Gajda               KSZO                       20       4      
4th   Jacek Wojciechowski        Orlen                      27       4      
5th   Marcin Bednarek            Belchatow                  26       4      
6th   Jaroslaw Jankowski         Orlen                      22 (1)   4      
7th   Rafal Grzelak              Legia                      27       4      
8th   Tomasz Majewski            Wisla                      22       4      
9th   Ariel Kulczynski           Zaglebie                   28       4      
10th  Lukasz Bak                 Wisla                      26       4      
11th  Rafal Bednarz              KSZO                       27       4      
12th  Lukasz Janus               LKS                        22 (1)   4      
13th  Emmanuel Ekwueme           Wisla                      28       3      
14th  Tomasz Bialek              Widzew                     21 (2)   3      
15th  Tomasz Lewandowski         Legia                      28       3      
16th  Lukasz Pachelski           Orlen                      9        3      
17th  Maciej Sawicki             KSZO                       28       3      
18th  Andrzej Szlapa             Orlen                      28       3      
19th  Dominik Szostak            Groclin                    26       3      
20th  Rafal Ruta                 Ruch Chorzow               27       3      
21st  Pawel Cebula               Lechia                     24       3      
22nd  Arkadiusz Zurkowski        Ruch Chorzow               20       3      
23rd  David Klimek               Legia                      27       2      
24th  Marcin Wrzesinski          Widzew                     25 (1)   2      
25th  Piotr Bajera               Arka                       28       2      
26th  Michal Chalbinski          Legia                      12 (12)  2      
27th  Wojciech Fabianowski       Belchatow                  22       2      
28th  Sebastian Gruszka          Groclin                    9 (8)    2      
29th  Damian Gorawski            LKS                        28       2      
30th  Marcin Harasimowicz        Lech                       7 (2)    2      
 
 
 


1 liga

 
 
************************************************************************************************
 Polish Second Division - Tuesday 14th June 2011
************************************************************************************************
 
 
================================================================================================
 2010/1 Table
================================================================================================
 
Pos     Team                            Pld  Won  Drn  Lst  For  Ag   Won  Drn  Lst  For  Ag   Pts
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1st  C  KP Konin                        34   11   6    0    34   14   10   2    5    25   17   71   
2nd  P  Stomil                          34   11   5    1    41   21   8    4    5    32   25   66   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
3rd     Radomsko                        34   11   3    3    39   21   8    4    5    25   22   64   
4th     Radzionkow                      34   9    3    5    24   17   10   3    4    37   22   63   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
5th     Polonia                         34   5    5    7    25   28   12   2    3    37   23   58   
6th     Zaglebie S.                     34   9    2    6    35   33   7    6    4    38   35   56   
7th     Hutnik                          34   9    2    6    24   14   8    2    7    21   29   55   
8th     Pogon                           34   11   3    3    38   23   6    0    11   27   35   54   
9th     Motor                           34   9    1    7    33   29   7    2    8    30   25   51   
10th    Amica                           34   6    6    5    25   20   7    4    6    26   20   49   
11th    Gryf                            34   7    2    8    21   20   5    6    6    20   22   44   
12th    Odra Wodzislaw                  34   9    2    6    30   22   4    3    10   26   36   44   
13th    Cracovia                        34   7    2    8    24   30   4    6    7    26   36   41   
14th    Slask                           34   5    4    8    30   25   6    3    8    22   28   40   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
15th R  Polkowice                       34   6    4    7    24   25   4    2    11   19   31   36   
16th R  Rozwoj Katowice                 34   3    5    9    19   30   4    3    10   13   28   29   
17th R  Unia Skierniewice               34   2    2    13   23   41   5    4    8    23   25   27   
18th R  Olesnica                        34   2    2    13   15   39   0    3    14   5    45   11   
 
 
 
================================================================================================
 2010/1 Goals
================================================================================================
 
Pos   Player                     Club                       Apps     Gls
-------------------------------------------------------------------------
1st   Zbigniew Gawron            Pogon                      33       27     
2nd   Jacek Wroblewski           Zaglebie S.                28 (1)   22     
3rd   Bartosz Hudek              Polonia                    34       20     
4th   Artur Kurzeja              Odra Wodzislaw             33       20     
5th   Slawomir Godlewski         Stomil                     30 (2)   18     
6th   Ireneusz Mazurkiewicz      Radzionkow                 30       18     
7th   Zbigniew Dzieciol          Odra Wodzislaw             31 (1)   16     
8th   Marcin Gadomski            Radzionkow                 32       16     
9th   Piotr Kurzeja              LKS                        21       14     
10th  Lukasz Adamski             Radomsko                   36       13     
11th  Wojciech Olszowiak         Motor                      22 (4)   13     
12th  Janusz Zakrzewski          Unia Skierniewice          27 (1)   13     
13th  Stanley Obumneme Udenkwor  Rozwoj Katowice            34       12     
14th  Dariusz Kaczmarek          Zaglebie S.                27       12     
15th  Min Jian                   Hutnik                     34       11     
16th  Marcin Knop                Stomil                     9 (15)   11     
17th  Marcin Kaczmarek           Zaglebie S.                29       11     
18th  Adrian Klimowicz           Radomsko                   30 (1)   11     
19th  Lukasz Maslowski           Amica                      26       11     
20th  Krzysztof Ulatowski        Gryf                       29       11     
21st  Pawel Wozniak              Slask                      34       10     
22nd  Zbigniew Bankowski         Cracovia                   27 (2)   10     
23rd  Damian Bronner             Motor                      27       10     
24th  Dariusz Jasinski           Radomsko                   14 (10)  10     
25th  Piotr Kazmierczak          Hutnik                     32 (1)   10     
26th  Dariusz Solnica            Amica                      20       10     
27th  Robert Pietrucha           Stomil                     30 (1)   10     
28th  Ibrahim Bohari             Gryf                       30       9      
29th  Jonathan Kelly             Cracovia                   34       9      
30th  Przemyslaw Lipinski        Cracovia                   33       9      
 
 
 
================================================================================================
 2010/1 Assists
================================================================================================
 
Pos   Player                     Club                       Apps     Asts
-------------------------------------------------------------------------
1st   Tomasz Fedoruk             Radomsko                   34       13     
2nd   Grzegorz Przybylski        Gryf                       34       13     
3rd   Mariusz Muszalik           Zaglebie S.                33       13     
4th   Marcin Kaczmarek           Zaglebie S.                29       12     
5th   Grzegorz Skrzypek          Stomil                     29 (1)   12     
6th   Andrzej Janus              Radzionkow                 35       12     
7th   Marcin Nowacki             Odra Wodzislaw             34       11     
8th   Maciej Scherfchen          Polonia                    32       11     
9th   Krzysztof Jurkowski        Pogon                      31 (1)   10     
10th  Krzysztof Kaczorowski      Amica                      23       10     
11th  Mariusz Kaczorowski        Pogon                      29 (2)   10     
12th  Jaroslaw Swietochowski     Radzionkow                 23       10     
13th  Marek Zienczuk             Amica                      21       10     
14th  Zbigniew Bankowski         Cracovia                   27 (2)   9      
15th  Krzysztof Kowalczyk        Unia Skierniewice          27       9      
16th  Piotr Ostrowski            Zaglebie S.                26 (1)   9      
17th  Adrian Twardowski          Cracovia                   32       9      
18th  Robert Murdza              Odra Wodzislaw             29 (2)   8      
19th  Marcin Terlecki            Pogon                      26 (3)   8      
20th  Michal Lorens              Motor                      30       8      
21st  Andrzej Jezierski                                     23       8      
22nd  Piotr Kazmierczak          Hutnik                     32 (1)   8      
23rd  Robert Pietrucha           Stomil                     30 (1)   8      
24th  Stanislaw Terlecki         Polkowice                  30 (2)   8      
25th  Pawel Bronowicki           KP Konin                   28       8      
26th  Jacek Gabrusewicz          Stomil                     30       7      
27th  Marek Madej                Zaglebie S.                29       7      
28th  Marek Kozik                KP Konin                   30       7      
29th  Grzegorz Zalewski          KP Konin                   20 (6)   7      
30th  Dariusz Zielinski          Pogon                      24       7      
 
 
 
================================================================================================
 2010/1 Average Rating
================================================================================================
 
Pos   Player                     Club                       Apps     Av R
-------------------------------------------------------------------------
1st   Bartosz Hudek              Polonia                    34       8.03   
2nd   Marek Karpowicz            Belchatow                  0 (1)    8.00   
3rd   Damian Nawrocik            Lech                       2        8.00   
4th   Andrzej Janus              Radzionkow                 35       7.89   
5th   Slawomir Godlewski         Stomil                     30 (2)   7.88   
6th   Robert Szmuc               Stomil                     21 (4)   7.80   
7th   Jacek Wroblewski           Zaglebie S.                28 (1)   7.72   
8th   Piotr Kurzeja              LKS                        21       7.71   
9th   Pawel Bronowicki           KP Konin                   28       7.68   
10th  Lukasz Adamski             Radomsko                   36       7.67   
11th  Dariusz Kazmierczak        Amica                      17 (4)   7.67   
12th  Grzegorz Malinowski        Lech                       11       7.64   
13th  Marcin Kaczmarek           Zaglebie S.                29       7.62   
14th  Zbigniew Gawron            Pogon                      33       7.61   
15th  Grzegorz Skrzypek          Stomil                     29 (1)   7.60   
16th  Damian Bronner             Motor                      27       7.59   
17th  Lukasz Maslowski           Amica                      26       7.54   
18th  Maciej Kowalczyk           Polonia                    25 (3)   7.54   
19th  Ireneusz Mazurkiewicz      Radzionkow                 30       7.53   
20th  Samuel Okikiolu            Lech                       2        7.50   
21st  Dariusz Dudek              Belchatow                  2        7.50   
22nd  Marcin Drozdowski          Lech                       2        7.50   
23rd  Jacek Gabrusewicz          Stomil                     30       7.50   
24th  Wojciech Olszowiak         Motor                      22 (4)   7.50   
25th  Krzysztof Pilarz           Lech                       2        7.50   
26th  Tomasz Romaniuk            Lech                       2        7.50   
27th  Maciej Scherfchen          Polonia                    32       7.50   
28th  Marcin Staniek             Radzionkow                 28       7.50   
29th  Pawel Strak                Lech                       2        7.50   
30th  Lukasz Wisniewski          Lech                       2        7.50   
 
 
 
================================================================================================
 2010/1 Man of Match
================================================================================================
 
