Skocz do zawartości

[CM 01-02] Nasze Boje


BlaugranaFAN

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące później...

Nikt już nie pogrywa w legendarnego CM-ka?

Obecnie gram Tottenhamem na najnowszym updacie i gra mi się bardzo przyjemnie :). Po objęciu sterów zrobiłem małe przemeblowanie w kadrze. Wyrzuciłem Adebayora, który umiejętnościami nie powalał, a pobierał ogromny kontrakt. Sprzedałem także Michela Dawsona (3mln do Szachtaru), Erika Lamele (8mln do Zenitu) i Assou-Ekotto (5mln, Man Utd) + sprzedałem kilku niepotrzebnych zawodników za free. Do klubu wykonałem zaledwie jeden transfer - za 6mln kupiłem z Saint-Etienne obiecującego stopera Kurta Zoume (18l., Francuz). I tak rozpocząłem sezon. W lidze miażdżyłem, w LE także, ale po nowym roku przyszedł kryzys - morale znacznie spadło, a zawodnicy byli niezadowoleni dosłownie ze wszystkiego. Odbiło się to na wynikach i dogonił nas Liverpool, aż w końcu wyprzedził nas w tabeli. W końcu jednak udało mi się podnieść morale i ogarnąć burdel - przedłużyłem kontrakty, zawodników psujących atmosferę wyrzuciłem do rezerw. Liverpool wygrywał wszystko i nie szło go dogonić - The Reds na dwie kolejki przed końcem zostało mistrzem Anglii, zaś my musieliśmy cieszyć się z wicemistrzostwa. W LE doszliśmy do finału, gdzie dostaliśmy baty od Chelsea - 1:5... Graliśmy także w finale FA CUP i tam także ulegliśmy - City ograło nas 1-0, mimo że niemal cały mecz grali w dziesiątkę po czerwonej kartce Navasa. Przegraliśmy na każdym froncie, ale może to i lepiej, bo teraz motywacja jest jeszcze większa. Wyróżniający się zawodnicy? Nr 1 na liście to Roberto Soldado, który w 57 meczach strzelił dla nas aż 52 gole i został wybrany najlepszym graczem Kogutów. Wyróżnić mogę także Sandro, Dembele, Sigurdssona oraz trzech zawodników bloku defensywnego - Verthongena, Kaboula i Walkera.

 

 

Po sezonie zabrałem się do pracy i moim pierwszym krokiem było uruchomienie klauzuli odejścia (w przypadku, gdy ich zespół spadnie z ligi) trzech obiecujących zawodników Southampton (które przyszły sezon miało rozpocząć w Championship). I tak sprowadziłem Nathana Clyne'a (ENG, 23l., DRL), Jamesa Ward-Prowse'a (ENG, 18l, MRC) i Luka Shawa (19l, DL) - wszystkich za 1,5mln. Dostrzegłem także, że kończy się kontrakt największemu talentowi belgijskiej piłki - zaledwie 2mln musieliśmy zapłacić za ekwiwalent Adnana Januzaja (BEL, 19l., AMRL) z Man Utd. Do wzięcia za darmo był także obiecujący Will Hughes (ENG, 18l, AMLC) z Derby County, więc kolejny młodzian dołączył do naszego zespołu. Te pięć transferów było ogromnym krokiem w przyszłość.zespołu. Następnie postanowiłem sprzedać kilku zawodników. Wspomniałem, że Soldado miał wspaniały sezon - ja jednak chciałem mieć kogoś nowego na szpicy, zdawało mi się, że drugiego takiego sezonu Hiszpan mieć nie będzie. Roberto odszedł za 10mln do Schalke. Rekordową sprzedażą było odejście Sandro, za którego Bayern wyłożył aż 25mln - nie mogłem przepuścić takiej okazji, tym bardziej że nasz budżet potrzebował takiej dawki pieniędzy. Dembele nie chciałem sprzedawać, ale gdy 18,5 mln wyłożyło Napoli, ugiąłem się i Belg pokaźnie zasilił klubowe konto. Ponadto opchnąłem Lennona, którego talent powoli gasł - Anglik odszedł za 5mln do niemieckiej Herthy. Ponadto nie przedłużyłem kontraktu z Defoe + na wolny transfer wyrzuciłem szrot. Braki po sprzedażach trzeba było wypełnić. Rekordowym transferem w tym okienku było sprowadzenie Diego Costy (BRA, 26l., FC), maszynki do strzelania bramek - 20mln wpłynęło na konto Atletico Madryt. Byłem pewny, że ten transfer zapewni nam cały kontener goli w nadchodzącym sezonie. Po odejściu Sandro i Dembele potrzebowałem znaczących wzmocnień w środku pola. Po Diego Coscie na White Hart Lane trafiły kolejne dwa głośne nazwiska - Paul Pogba (FRA, 21l., DMC) z Juventusu oraz Ilkay Gundogan (GER, 21l., MC) z Borussii Dortmund. Za obu daliśmy po 17,5mln i wiedziałem, że Ci zawodnicy dadzą nam nową jakość w środku pola. Ponadto sprowadziłem z Feyenoordu Bruno Martinsa Indi (HOL, 21l., DLC) - 10mln kosztował nas świetny lewy obrońca. Potrzebowałem także rezerwowego napastnika i tą rolę spełniać będą wypożyczony z Milanu Niang (FRA/SEN, 19l., FRLC) i Lasogga (GER, 22l, SC), za którego zapłaciliśmy 4mln Hercie Berlin.


Na tym zakończyłem transferową karuzelę i weszliśmy w sezon 02/03. Liga póki co prezentuje się tak:

************************************************************************************************
 English Premier Division - Wednesday 16th October 2002
************************************************************************************************




================================================================================================
 2002/3 Table
================================================================================================


Pos     Team                            Pld  Won  Drn  Lst  For  Ag   Won  Drn  Lst  For  Ag   Pts
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1st     Aston Villa                     9    4    0    0    8    2    3    2    0    10   5    23   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
2nd     Tottenham                       8    2    1    0    7    1    4    0    1    10   6    19   
3rd     Man Utd                         9    4    0    1    13   4    2    0    2    6    8    18   
4th     Stoke                           9    3    1    1    8    2    2    1    1    7    6    17   
5th     Chelsea                         8    4    0    1    13   2    1    1    1    5    3    16   
6th     Arsenal                         8    1    3    0    7    4    3    0    1    5    4    15   
7th     Everton                         9    2    1    1    6    4    2    2    1    8    7    15   
8th     West Brom                       8    3    1    1    6    1    1    1    1    3    4    14   
9th     Man City                        8    2    1    1    7    6    1    3    0    4    3    13   
10th    Norwich                         9    3    0    1    6    4    1    0    4    5    10   12   
11th    Sunderland                      9    3    2    0    10   4    0    1    3    2    12   12   
12th    Cardiff                         7    2    0    2    6    5    1    1    1    4    4    10   
13th    Liverpool                       9    2    1    2    7    6    1    0    3    3    11   10   
14th    Newcastle                       9    1    2    2    7    10   1    0    3    3    4    8    
15th    