Pos   Player                     Club                       Apps     MoM
-------------------------------------------------------------------------
1st   Stanley Obumneme Udenkwor  Rozwoj Katowice            34       9      
2nd   Bartosz Hudek              Polonia                    34       8      
3rd   Jacek Wroblewski           Zaglebie S.                28 (1)   6      
4th   Pawel Bronowicki           KP Konin                   28       6      
5th   Zbigniew Gawron            Pogon                      33       5      
6th   Maciej Kowalczyk           Polonia                    25 (3)   5      
7th   Lukasz Adamski             Radomsko                   36       5      
8th   Slawomir Godlewski         Stomil                     30 (2)   5      
9th   Pawel Lis                  Radzionkow                 35       5      
10th  Pawel Wozniak              Slask                      34       4      
11th  Przemyslaw Lipinski        Cracovia                   33       4      
12th  Zbigniew Dzieciol          Odra Wodzislaw             31 (1)   4      
13th  Damian Bronner             Motor                      27       4      
14th  Jacek Gabrusewicz          Stomil                     30       4      
15th  Marcin Kaczmarek           Zaglebie S.                29       4      
16th  Artur Kurzeja              Odra Wodzislaw             33       4      
17th  Marcin Dziewulski          KP Konin                   32       4      
18th  Andrzej Janus              Radzionkow                 35       4      
19th  Wojciech Wisniewski        Hutnik                     30 (1)   3      
20th  Robert Murdza              Odra Wodzislaw             29 (2)   3      
21st  Grzegorz Malinowski        Lech                       11       3      
22nd  Piotr Sikora               Polkowice                  30       3      
23rd  Adrian Klimowicz           Radomsko                   30 (1)   3      
24th  Marcin Kostera             Hutnik                     33       3      
25th  Grzegorz Skrzypek          Stomil                     29 (1)   3      
26th  Andrzej Dudek              Legia                      28       3      
27th  Lukasz Maslowski           Amica                      26       3      
28th  Grzegorz Lech              KP Konin                   8 (13)   3      
29th  Dariusz Solnica            Amica                      20       3      
30th  Marcin Staniek             Radzionkow                 28       3      
 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Z Harasiem na pokładzie nie mogło być spadku :jupi:

Tak po prawdzie, wg mnie to niewypał.

 

Damian Nawrocik jest ciut lepszy i młodszy. Teraz mam w kasie 400 kk i szukam 2xMC, DC i przede wszystkim muszę sprzedać Emrala Shehu. Pilarz jest od niego o klasę lepszy.

 

No i potrzebuję porządnych scoutów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ten Haraś to dla mnie bardziej legenda. Polska miała Harasia, a świat Tsigalke, Madeire i innych. A ja, wstyd się przyznać, chyba nigdy żadnego z nich nie miałem w składzie. Z tych bardziej znanych to pamietam jedynie nabycie Isaaca Okoronkwo, wszechstronny obrońca.
To było chyba tak, że oni wymiatali na oryginalnej bazie 3.9.60.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ten Haraś to dla mnie bardziej legenda. Polska miała Harasia, a świat Tsigalke, Madeire i innych. A ja, wstyd się przyznać, chyba nigdy żadnego z nich nie miałem w składzie. Z tych bardziej znanych to pamietam jedynie nabycie Isaaca Okoronkwo, wszechstronny obrońca.

To było chyba tak, że oni wymiatali na oryginalnej bazie 3.9.60.

NA oryginalnej bazie wymiatali. Z resztą tej dwójki: Tsigalka, Madeira nie mam w bazie. No i jeszcze Jarosław Świętochowski, Piotr Frankowski i Krzysztof Członka i Chioma Chemize (Uni Skierniewice), Andrey Bakhno (Hetman Zamość).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsze koty za płoty w przypadku tej kariery może się okazać najmniej odpowiednimi słowami z możliwych. Trzeba się raczej spodziewać, ze najlepsze wyniki będę notował na początku, a z czasem gdy skład się zestarzeje albo ucieknie z tonącej łodzi, forma zacznie pikować, co w połączeniu z rosnącymi zazwyczaj aspiracjami prezesa da punkt przecięcia w czasie. Wtedy zostanę wylany z Loftus Road.

Wynikowo pierwszy sezon wypadł całkiem nieźle. W lidze start mieliśmy wręcz piorunujący, 9 zwycięstw w 11 meczach wywindowała nas na piąte miejsce. Tylko na piąte przez kilka meczów zaległych. Byliśmy autorami jednego trzęsienia ziemi. Potem wpadło kilka pechowych remisów i zasłużonych porażek, co pozwoliło nam stabilnie usadowić się w środku tabeli. Zdarzyła się też chwilowa zadyszka w okolicach świąt w postaci trzech porażek z rzędu (dwie z Arsenalem, jedna z Liverpoolem). Można by powiedzieć sezon walki o nic. Ale nie tak prędko.

Zaszaleliśmy w pucharach. Częsciowo dzięki niezłej grze, ale nie mały wkład miło również szczęśliwe losowanie. W Pucharze Ligi po wyeliminowaniu kolejno Stevenege, Crewe, C. Palace, Tottenham i Hull, zameldowaliśmy się w finale, a tam... no coż, było ciężko. W FA Cup również nie przynieśliśmy wstydu, dopiero w ćwierćfinale zatrzymał nas Man City. Tyle wyniki, w tym razem nie mniej ważne są ruchy kadrowe.

Sztab szkoleniowy zostawiłem jak na razie bez zmian, był kompletny i całkiem przyzwoity. Wśród scoutów nastąpiła wspomniana redukcja i tylko trzeci fizjo wzmocnił zespół.

 

Statystyki w pigułce:

 

 

************************************************************************************************
 Queens Park Rangers - Sunday 17th May 2015
************************************************************************************************

================================================================================================
 2014/5 Senior Club Stats
================================================================================================

No  Name                       Position(s)  Nat  Age  Apps     Gls    Asts   Av R
---------------------------------------------------------------------------------
1   Green, Robert              GK           ENG  35   23 (1)   0      0      7.38
12  McCarthy, Alex             GK           ENG  25   23 (3)   0      0      7.15
16  Murphy, Brian              GK           IRL  32   3        0      0      6.67
28  Lennox, Aaron              GK           AUS  22   -        -      -      ----
---------------------------------------------------------------------------------
46  Onuoha, Nedum              D RC         NGA  28   20 (16)  0      1      6.72
21  Diakité, Samba             D/DM RC      MLI  26   27 (6)   0      0      6.85
4   Caulker, Steven            D C          ENG  23   31 (1)   1      1      6.88
20  Ferdinand, Rio             D C          ENG  36   27 (2)   1      2      6.93
3   Hill, Clint                D LC         ENG  36   23 (4)   1      2      6.85
14  Yoon Suk-Young             D L          KOR  25   22 (4)   1      1      7.04
13  Traoré, Armand             D/M L        SEN  25   22 (3)   0      4      6.96
5   Dunne, Richard             D C          IRL  35   14 (3)   1      1      6.65
49  Robinson, Jack             D L          ENG  21   6 (2)    0      0      6.63
40  Harriman, Michael          D R          IRL  22   3 (3)    0      0      7.00
34  Donaldson, Coll            D/DM RC      SCO  20   2 (2)    0      0      6.75
33  Sendles-White, Jamie       D C          NIR  21   2 (1)    0      0      6.67
---------------------------------------------------------------------------------
8   Fer, Leroy                 DM LC        NED  25   33 (8)   3      11     7.29
30  Sandro                     DM C         BRA  26   41       5      4      7.88
6   Barton, Joey               M RC         ENG  32   31 (6)   10     10     7.65
18  Mutch, Jordon              M C          ENG  23   33 (3)   12     3      7.19
7   Phillips, Matt             AM RL        SCO  24   13 (12)  1      1      6.84
32  Wright-Phillips, Shaun     AM RL        ENG  33   14 (10)  4      3      6.96
22  Henry, Karl                DM C         ENG  32   6 (9)    0      1      6.73
24  Ehmer, Max                 M C          GER  23   0 (4)    0      0      6.25
39  Doughty, Michael           AM RL        WAL  22   2 (1)    0      0      6.67
38  Sutherland, Frankie        M C          IRL  21   2        0      1      7.50
29  Andrade, Bruno             AM L         POR  21   0 (1)    0      0      6.00
37  Gibbons, Jordan            M C          ENG  21   0 (1)    0      0      7.00
-   Petrasso, Michael          AM RL        CAN  19   0        0      0      ----
---------------------------------------------------------------------------------
19  Taarabt, Adel              AM/F LC      MAR  25   38 (6)   23     4      7.68
23  Austin, Charlie            S C          ENG  25   37 (1)   11     7      7.39
17  Junior Hoilett             AM RLC       CAN  24   20 (16)  5      7      7.25
25  Zamora, Bobby              S C          ENG  34   20 (12)  8      1      7.06
15  Pattie, Ben                S C          ENG  18   1 (4)    0      0      6.20
   





 
================================================================================================
 2014/5 Transfers
================================================================================================

Date      Player In                  From                       Fee
-----------------------------------------------------------------------
16.7.14   Ken Steggles               Gillingham                 Ł30K      (phisio)

Date      Player Out                 To                         Fee
-----------------------------------------------------------------------
12.7.14   Daniel Harvey              Released                   Free      (scout)
12.7.14   Theo Hurrell               Released                   Free      (scout)
12.7.14   Reece Ludlam               Released                   Free      (scout)
12.7.14   Phil Rowley                Released                   Free      (scout)



 
================================================================================================
 2014/5 Fixtures
================================================================================================

Date      Opposition                 Ven  Competition                     Res    Attend  Scorers
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2.8.14    Roda JC               NED   H   Friendly                        2:0    19105   Austin, Mutch
6.8.14    Modena                ITA   H   Friendly                        4:0    17348   Mutch, Junior Hoilett 2, Barton
10.8.14   Mallorca              ESP   H   Friendly                        3:1    18602   Hill, Junior Hoilett, Zamora
16.8.14   Burnley                     H   Premier Division                4:1    18642   Wright-Phillips, Taarabt 2, Mutch
23.8.14   Liverpool                   H   Premier Division                2:3    19135   Sandro, Barton
6.9.14    West Ham                    A   Premier Division                3:2    35617   Austin, Fer, Mutch
13.9.14   Man Utd                     H   Premier Division                1:3    19116   Austin
17.9.14   Stevenage                   A   League Cup 2nd Rnd              4:0    4703    Barton, Ferdinand, Junior Hoilett 2
22.9.14   Swansea                     A   Premier Division                3:2    20108   Barton, Taarabt 2
27.9.14   Stoke                       H   Premier Division                1:0    19123   Taarabt pen
1.10.14   Crystal Palace              A   Premier Division                1:0    26304   Wright-Phillips
11.10.14  Sunderland                  A   Premier Division                1:1    44061   Taarabt
20.10.14  Leicester                   H   Premier Division                2:3    19100   Sandro, Mutch
26.10.14  Tottenham                   A   Premier Division                5:0    36249   Taarabt, Barton, Mutch, Fer, Sandro
29.10.14  Crewe                       A   League Cup 3rd Rnd              1:0    6347    Wright-Phillips
2.11.14   Everton                     H   Premier Division                1:1    19128   Taarabt
8.11.14   West Brom                   A   Premier Division                1:1    26441   Taarabt
15.11.14  Chelsea                     H   Premier Division                0:2    19110   
19.11.14  Crystal Palace              A   League Cup 4th Rnd              1:0    26275   Junior Hoilett
24.11.14  Man City                    A   Premier Division                0:0    43944   
29.11.14  Hull                        H   Premier Division                1:0    19142   Austin
6.12.14   Southampton                 A   Premier Division                0:0    31234   
10.12.14  Tottenham                   A   League Cup Qtr Final            2:1    36227   Taarabt, Zamora
20.12.14  Crystal Palace              H   Premier Division                2:1    19135   Mutch 2
27.12.14  Burnley                     A   Premier Division                1:0    22604   Barton
30.12.14  Aston Villa                 A   Premier Division                2:0    38783   Austin, Taarabt
3.1.15    Charlton                    H   FA Cup 3rd Rnd                  3:1    19132   Barton 3
7.1.15    Arsenal                     A   Premier Division                0:1    60353   
10.1.15   Arsenal                     H   Premier Division                0:1    19122   
14.1.15   Liverpool                   A   Premier Division                2:4    41713   Zamora, Caulker
17.1.15   West Ham                    H   Premier Division                2:1    19114   Wright-Phillips, Austin
21.1.15   Newcastle                   H   Premier Division                3:0    19107   Zamora, Taarabt, Austin
24.1.15   Port Vale                   A   FA Cup 4th Rnd                  3:0    14842   Taarabt, Mutch, Austin
28.1.15   Hull                        H   League Cup Semi Final Leg 1     5:1    19131   Austin 2, Junior Hoilett, Mutch, Yoon Suk-Young
31.1.15   Man Utd                     A   Premier Division                0:1    68092   
4.2.15    Swansea                     H   Premier Division                0:1    19113   
8.2.15    Stoke                       A   Premier Division                4:1    26151   Zamora, Mutch, M.Phillips, Hill
14.2.15   Burnley                     A   FA Cup 5th Rnd                  4:0    10250   Zamora 3, Fer
18.2.15   Hull                        A   League Cup Semi Final Leg 2     1:1    25381   Barton
23.2.15   Sunderland                  H   Premier Division                2:1    19111   Austin, Sandro
28.2.15   Leicester                   A   Premier Division                4:3    25961   Barton, Taarabt 2, Zamora
7.3.15    Man City                    A   FA Cup Qtr Final                0:1    43891   
15.3.15   Tottenham                   H   Premier Division                3:3    19126   Taarabt, Junior Hoilett, Mutch
29.3.15   Chelsea                     N   League Cup Final                0:1    33274   
1.4.15    Everton                     A   Premier Division                0:0    37241   
4.4.15    West Brom                   H   Premier Division                2:0    19116   Taarabt pen, Mutch
11.4.15   Chelsea                     A   Premier Division                0:2    42023   
15.4.15   Southampton                 H   Premier Division                1:1    19116   Mutch
19.4.15   Hull                        A   Premier Division                0:2    25376   
26.4.15   Man City                    H   Premier Division                2:1    19131   Taarabt 2
4.5.15    Newcastle                   A   Premier Division                5:0    46745   Sandro, Taarabt 3, Austin
17.5.15   Aston Villa                 H   Premier Division                2:2    19129   Dunne, Taarabt


************************************************************************************************
 English Premier Division - Sunday 17th May 2015
************************************************************************************************


================================================================================================
 2014/5 Table
================================================================================================

Pos     Team                            Pld  Won  Drn  Lst  For  Ag   Won  Drn  Lst  For  Ag   Pts
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1st  C  Chelsea                         38   14   4    1    33   4    13   4    2    38   13   89   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
2nd     Man Utd                         38   14   4    1    43   7    12   2    5    38   22   84   
3rd     Arsenal                         38   16   3    0    36   6    10   1    8    28   19   82   
4th     Man City                        38   13   3    3    40   17   12   3    4    33   21   81   
5th     Tottenham                       38   15   1    3    36   18   8    5    6    30   28   75   
6th     Everton                         38   9    7    3    28   13   11   5    3    29   15   72   
7th     Liverpool                       38   14   4    1    35   13   7    5    7    31   33   72   
8th     QUEENS PARK RANGERS             38   9    4    6    31   25   9    5    5    32   20   63   
9th     Swansea                         38   6    4    9    30   31   9    3    7    28   24   52   
10th    Southampton                     38   7    4    8    19   19   6    8    5    24   19   51   
11th    West Ham                        38   8    3    8    32   23   5    3    11   24   29   45   
12th    Hull                            38   9    4    6    32   31   4    1    14   17   35   44   
13th    Stoke                           38   8    3    8    25   24   3    4    12   11   32   40   
14th    Aston Villa                     38   9    3    7    30   26   2    3    14   16   45   39   
15th    Leicester                       38   7    1    11   33   39   3    5    11   22   42   36   
16th    West Brom                       38   7    4    8    18   23   2    4    13   17   40   35   
17th    Newcastle                       38   6    5    8    22   28   3    2    14   16   40   34   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
18th R  Sunderland                      38   5    5    9    31   37   3    2    14   13   42   31   
19th R  Crystal Palace                  38   5    3    11   23   35   2    3    14   13   33   27   
20th R  Burnley                         38   2    2    15   20   54   2    3    14   13   45   17

 

 

 

Po rozegraniu całego sezonu mogę śmiało powiedzieć, że znam wszystkie mocne i te słabsze strony zespołu.

Bramkarze:

Tu jestem spokojny. Green, jeden z licznej grupy 30+, długo nie pogra, ale ciągle trzyma poziom. Grał na wysokim poziomie i dzięki temu z rolą pierwszego bramkarza spokojnie mógł się oswajać McCarthy. Murphy stanowi dodatkowe zabezpieczenia, z czym się nie godzi, a Lennox na razie przestrasza swoimi „popisami w rezerwach”. Nie jest źle, w każdym razie między słupkami na razie nie ma pożaru.

Obrona:

Jak widać ze statystyk obroną mocno żonglowałem. Właściwie każdy dostał swoją szansę. Na teraz skłaniam się do czwórki Yoon-Caulker-Ferdinand-Diakite, ale rezerwowa Traore-Hill-Dunne-Onuoha też nie przynosi wstydu. Sęk w tym, że trio Ferdinand, Hill i Dunne razem ma 107 lat. I nie wiem, czy po wakacja ciągle będą mieli ochote na grę, a jeśli nawet będą mieli, to piłka może się dla niektórych z nich poruszać zdecydowanie za szybko. Jeśli któregoś z nich zabraknie, będzie problem, bo czwórka z rezerw nie wygląda szczególnie dobrze. Robinson może by nawet wyglądał, ale na razie nie potwierdza tego grą.

Pomoc:

W drugiej linii miałem swoich wyraźnych faworytów. Czwórka Sandro-Fer-Mutch-Barton zaczynała większość meczów i nie zawodziła. Optymizmem napawa fakt, że tylko jeden z nich ma trójkę z przodu. Dobre zmiany dawał starzejący się Wright-Phillips, gorsze młodszy Phillips, a Henry'ego na razie nie oceniam, bo więcej czasu spędził na leczeniu. W rezerwach jest mocna ilościowo (sześciu) i słaba jakościowo grupa wychowanków. Wchodzący już w przyszłym roku w wiek seniorski Ehmer wygląda tragicznie.

Napad:

Obsada dwóch miejsc w napadzie była prosta. Taarabt wywiązał się z zadanie o wiele lepiej niż Austin. Udane zmiany dawał leciwy Zamora, a w sytuacjach kryzysowych wkraczał do akcji uczący się bez skutku na napastnika cały sezon Hoilett. W rezerwach siedzi tak samo osamotniony co pozbawiony talentu Pattie.

 

W trakcie sezonu ubył argentyński pomocnik Alejandro Faurlin. W wieku 27 lat zakończył karierę na skutek paskudzącej się kontuzji. Jakże obiecujący początek wyzwania. Na otarcie łez do kasy wplynęło 2,3 mln Ł w ramach ubezpieczenia. Oprócz tego pechowego zdarzenia udało mi się zachować skład w całości i w pełnej szczęśliwości. Niestety nie pojawił się żaden junior mimo dość wąskiego trzydziestosiedmioosobowego składu. W kasie po sezonie uzbierało się 20mln Ł, więc liczę, że moje prośby o rozbudowę bazy treningowej (aktualnie tylko adequate) zostaną wysłuchane i maszynka zacznie się kręcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Gratulacje!!

 

W składzie widzę znajome twarze.

 

W Polsce powoli pojawiają się kwoty transferowe w okolicach miliona funtów, dzięki ŁKS i Legii. Groclin ma chyba najlepszą szkółkę juniorów.

 

Lech Poznań 2011/2012

 

Cel: grupa mistrzowska, 1/4 FA Cup, 1/4 Pucharu Ligi.

 

Budżet transferowy: 400 tys. funtów.

 

Ze składu ubył na emeryturę trzydziestosiedmioletni Tomasz Romaniuk. W zestawieniu z MArcinem Drajerem, dwójka środkowych obrońców miałaby 71 lat.

 

 

Transfery:

 

 

 

 
************************************************************************************************
 Lech Poznan - Friday 1st July 2011
************************************************************************************************


================================================================================================
 2011/2 Transfers
================================================================================================

Date      Player In                  From                       Fee
-----------------------------------------------------------------------
27.6.11   Zbigniew Wolczyk           Free Transfer              Free      (scout)
1.7.11    Dariusz Banas              Miedz                      Bos       
1.7.11    Andrzej Grzelak            Wisla                      Ł110K     
1.7.11    Stanislaw Terlecki         Polkowice                  Bos       
1.7.11    Piotr Lech                 Orlen                      Bos       
1.7.11    Pawel Zajac                Cracovia                   Ł12K      
1.7.11    Wojciech Lobodzinski       Gryf                       Ł95K      

Date      Player Out                 To                         Fee
-----------------------------------------------------------------------
7.6.11    Maciej Truszczynski        Released                   Free      
8.6.11    Kamil Kolpak               Released                   Free      
22.6.11   Artur Kupiec               Released                   Free  (coach)   
23.6.11   Holger Vogel               Released                   Free      
1.7.11    Marek Dabrowski            Ruch Chorzow               Ł35K      
1.7.11    Mariusz Szymanski          Radomsko                   Bos       
1.7.11    Mariusz Nowakowski         Widzew                     Bos       
1.7.11    Marcin Jurkowski           Widzew                     Bos       
1.7.11    Piotr Adamski              Radzionkow                 Ł18K
 
 

 

 

 

Zakupieni gracze - linki do obrazków.

 

 

 

 

AGrzelak.png

DBanas.png

PLech.png

PZajac.png

STerlecki.png

WLobodzinski.png

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze jak czytam wieści z innej ligi to mam ochotę się tam przenieść. W przypadku Polski powstrzymuje mnie to, że jak pamiętam, zawsze działy się tam dziwne rzeczy, a to puchar znika na rok lub dłużej, kiedyś nawet rozgrywki ligowe „zostały zawieszone” i miałem co roku zagwarantowaną LM.

 

Coś mi się nieskopiowało w poprzednim poście więc małe słowa wyjaśnienia:

Chodzi konkretnie o to, by odpowiedzieć sobie na pytanie, jak długo utrzymam się na stołku w QPR nie sprowadzając do klubu żadnych piłkarzy.

Powiedzmy, że Tony stracił cierpliwość do Harry'ego, który lekką ręką rozpuszczał miliony nie dając w zamian wyników, wyrzucił go z hukiem i zmienił „filozofię klubu”. Żadnych wydatków na primadonny, od dziś stawiamy na wychowanków. Konkretniej to ujmująć, oto jakich reguł pilnuję w tej karierze:

1. Nie kupuję żadnych piłkarzy

2. Nie wypożyczam również

3. Nie ściągam ich za darmo ani w żaden inny podstępny sposób.

4. Po prostu żadnej nowej twarzy spoza klubu (nie dotyczy sztabu treningowego, ale oczywiście tylko tego, który już zakończył karierę, wyprzedzając pytania).

5. Naturalnie młode talenty spoza klubu wyszukane przez scautow również odpadają. W ogóle nie wysyłam scoutów na takie eskapady, bo zwolniłem ich prawie wszystkich. Zostali dwaj. Jeden będzie szukał słabych punktów u najbliższych rywali, a drugiego, opętany paranoją, posłałem, by obserwował mój własny klub.Jest więc tylko jeden sposób na pozyskiwanie nowych piłkarzy. Promocja przez akademię piłkarską, której na razie nie ma.

Jeśli chodzi o taktykę, żeby zachować szczyptę realizmu, musi być niescentralizowana i niezwobwiblowana. 4-1-3-2 będzie w sam raz.

 

W ogóle polecam grę z ograniczeniem liczbowym na transfery do klubu. Może nie od razu takie jak powyżej, ale 2-3 na sezon może być ciekawe. W takiej sytuacji trzeba z większym szacunkiem podchodzić do tego co się ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Gratuluję wytrwałości. Ja na razie jestem na etapie budowy Wielkiego Kolejorza.

 

Fakt zdarza się, że finał PP rozgrywany jest na początku nowego sezonu.

 

Ja chcę przejść do Budesligi, więc nawet awans do LM może nie pomóc dostatecznie się wypromować a Jurek Engel twardo siedzi na selekcjonerskim stolcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Podsumowanie pierwszej ćwiartki sezonu:

 

 

 

 
************************************************************************************************
 Lech Poznan - Saturday 10th September 2011
************************************************************************************************


================================================================================================
 Squad
================================================================================================

No  Name                       Position(s)  Nat  Born      Age  Caps Gls  Wages     Expires   Value
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
-   Abbott, Pawel              F RC         POL  5.5.82    29   -    -    Ł450      26.6.14   Ł50K      
-   Bak, Slawomir              DM C         POL  28.11.95  15   -    -    Ł85       25.6.16   Ł16K      
-   Banas, Dariusz             SW/D C       POL  3.2.82    29   -    -    Ł120      8.6.14    Ł70K      
-   Drajer, Marcin             D LC         POL  21.8.76   35   -    -    Ł575      22.6.14   Ł16K      
-   Drozdowski, Marcin         M C          POL  8.1.82    29   -    -    Ł500      11.6.14   Ł16K      
-   Dziuba, Grzegorz           D R          POL  4.12.92   18   -    -    Ł75       Rolling   Free      
-   Frankowski, Piotr          AM/F RC      POL  5.11.82   28   -    -    Ł500      7.6.15    Ł100K     
-   Giza, Jacek                AM R         POL  26.6.95   16   -    -    Ł85       2.6.16    Ł16K      
-   Gorzad, Lukasz             GK           POL  11.3.90   21   -    -    Ł475      2.6.14    Ł28K      
-   Grabowski, Piotr           GK           POL  22.4.95   16   -    -    Ł75       21.6.14   Ł16K      
-   Grzelak, Andrzej           M C          POL  12.5.87   24   -    -    Ł500      22.6.15   Ł120K     
-   Harasimowicz, Marcin       F C          POL  6.7.80    31   -    -    Ł500      7.6.14    Ł26K      
-   Jablonski, Karol           S C          POL  16.1.81   30   -    -    Ł525      1.6.13    Ł90K      
-   Jasinski, Piotr            D/M RC       POL  11.7.93   18   -    -    Ł450      5.6.15    Ł35K      
-   Jezierski, Jacek           D/DM RC      POL  30.1.91   20   -    -    Ł500      2.6.14    Ł35K      
-   Konopka, Piotr             AM L         POL  29.8.90   21   -    -    Ł700      3.6.16    Ł45K      
-   Kosciukiewicz, Marcin      AM RC        POL  19.7.83   28   -    -    Ł500      14.6.12   Ł24K      
-   Kowalczyk, Marcin          M C          POL  14.5.92   19   -    -    Ł90       23.6.14   Ł22K      
-   Kozak, Tomasz              S C          POL  8.7.89    22   -    -    Ł200      11.6.12   Ł35K      
-   Kozlowski, Jacek           AM C         POL  27.10.88  22   -    -    Ł475      24.6.12   Ł24K      
-   Kryger, Marcin             DM R         POL  26.1.93   18   -    -    Ł450      Rolling   Ł35K      
-   Lech, Dariusz              D/DM RC      POL  6.12.87   23   -    -    Ł210      12.6.12   Ł16K      
-   Lech, Piotr                AM RC        POL  22.5.90   21   -    -    Ł450      9.6.13    Ł170K     
-   Lobodzinski, Wojciech      M LC         POL  20.10.82  28   -    -    Ł550      26.6.16   Ł55K      
-   Malinowski, Grzegorz       SW/DM C      POL  15.12.87  23   -    -    Ł180      4.6.14    Ł70K      
-   Michalski, Krzysztof       D/DM RC      POL  19.5.78   33   -    -    Ł500      18.6.15   Ł26K      
-   Nawrocik, Damian           F LC         POL  3.7.80    31   -    -    Ł525      14.6.13   Ł120K     
-   Okikiolu, Samuel           D C          ENG  8.5.81    30   -    -    Ł500      8.6.14    Ł22K      
-   Pilarz, Krzysztof          GK           POL  9.11.80   30   -    -    Ł450      22.6.14   Ł35K      
-   Postrozny, Grzegorz        M RC         POL  10.5.95   16   -    -    Ł190      16.6.16   Ł40K      
-   Ruta, Marek                AM RC        POL  20.5.88   23   -    -    Ł220      20.6.14   Ł55K      
-   Sapela, Jacek              D/DM R       POL  5.1.88    23   -    -    Ł400      5.6.13    Ł16K      
-   Sekula, Lukasz             S C          POL  8.1.92    19   -    -    Ł550      14.6.13   Ł24K      
-   Shehu, Ermal               GK           ALB  8.6.76    35   9    -    Ł650      7.6.12    Ł30K      
-   Socha, Dariusz             S C          POL  23.4.92   19   -    -    Ł95       4.6.14    Ł100K     
-   Strak, Pawel               SW/DM C      POL  24.3.83   28   -    -    Ł450      23.6.12   Ł80K      
-   Szewczyk, Rafal            D L          POL  24.9.92   18   -    -    Ł250      7.6.13    Ł10K      
-   Terlecki, Stanislaw        F C          POL  8.1.85    26   -    -    Ł500      28.6.15   Ł130K     
-   Wierzbicki, Dariusz        DM C         POL  14.6.94   17   -    -    Ł475      25.6.15   Ł1M       
-   Wisniewski, Lukasz         M L          POL  3.3.85    26   -    -    Ł500      16.6.14   Ł100K     
-   Wrobel, Janusz             AM RL        POL  25.11.86  24   -    -    Ł650      3.6.14    Ł100K     
-   Zajac, Pawel               SW/D/DM C    POL  21.2.90   21   -    -    Ł140      23.6.15   Ł16K      


 
================================================================================================
 2011/2 Senior Club Stats
================================================================================================

No  Name                       Apps     Gls    Con    Pens     Asts   Yel    Red    MoM    Av R
--------------------------------------------------------------------------------------------------
-   Abbott, Pawel              0 (1)    0      0      0        0      0      0      0      7.00   
-   Bak, Slawomir              -        -      -      -        -      -      -      -      ----   
-   Banas, Dariusz             5 (2)    0      0      0        0      0      0      0      7.00   
-   Drajer, Marcin             2        0      0      0        0      0      0      0      6.50   
-   Drozdowski, Marcin         0        0      0      0        0      0      0      0      ----   
-   Dziuba, Grzegorz           -        -      -      -        -      -      -      -      ----   
-   Frankowski, Piotr          10       3      0      0        2      2      0      1      7.50   
-   Giza, Jacek                -        -      -      -        -      -      -      -      ----   
-   Gorzad, Lukasz             2        0      3      0        0      0      1      0      5.50   
-   Grabowski, Piotr           -        -      -      -        -      -      -      -      ----   
-   Grzelak, Andrzej           6        1      0      0        2      0      0      0      7.50   
-   Harasimowicz, Marcin       2 (4)    0      0      0        1      0      0      0      6.83   
-   Jablonski, Karol           0        0      0      0        0      0      0      0      ----   
-   Jasinski, Piotr            4 (5)    0      0      0        1      1      0      0      6.78   
-   Jezierski, Jacek           1        0      0      0        1      0      0      0      8.00   
-   Konopka, Piotr             3 (3)    1      0      0        0      0      0      0      6.67   
-   Kosciukiewicz, Marcin      2 (4)    2      0      0        0      0      0      0      7.00   
-   Kowalczyk, Marcin          -        -      -      -        -      -      -      -      ----   
-   Kozak, Tomasz              0        0      0      0        0      0      0      0      ----   
-   Kozlowski, Jacek           1        0      0      0        0      0      0      0      6.00   
-   Kryger, Marcin             -        -      -      -        -      -      -      -      ----   
-   Lech, Dariusz              0 (2)    0      0      0        0      0      0      0      6.50   
-   Lech, Piotr                8        5      0      0        0      0      0      2      7.63   
-   Lobodzinski, Wojciech      5 (1)    2      0      0        1      0      0      0      7.17   
-   Malinowski, Grzegorz       11       1      0      0        4      3      0      2      7.55   
-   Michalski, Krzysztof       3 (1)    0      0      0        0      0      0      0      7.75   
-   Nawrocik, Damian           7        3      0      0        0      1      0      0      7.00   
-   Okikiolu, Samuel           10       1      0      0        0      2      0      0      7.00   
-   Pilarz, Krzysztof          8 (1)    0      14     0        0      0      0      0      7.78   
-   Postrozny, Grzegorz        -        -      -      -        -      -      -      -      ----   
-   Ruta, Marek                1 (1)    0      0      0        1      0      0      0      7.00   
-   Sapela, Jacek              0        0      0      0        0      0      0      0      ----   
-   Sekula, Lukasz             0        0      0      0        0      0      0      0      ----   
-   Shehu, Ermal               1 (1)    0      2      0        0      0      0      0      7.50   
-   Socha, Dariusz             0        0      0      0        0      0      0      0      ----   
-   Strak, Pawel               10       0      0      0        3      2      0      2      8.30   
-   Szewczyk, Rafal            0        0      0      0        0      0      0      0      ----   
-   Terlecki, Stanislaw        2 (4)    3      0      0        0      0      0      0      7.17   
-   Wierzbicki, Dariusz        5 (1)    1      0      0        0      0      0      0      7.00   
-   Wisniewski, Lukasz         0 (1)    0      0      0        0      0      0      0      7.00   
-   Wrobel, Janusz             8        2      0      0        1      1      0      0      7.38   
-   Zajac, Pawel               4        1      0      0        0      1      0      0      6.25   


 
================================================================================================
 2011/2 Transfers
================================================================================================

Date      Player In                  From                       Fee
-----------------------------------------------------------------------
27.6.11   Zbigniew Wolczyk           Free Transfer              Free      
1.7.11    Dariusz Banas              Miedz                      Bos       
1.7.11    Piotr Lech                 Orlen                      Bos       
1.7.11    Wojciech Lobodzinski       Gryf                       Ł95K      
1.7.11    Pawel Zajac                Cracovia                   Ł12K      
1.7.11    Andrzej Grzelak            Wisla                      Ł110K     
1.7.11    Stanislaw Terlecki         Polkowice                  Bos       
4.7.11    Piotr Konopka              Ruch Chorzow               Ł55K      
5.7.11    Janusz Wrobel              LKS                        Ł85K      
28.7.11   Marcin Kowalczyk           Free Transfer              Free      
8.8.11    Dariusz Socha              Free Transfer              Free      
4.9.11    Jacek Jezierski            Polonia                    Ł20K      

Date      Player Out                 To                         Fee
-----------------------------------------------------------------------
7.6.11    Maciej Truszczynski        Released                   Free      
8.6.11    Kamil Kolpak               Released                   Free      
22.6.11   Artur Kupiec               Released                   Free      
23.6.11   Holger Vogel               Released                   Free      
1.7.11    Marek Dabrowski            Ruch Chorzow               Ł35K      
1.7.11    Marcin Jurkowski           Widzew                     Bos       
1.7.11    Piotr Adamski              Radzionkow                 Ł18K      
1.7.11    Mariusz Nowakowski         Widzew                     Bos       
1.7.11    Mariusz Szymanski          Radomsko                   Bos       
3.7.11    Michal Golinski            Wisla                      Ł1M       
9.7.11    Tomasz Lewandowski         KP Konin                   Free      
10.7.11   Wojciech Zalewski          Released                   Free      
6.9.11    Tomasz Morawski            Released                   Free      



 
================================================================================================
 2011/2 Fixtures
================================================================================================

Date      Opposition                 Ven  Competition                     Res    Attend  Scorers
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2.7.11    Polonia                     H   Friendly                        3:3    2583    Grzelak, P.Lech 2
6.7.11    Piotrcovia                  H   Friendly                        3:0    3137    P.Lech, Ruta, Lobodzinski pen
9.7.11    Ceramika                    H   Friendly                        3:1    2698    Wrobel, Kosciukiewicz pen, Frankowski
16.7.11   GKS Katowice                H   Friendly                        2:0    3104    P.Lech, Nawrocik
20.7.11   Jagiellonia                 H   Friendly                        3:0    5183    Grzelak, Nawrocik, Frankowski
23.7.11   Stomil                      A   First Division Grp A            1:1    11138   Wrobel
27.7.11   Cracovia                    H   League Cup 2nd Rnd Leg 1        5:0    2625    Wierzbicki, Nawrocik 2, Kosciukiewicz 2
30.7.11   Wisla                       A   First Division Grp A            4:0    6941    P.Lech 2, Mowlik og, Frankowski
3.8.11    Cracovia                    A   League Cup 2nd Rnd Leg 2        2:4    2066    Konopka, Zajac
6.8.11    Orlen                       H   First Division Grp A            2:2    15864   Terlecki, Wrobel
13.8.11   Szczakowianka               H   First Division Grp A            2:1    17979   P.Lech, Frankowski
20.8.11   KSZO                        H   First Division Grp A            4:3    15092   Lobodzinski 2, Okikiolu, P.Lech
27.8.11   Miedz                       A   First Division Grp A            1:2    6409    S.Terlecki
31.8.11   Slask                       H   League Cup 3rd Rnd Leg 1        4:2    3324    Frankowski, Terlecki, A.Grzelak, Malinowski
7.9.11    Slask                       A   League Cup 3rd Rnd Leg 2        1:2    6980    Nawrocik
10.9.11   Ruch Chorzow                H   First Division Grp A            1:2    17804   P.Lech
17.9.11   Orlen                       A   First Division Grp A            ---    -----   
24.9.11   Szczakowianka               A   First Division Grp A            ---    -----   
1.10.11   Stomil                      H   First Division Grp A            ---    -----   
15.10.11  Wisla                       H   First Division Grp A            ---    -----   
22.10.11  KSZO                        A   First Division Grp A            ---    -----   
29.10.11  Miedz                       H   First Division Grp A            ---    -----   
5.11.11   Ruch Chorzow                A   First Division Grp A            ---    -----   
 

 

Sprzedaż Golińskiego do Wisły Kraków za milion funtów, płatne w sześciu ratach, okazało się strzałem w '10'.

 

Postawa w lidze mnie cieszy, chociaż okazuje się, że mam za krótką ławkę rezerwowych, jeżeli chodzi o obrońców i defensywnych pomocników. Dlatego też z Polonii Warszawa sprowadziłem Jacka Jezierskiego.

 

Sytuacja w E-Klasie prezentuje się następująco:

 

 

 

 
************************************************************************************************
 Polish First Division - Saturday 10th September 2011
************************************************************************************************


================================================================================================
 2011/2 Tables
================================================================================================

Group A

Pos     Team                            Pld  Won  Drn  Lst  For  Ag   Won  Drn  Lst  For  Ag   Pts
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1st     Miedz                           6    3    0    0    5    1    1    1    1    4    5    13   
2nd     Ruch Chorzow                    7    0    2    1    4    6    3    0    1    8    5    11   
3rd     Lech                            7    2    1    1    9    8    1    1    1    6    3    11   
4th     Orlen                           6    2    0    1    5    3    1    2    0    6    4    11   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
5th     Wisla                           6    1    1    1    3    6    1    2    0    7    6    9    
6th     Szczakowianka                   7    1    1    2    3    5    1    0    2    4    4    7    
7th     KSZO                            6    1    0    2    5    7    1    0    2    4    6    6    
8th     Stomil                          7    1    1    1    3    3    0    0    4    0    4    4    


Group B

Pos     Team                            Pld  Won  Drn  Lst  For  Ag   Won  Drn  Lst  For  Ag   Pts
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1st     Arka                            7    3    2    0    12   2    0    1    1    2    3    12   
2nd     Widzew                          7    2    2    0    5    2    1    1    1    4    6    12   
3rd     Groclin                         7    3    1    1    12   7    0    1    1    0    3    11   
4th     LKS                             6    1    1    1    6    6    1    2    0    7    5    9    
--------------------------------------------------------------------------------------------------
5th     Legia                           7    2    0    1    4    3    1    0    3    5    10   9    
6th     Zaglebie                        7    1    1    0    1    0    1    2    2    7    11   9    
7th     KP Konin                        6    1    1    1    5    5    0    1    2    1    5    5    
8th     Belchatow                       7    0    2    0    2    2    0    2    3    1    4    4    


 
================================================================================================
 2011/2 Goals
================================================================================================

Pos   Player                     Club                       Apps     Gls
-------------------------------------------------------------------------
1st   Bartlomiej Socha           Szczakowianka              7        6      
2nd   Fabrizio Grillo            Ruch Chorzow               7        5      
3rd   Piotr Bajera               LKS                        6        5      
4th   Lukasz Bak                 Wisla                      6        5      
5th   Piotr Lech                 Lech                       7        5      
6th   Bartosz Hudek              Miedz                      6        4      
7th   Maciej Sawicki             KSZO                       6        4      
8th   Emmanuel Ekwueme           Wisla                      6        3      
9th   Rafal Nowakowski           Widzew                     7        3      
10th  Artur Kaczorowski          LKS                        5        3      
11th  Jacek Gruszka              Groclin                    6 (1)    3      
12th  Jacek Kosmalski            KSZO                       6        3      
13th  Sebastian Okrzeja          Groclin                    7        3      
14th  Tomasz Urbanski            Arka                       7        3      
15th  Janusz Wrobel              Lech                       7        2      
16th  Marek Bak                  Zaglebie                   6        2      
17th  Marek Jarosz               Ruch Chorzow               7        2      
18th  Marek Dziuba               Groclin                    6        2      
19th  Marcin Cebula              KP Konin                   4        2      
20th  Piotr Bankowski            Ruch Chorzow               3 (2)    2      
21st  Piotr Frankowski           Lech                       7        2      
22nd  Robert Ziolkowski          Miedz                      6        2      
23rd  Pawel Golanski             Orlen                      3        2      
24th  Rafal Grzelak              Legia                      7        2      
25th  Bartosz Grzelak            Orlen                      6        2      
26th  Maciej Hanczewski          Legia                      3        2      
27th  Maciej Iwanski             LKS                        6        2      
28th  Ariel Kulczynski           Zaglebie                   7        2      
29th  Wojciech Lobodzinski       Lech                       4 (1)    2      
30th  Przemyslaw Malecki         Widzew                     7        2      


 
================================================================================================
 2011/2 Assists
================================================================================================

Pos   Player                     Club                       Apps     Asts
-------------------------------------------------------------------------
1st   Robert Ziolkowski          Miedz                      6        4      
2nd   Emmanuel Ekwueme           Wisla                      6        3      
3rd   Andrzej Dziedzic           Zaglebie                   7        3      
4th   Wojciech Ruta              Ruch Chorzow               4 (2)    3      
5th   Krzysztof Zakrecki         Groclin                    7        3      
6th   Tomasz Sokolowski          Arka                       7        2      
7th   Robert Konopka             Szczakowianka              7        2      
8th   Krzysztof Gajtkowski       Wisla                      6        2      
9th   Sebastian Gruszka          Groclin                    2 (3)    2      
10th  Wojciech Wyciszkiewicz     Widzew                     2 (1)    2      
11th  Rafal Grzelak              Legia                      7        2      
12th  Marcin Godlewski           LKS                        6        2      
13th  Maciej Iwanski             LKS                        6        2      
14th  Michal Jurkowski           KSZO                       6        2      
15th  Lukasz Kosciuczuk          KSZO                       4        2      
16th  Tomasz Mazurkiewicz        Miedz                      5        2      
17th  Adrian Napierala           LKS                        4        2      
18th  Sebastian Pluta            Orlen                      6        2      
19th  Maciej Scherfchen          Orlen                      5        2      
20th  Michal Stolarz             Legia                      2 (4)    2      
21st  Pawel Strak                Lech                       7        2      
22nd  Ryszard Janus              Zaglebie                   7        2      
23rd  Michal Kowalczyk           Groclin                    7        2      
24th  Arkadiusz Zurkowski        Widzew                     1 (3)    2      
25th  Pawel Martyniuk            KP Konin                   3 (2)    2      
26th  Janusz Wrobel              Lech                       7        1      
27th  Tomasz Bialek              Widzew                     6        1      
28th  Joăo Bruno                 Groclin                    7        1      
29th  Wiktor Gajda               KSZO                       6        1      
30th  Marcin Knop                Stomil                     4 (3)    1      


 
================================================================================================
 2011/2 Average Rating
================================================================================================

Pos   Player                     Club                       Apps     Av R
-------------------------------------------------------------------------
1st   Pawel Strak                Lech                       7        8.29   
2nd   Tomasz Matysiak            Orlen                      3 (1)    8.25   
3rd   Janusz Marzec              KP Konin                   5        8.20   
4th   Lukasz Matusiak            LKS                        6        8.17   
5th   Joăo Bruno                 Groclin                    7        8.00   
6th   Marcin Wrzesinski          Widzew                     7        8.00   
7th   Bartosz Hudek              Miedz                      6        8.00   
8th   Jacek Gruszka              Groclin                    6 (1)    8.00   
9th   Tomasz Zieba               Groclin                    4        8.00   
10th  Pawel Cebula               Ruch Chorzow               7        8.00   
11th  Piotr Bajera               LKS                        6        7.83   
12th  Bartosz Grzelak            Orlen                      6        7.83   
13th  Jacek Magiera              Legia                      6        7.83   
14th  Maciej Sawicki             KSZO                       6        7.83   
15th  Marek Sikorski             KSZO                       5 (1)    7.83   
16th  Tomasz Mazurkiewicz        Miedz                      5        7.80   
17th  Maciej Scherfchen          Orlen                      5        7.80   
18th  Pawel Martyniuk            KP Konin                   3 (2)    7.80   
19th  Marcin Rogalski            Radzionkow                 4        7.75   
20th  Piotr Wojciechowski        Groclin                    7        7.71   
21st  Bartlomiej Socha           Szczakowianka              7        7.71   
22nd  Andrzej Bledzewski         Belchatow                  7        7.71   
23rd  Piotr Lech                 Lech                       7        7.71   
24th  Krzysztof Urbaniak         Arka                       7        7.71   
25th  Maciej Truszczynski        Widzew                     7        7.71   
26th  Tomasz Urbanski            Arka                       7        7.71   
27th  Emmanuel Ekwueme           Wisla                      6        7.67   
28th  Dariusz Dudek              Belchatow                  5 (1)    7.67   
29th  Marek Dziuba               Groclin                    6        7.67   
30th  Artur Boruc                Miedz                      6        7.67   


 
================================================================================================
 2011/2 Man of Match
================================================================================================

Pos   Player                     Club                       Apps     MoM
-------------------------------------------------------------------------
1st   Janusz Marzec              KP Konin                   5        3      
2nd   Piotr Bajera               LKS                        6        2      
3rd   Pawel Golanski             Orlen                      3        2      
4th   Wojciech Wyciszkiewicz     Widzew                     2 (1)    2      
5th   Jacek Gruszka              Groclin                    6 (1)    2      
6th   Piotr Lech                 Lech                       7        2      
7th   Maciej Sawicki             KSZO                       6        2      
8th   Tomasz Urbanski            Arka                       7        2      
9th   Michal Kowalczyk           Groclin                    7        2      
10th  Emmanuel Ekwueme           Wisla                      6        1      
11th  Piotr Wojciechowski        Groclin                    7        1      
12th  Marcin Kus                 Legia                      7        1      
13th  Bartlomiej Socha           Szczakowianka              7        1      
14th  Marcin Wrzesinski          Widzew                     7        1      
15th  Fabrizio Grillo            Ruch Chorzow               7        1      
16th  Robert Konopka             Szczakowianka              7        1      
17th  Robert Szmuc               Stomil                     5        1      
18th  Rafal Nowakowski           Widzew                     7        1      
19th  Marcin Cebula              KP Konin                   4        1      
20th  Lukasz Dudek               Belchatow                  1        1      
21st  Piotr Frankowski           Lech                       7        1      
22nd  Robert Ziolkowski          Miedz                      6        1      
23rd  Bartosz Grzelak            Orlen                      6        1      
24th  Bartosz Hudek              Miedz                      6        1      
25th  Maciej Iwanski             LKS                        6        1      
26th  Jacek Kosmalski            KSZO                       6        1      
27th  Lukasz Matusiak            LKS                        6        1      
28th  Lukasz Bak                 Wisla                      6        1      
29th  Jacek Magiera              Legia                      6        1      
30th  Zbigniew Malkowski         Szczakowianka              7        1      

 

Pierwszy plan minimum wykonałem i awansowałem do ćwierćfinału Pucharu Ligi.

 

Wieści europejskie.

 

LM: grają w fazie grupowej Wisła (Grupa H: Barcelona, Lyon, PAO) i ŁKS (Grupa G: Arsenal, Roma, Feyenoord).

 

UEFA: Legia w I Rundzie.

 

Reprezentacja Polski jest trzecia ze stratą dwóch punktów do miejsca barażowego o awans do ME w 2012 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Cel: grupa mistrzowska, 1/4 FA Cup, 1/4 Pucharu Ligi.

 

...

 

Ze składu ubył na emeryturę trzydziestosiedmioletni Tomasz Romaniuk. W zestawieniu z MArcinem Drajerem, dwójka środkowych obrońców miałaby 71 lat.

 

 

W wolnym tłumaczeniu "respectable league position"?

Stary obrońca nie jest zły, nadrabia braki szybkościowe doświadczeniem. Właśnie to ćwiczę u siebie. Trzeba się liczyć tylko z tym, że nie rozegra całych 90 minut. Dwa mecze w tygodniu też nie wchodzą w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Pozycja w lidze dotyczyła mojego osobistego celu, nie Zarządu.

Romańvzuk akończył karierę w wieku 37 lat a Drajer gra bardzo rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

QPR sezon 2015/16

 

Drugi sezon przyniósł duże zaskoczenie. Można powiedzieć, że cel zarządu w postaci trzymania się z dala od strefy spadkowej wykonaliśmy śpiewająco. Szczerze mówiąc, nie wiem, z czego wzięła się tak duża poprawa w porównaniu z poprzednim sezonem. Dzięki zgłoszeniu do Pucharu Intertoto udanie zadebiutowaliśmy też na europojskiej arenie. Najbardziej cieszy mnie jednak rozpoczęcie działalności akademii piłkarskiej na najwyższym poziomie wybudowanej za ciężkie miliony przez zarząd. Życzyłbym sobie co roku pięciu absolwentów, z czego trzech z pozytywną opiniu od sztabu szkoleniowego. Niestety, już po roku dwaj z tych najbardziej utalentowanych przyspożyło wielu kłopotów z dyscypliną. Świeża krew jest jednak potrzebna, bo czas pożegnań właśnie się zaczął. Na początek piłkarskie buty na kołku powiesili Rio Ferdinand i Shaun Wright-Phillips.

 

Premiership

League Cup

FA Cup

UEFA Cup

 

Przybyli:

 

Danny Black produkt academii

Andrew Cartwright produkt academii

Eric Fisher produkt academii, do świata footballu trafił z lekkiej atletyki

Matthew Fry produkt academii

Aaron Griffiths produkt academii

 

Romeo Zondervan (scout) za 650K z Ipswich Town

Peter Trevivian (coach) za 575K z Watford

Guy Proctor (coach) za 250K z Rochdale

John Fraser (physio) za 600K z Charlton

Luke Nugent (scout) za 10K z Bournemouth

Craig Mawson (coach) za 800K z Burnley

 

Odeszli:

 

Coll Donaldson (D/DM RC) wypożyczenie do Wycombe [10-0-0]

Rio Ferdinand (D C) emerytura [94-6-5]

Shaun Wright-Phillips (AM RL) emerytura [40-1-2]

 

Steve Gallen (scout) koniec kontraktu

Wally Downes (coach) koniec kontraktu

Kevin Hitchcock (coach) zwolniony

 

 

 

************************************************************************************************
 Queens Park Rangers - Sunday 22nd May 2016
************************************************************************************************

================================================================================================
 2015/6 Senior Club Stats
================================================================================================

No  Name                       Position(s)  Nat  Age  Apps     Gls    Asts   Av R
--------------------------------------------------------------------------------------------------
12  McCarthy, Alex             GK           ENG  26   41       0      0      7.20   
1   Green, Robert              GK           ENG  36   12 (1)   0      0      7.31   
28  Lennox, Aaron              GK           AUS  23   6        0      0      7.00   
16  Murphy, Brian              GK           IRL  33   1        0      0      7.00   
35  Griffiths, Aaron           GK           ENG  17   -        -      -      ----   (wychowanek)
--------------------------------------------------------------------------------------------------
46  Onuoha, Nedum              D RC         NGA  29   37 (10)  0      4      6.83   
21  Diakité, Samba             D/DM RC      MLI  27   33 (12)  1      5      6.87   
4   Caulker, Steven            D C          ENG  24   41 (1)   1      0      6.57   
14  Yoon Suk-Young             D L          KOR  26   33 (6)   3      5      7.49   
3   Hill, Clint                D LC         ENG  37   25 (1)   2      0      6.65   
33  Sendles-White, Jamie       D C          NIR  22   21 (3)   2      0      6.46   
49  Robinson, Jack             D L          ENG  22   22 (1)   1      2      7.17   
5   Dunne, Richard             D C          IRL  36   9 (3)    1      0      6.67   
20  Ferdinand, Rio             D C          ENG  37   8 (3)    0      0      6.82   ->emerytura
34  Donaldson, Coll            D/DM RC      SCO  21   8 (1)    0      0      6.89   
40  Harriman, Michael          D R          IRL  23   4 (4)    0      0      6.50   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
6   Barton, Joey               M RC         ENG  33   41 (4)   8      12     7.33   
8   Fer, Leroy                 DM LC        NED  26   40 (5)   8      8      7.44   
17  Junior Hoilett             AM RLC       CAN  25   33 (11)  12     14     7.41   
18  Mutch, Jordon              M C          ENG  24   27 (13)  9      6      7.17   
30  Sandro                     DM C         BRA  27   30 (6)   4      9      7.67   
22  Henry, Karl                DM C         ENG  33   24 (10)  0      2      7.29   
13  Traoré, Armand             D/M L        SEN  26   17 (14)  2      3      7.26   
7   Phillips, Matt             AM RL        SCO  25   22 (4)   8      3      7.19   
24  Ehmer, Max                 M C          GER  24   2 (13)   1      2      7.00   
32  Wright-Phillips, Shaun     AM RL        ENG  34   2 (5)    1      2      7.00   ->emerytura
36  Petrasso, Michael          AM RLC       CAN  20   2 (3)    0      2      7.20   
38  Sutherland, Frankie        M C          IRL  22   0 (4)    1      0      7.00   
29  Andrade, Bruno             AM LC        POR  22   1 (1)    1      0      7.50   
39  Doughty, Michael           AM RL        WAL  23   1        0      0      7.00   
37  Gibbons, Jordan            M C          ENG  22   0        0      0      ----   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
23  Austin, Charlie            S C          ENG  26   46 (2)   19     4      7.50   
19  Taarabt, Adel              AM/F LC      MAR  26   41 (5)   23     4      7.83   
25  Zamora, Bobby              S C          ENG  35   27 (23)  12     7      7.22   
15  Pattie, Ben                S C          ENG  19   3 (8)    5      1      7.09   
27  Black, Danny               S C          ENG  18   -        -      -      ----   (wychowanek)
-   Cartwright, Andrew         S C          ENG  17   -        -      -      ----   (wychowanek)
-   Fisher, Eric               S C          ENG  18   -        -      -      ----   (wychowanek)
31  Fry, Matthew               S C          ENG  18   -        -      -      ----   (wychowanek)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

W lidze bardzo udanie, tak samo w Pucharze Ligi. Gorzej w FA Cup.

 

Awans do 1/4 P UEFA to bardzo dobry wynik.

 

Jedymie Fry i Griffiths maja szansę zaistnieć w dorosłym futbolu na poziomie Premiership.

 

Pozostali co najwyżej League Three.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Stempel od sztabu w postaci "good prospect" w momencie pojawienia się w składzie otrzymali: Griffiths, Fisher i Black. Działa to zapewne podobnie jak w przypadku raportów scoutów i znaczy: ten koleś ma PA wyższe od średniej w zespole.

Jedno muszę zaznaczyć. Gram na 2.19 Tapani patch, który jakby urealnia rozwój regenów. Startują z niższego poziomu CA i trzeba nad nimi popracować ze dwa lata, żeby przynajmniej wyglądali jak ludzie. Nie ma czegoś takiego jak na oryginalnym patchu, że dobry regen był praktycznie od razu gotowy do gru na poziomie Championship.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Świetny pomysł z QPR bez transferów. Od razu przyszedł mi na myśl Athletic.

 

Odpaliłem ostatnio coś od Tapaniego pozwalające rozpocząć w 2014 i widzę kilka zmian: inna kasa na zakończenie angielskiej, więcej za miejsce, mnie za tv, możliwość wypożyczeń między klubami premier i wreszcie 7 zmian i mniejsze zainteresowanie ze strony gwiazd i chyba generalnie słabsze atrybuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Z Baskami jest jeszcze ten problem, że nie wszyscy się regenerują i z biegiem czasu jest ich coraz mniej.

 

QPR sezon 2016/17

 

Wynikowo tym razem niemal dokładnie skopiowaliśmy wyczyn z poprzedniego roku. Zaznaczyć trzeba, że odbyło się to w połączeniu z absorbującą przecież mocno Ligą Mistrzów, do której awansowaliśmy eliminując PSV. W samej LM zaliczyliśmy 12 meczów, konając ostatecznie w grupie śmierci, gdzie znaleźliśmy się przez moje niezbyt mądre kunktatorstwo. W tej sytuacji krajowe puchary zeszły jakby na dalszy plan, co w połączeniu z pechowym losowaniem szybko załatwiło sprawę. Zarząd wyznaczył zadanie awansu do europejskich pucharów, więc najmniej loteryjną drogą i słusznie okazała się liga.

Tyle pozytywów. Jeden negatyw jest związany z tegorocznymi promocjami z akademii. Jedna sztuka, choćby nawet nie wiem jak utalentowana, to zdecydowanie za mało. Jakby nie liczyć, przy odchodzących trzech emerytach, kadra stopniała o dwie osoby i miała liczyć tylko 35 piłkarzy.

 

Zadumania i refleksje na temat składu

Bramkarze:

W odstawkę poszli wiekowi Green i Murphy, a na pierwszego zmiennika McCarthy'ego wyrósł naturalnie Lennox. Młody Griffiths w rezerwach robi stałe postępy.

Obrona:

Tutaj również doszło do odmłodzenia. Hill i Dunne zostali przesunięci do rezerw. Yoon i Robinson biegali jak dotychczas po lewej stronie. Do Caulkera i Sendles-White'a na środek przesunąłem Diakite i Onuohe, a na prawą stronę weszli z rezerw młodzi Donaldson i Harriman.

Pomoc:

Tu bez zmian, choć z powodu kontuzji Sandro więcej okazji do występów dostał Henry. Pozostała szóstka dzieliła się występami mniej więcej po równo, niestety bez znaczącego wsparcia ze strony rezerw.

Atak:

Żelazna dwójka nadal obowiązywała, ale Zamora wyraźnie obniżył loty. W tym momencie odczułem pierwsze pozytywne efekty pracy szkoleniowej. Młodzi Cartwright i Fisher wspólnymi siłami wypełnili powstałą lukę zaliczając nawet kilka występów w U21. Wiele obiecuję sobie szczególnie po tym drugim, rozwijającym się na rasowego target strikera.

 

 

 

************************************************************************************************
 Queens Park Rangers - Sunday 21st May 2017
************************************************************************************************


================================================================================================
 Squad
================================================================================================

No  Name                       Position(s)  Nat  Age   Apps     Gls    Asts   Yel    Red    MoM    Av R
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
1   McCarthy, Alex             GK           ENG  27    38       0      0      0      0      0      7.24    
12  Lennox, Aaron              GK           AUS  24    15       0      0      0      0      0      6.60    
27  Green, Robert              GK           ENG  37    2        0      0      0      0      1      8.00    
28  Murphy, Brian              GK           IRL  34    1        0      0      0      0      0      7.00    
33  Griffiths, Aaron           GK           ENG  18    -        -      -      -      -      -      ----    (wychowanek)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
3   Onuoha, Nedum              D RC         NGA  30    38 (6)   1      2      5      0      0      6.73    
2   Yoon Suk-Young             D L          KOR  27    35 (3)   1      5      4      0      1      7.24    
4   Caulker, Steven            D C          ENG  25    36 (1)   1      0      5      1      0      6.62    
5   Diakité, Samba             D/DM RC      MLI  28    27 (10)  0      1      9      2      0      6.43    
24  Donaldson, Coll            D/DM RC      SCO  22    27 (1)   0      1      3      0      0      6.89    
18  Sendles-White, Jamie       D C          NIR  23    22 (5)   3      0      2      0      0      6.52    
17  Robinson, Jack             D L          ENG  23    21 (5)   1      4      2      0      1      7.00    
23  Harriman, Michael          D R          IRL  24    18 (6)   0      3      0      0      0      6.42      
36  Hill, Clint                D LC         ENG  38    3        0      0      0      0      0      6.00     >emerytura<
37  Dunne, Richard             D C          IRL  37    0 (1)    0      0      0      0      0      7.00     >emerytura<
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
11  Fer, Leroy                 DM LC        NED  27    39 (3)   10     8      7      1      3      7.33   
13  Junior Hoilett             AM RLC       CAN  26    19 (23)  10     4      2      0      4      7.10   
7   Barton, Joey               M RC         ENG  34    38 (3)   4      12     8      0      2      7.27   
14  Traoré, Armand             D/M L        SEN  27    26 (14)  5      3      3      0      1      7.03    
8   Mutch, Jordon              M C          ENG  25    31 (8)   7      4      3      0      3      7.33      
6   Sandro                     DM C         BRA  28    37 (1)   1      7      10     1      2      7.55   
26  Henry, Karl                DM C         ENG  34    16 (8)   4      1      1      0      3      7.42    
15  Phillips, Matt             AM RL        SCO  26    10 (14)  2      5      0      0      0      7.08    
19  Ehmer, Max                 M C          GER  25    1 (5)    0      0      0      0      0      6.83    
25  Petrasso, Michael          AM RL        CAN  21    0 (5)    0      0      0      0      0      6.60    
21  Andrade, Bruno             AM L         POR  23    1 (1)    0      0      0      0      0      6.50    
38  Atkins, Jacob              DM C         ENG  18    0 (2)    0      0      0      0      0      6.00    (wychowanek)
30  Gibbons, Jordan            M C          ENG  23    1 (1)    0      0      0      0      0      6.50    
16  Doughty, Michael           AM RL        WAL  24    0 (1)    0      0      0      0      0      7.00    
22  Sutherland, Frankie        M C          IRL  23    0 (1)    0      0      0      0      0      6.00      
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
10  Taarabt, Adel              AM/F LC      MAR  27    45 (5)   22     3      0      0      6      7.76     
9   Austin, Charlie            S C          ENG  27    40 (3)   9      11     1      0      4      7.30   
34  Cartwright, Andrew         S C          ENG  18    9 (9)    6      0      0      0      1      6.94    (wychowanek)
29  Fisher, Eric               S C          ENG  19    9 (6)    6      0      0      0      2      7.53    (wychowanek)
31  Zamora, Bobby              S C          ENG  36    9 (5)    3      1      0      0      0      6.50    >koniec kontraktu<
20  Pattie, Ben                S C          ENG  20    2 (7)    2      2      0      0      0      6.78    
35  Fry, Matthew               S C          ENG  19    0 (2)    0      0      0      0      0      6.50    (wychowanek)
32  Black, Danny               S C          ENG  19    0 (1)    0      0      0      0      0      6.00    (wychowanek)
     


 
================================================================================================
 2016/7 Transfers
================================================================================================

Date      Player In                  From                       Fee
-----------------------------------------------------------------------
1.6.16    Craig Mawson               Burnley                    Ł800K     (coach)
8.7.16    Charlie Oatway             Sunderland                 Ł1M       (coach)

Date      Player Out                 To                         Fee
-----------------------------------------------------------------------
1.6.16    Kevin Hitchcock            Released                   Free      (coach)
          Clint Hill                 Retired                    [175/7/2]
          Richard Dunne              Retired                    [74/3/1]
          Bobby Zamora               Released                   [150/33/9]                   


 
================================================================================================
 2016/7 Fixtures
================================================================================================

Date      Opposition                 Ven  Competition                     Res    Attend  Scorers
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2.8.16    Zaragoza              ESP   H   Friendly                        2:4    20321   Mutch 2
6.8.16    Palermo               ITA   H   Friendly                        4:0    20322   Austin 3, Mutch
10.8.16   PSV                   NED   A   Champions Cup Qual.3 Leg 1      1:0    35140   Austin
14.8.16   Girona                ESP   H   Friendly                        4:1    18291   M.Phillips, Pattie, Fisher, Gibbons
20.8.16   Fulham                      A   Premier Division                1:0    30985   Barton
24.8.16   PSV                   NED   H   Champions Cup Qual.3 Leg 2      3:0    21767   Taarabt pen, Fer, Pattie
29.8.16   Swansea                     A   Premier Division                0:0    28805   

5.9.16    Kidderminster               H   Friendly                        3:1    20298   Andrade, Zamora 2
11.9.16   Man Utd                     A   Premier Division                1:0    66696   Mutch
14.9.16   PSG                   FRA   A   Champions Cup Ph.1 Grp F        3:3    44582   Onuoha, Taarabt pen, A.Traoré
17.9.16   Southampton                 H   Premier Division                1:1    22453   Fer
20.9.16   FC Křbenhavn          DEN   H   Champions Cup Ph.1 Grp F        3:1    21783   M.Phillips, Fisher, Junior Hoilett
24.9.16   Liverpool                   A   Premier Division                1:4    41284   Junior Hoilett
27.9.16   Zenit                 RUS   H   Champions Cup Ph.1 Grp F        3:1    22155   Barton, Taarabt 2 pens

2.10.16   Crystal Palace              H   Premier Division                0:1    22454   
5.10.16   Arsenal                     H   Premier Division                2:1    22487   Fer, Taarabt
15.10.16  Leicester                   H   Premier Division                0:3    22495   
19.10.16  Zenit                 RUS   A   Champions Cup Ph.1 Grp F        1:2    21686   Traoré
22.10.16  Stoke                       A   Premier Division                1:1    33746   Cartwright
25.10.16  PSG                   FRA   H   Champions Cup Ph.1 Grp F        4:1    22489   Taarabt 2 (1 pen), Sendles-White, Robinson
29.10.16  West Ham                    H   Premier Division                3:0    22469   Austin, Taarabt, Cartwright

2.11.16   Tottenham                   A   League Cup 3rd Rnd              2:4    36258   Cartwright, Zamora
5.11.16   Middlesbrough               A   Premier Division                4:0    35009   Taarabt 2, Junior Hoilett, Traoré
9.11.16   FC Křbenhavn          DEN   A   Champions Cup Ph.1 Grp F        2:2    42171   Cartwright 2
13.11.16  Man City                    H   Premier Division                3:1    22460   Austin, Taarabt, Junior Hoilett
18.11.16  Barcelona             ESP   H   Champions Cup Ph.2 Grp B        1:2    22475   Zamora
20.11.16  Tottenham                   A   Premier Division                2:0    36256   Caulker, Austin
27.11.16  Derby                       H   Premier Division                2:0    22481   Junior Hoilett, Fer
30.11.16  Napoli                ITA   A   Champions Cup Ph.2 Grp B        2:2    60201   Zamora, Mutch

3.12.16   Millwall                    A   Premier Division                4:1    28468   Junior Hoilett 2, Taarabt, Cartwright
10.12.16  Everton                     H   Premier Division                0:0    22462   
14.12.16  West Brom                   H   Premier Division                3:2    22491   K.Henry, Austin, Junior Hoilett
17.12.16  Swansea                     H   Premier Division                3:2    22460   K.Henry, Sendles-White, Mutch
21.12.16  Aston Villa                 H   Premier Division                2:0    22459   Mutch, Fer
26.12.16  Chelsea                     A   Premier Division                2:2    42051   Fer, Taarabt
31.12.16  West Brom                   A   Premier Division                2:1    31497   Austin, Mutch

4.1.17    Fulham                      H   Premier Division                3:0    22454   Barton, M.Phillips, Taarabt pen
7.1.17    Fulham                      H   FA Cup 3rd Rnd                  3:1    22464   K.Henry, Pattie, Taarabt
14.1.17   Crystal Palace              A   Premier Division                4:0    36993   Fisher 3, Taarabt
21.1.17   Man Utd                     H   Premier Division                0:0    22485   
28.1.17   Wigan                       H   FA Cup 4th Rnd                  1:0    19030   Fisher

1.2.17    Arsenal                     A   Premier Division                1:1    60342   Sandro
4.2.17    Liverpool                   H   Premier Division                0:1    22476   
11.2.17   Southampton                 A   Premier Division                1:0    36603   Barton
15.2.17   FC Bayern             GER   A   Champions Cup Ph.2 Grp B        0:3    73356   
18.2.17   Everton                     A   FA Cup 5th Rnd                  2:3    34297   Traoré, Mutch
21.2.17   FC Bayern             GER   H   Champions Cup Ph.2 Grp B        2:2    22464   Austin, Sendles-White
26.2.17   West Ham                    A   Premier Division                2:0    35607   Fer, Yoon Suk-Young

4.3.17    Stoke                       H   Premier Division                2:0    22466   Austin, Taarabt
8.3.17    Barcelona             ESP   A   Champions Cup Ph.2 Grp B        0:3    88662   
14.3.17   Napoli                ITA   H   Champions Cup Ph.2 Grp B        2:0    22460   Austin, Junior Hoilett
19.3.17   Leicester                   A   Premier Division                2:0    30390   Taarabt, Fer

1.4.17    Middlesbrough               H   Premier Division                2:0    22468   Taarabt, K.Henry
8.4.17    Derby                       A   Premier Division                1:1    33555   Taarabt
15.4.17   Tottenham                   H   Premier Division                1:0    22474   Junior Hoilett
19.4.17   Everton                     A   Premier Division                1:0    37186   Fisher
24.4.17   Millwall                    H   Premier Division                3:1    22491   Mutch, Fer, Taarabt pen
29.4.17   Man City                    A   Premier Division                3:4    43804   Fer, Traoré, Taarabt

6.5.17    Chelsea                     H   Premier Division                0:1    22459   
21.5.17   Aston Villa                 A   Premier Division                0:2    39078   


**************************************************************************************************
 English Premier Division - Sunday 21st May 2017
**************************************************************************************************


==================================================================================================
 2016/7 Table
==================================================================================================

Pos     Team                            Pld  Won  Drn  Lst  For  Ag   Won  Drn  Lst  For  Ag   Pts
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1st  C  Liverpool                       38   15   4    0    39   12   10   5    4    39   26   84   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
2nd     Chelsea                         38   15   4    0    57   21   9    4    6    25   15   80   
3rd     QUEENS PARK RANGERS             38   12   3    4    30   14   11   5    3    33   17   77   
4th     Man City                        38   17   1    1    39   16   6    5    8    27   34   75   
5th     Southampton                     38   15   1    3    39   17   7    3    9    31   32   70   
6th     Tottenham                       38   13   4    2    32   11   7    2    10   29   32   66   
7th     Arsenal                         38   13   5    1    37   13   4    7    8    28   30   63   
8th     Aston Villa                     38   15   2    2    47   20   4    3    12   26   39   62   
9th     Everton                         38   11   4    4    27   16   5    7    7    25   32   59   
10th    Man Utd                         38   12   4    3    41   17   5    3    11   24   38   58   
11th    West Ham                        38   10   4    5    33   27   6    3    10   23   32   55   
12th    Fulham                          38   10   4    5    31   28   4    5    10   23   35   51   
13th    Leicester                       38   9    2    8    27   30   5    2    12   28   37   46   
14th    West Brom                       38   7    6    6    26   28   3    4    12   19   35   40   
15th    Middlesbrough                   38   6    6    7    28   33   3    4    12   18   32   37   
16th    Swansea                         38   6    7    6    34   36   2    4    13   21   37   35   
17th    Crystal Palace                  38   5    3    11   16   29   5    1    13   14   30   34   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
18th R  Stoke                           38   4    6    9    24   30   3    6    10   13   28   33   
19th R  Derby                           38   7    2    10   21   31   1    3    15   14   40   29   
20th R  Millwall                        38   1    4    14   12   37   1    0    18   6    39   10

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Podziwiam, wyciskasz Queens jak cytrynę z ligą mistrzów.

W Hiszpanii zawsze miałem mnóstwo adeptów akademii, w Anglii za to była bida. Może dlatego, że w primera są drużyny B, nie rezerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Pograłem dwa sezony na Tapanim.

Wnioski:

- łatwiej, dużo łatwiej niż bez.

- chłopaki jakoś słabo się rozwijają i to również w Realach itp.

- W Anglii więcej pieniędzy

- plusy: data, wypożyczenia, bez unprotected.

Nie polecam bo po prostu łatwiej, taktyka 451 zwykła robi cuda, w drugim sezonie w Evertonie bez transferów przegrałem dopiero około 30 kolejki, w dwa sezony zdobyłem wszytko prócz klubowych mistrzostw świata. Pozmieniane jest coś z rozwojem i taktykami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×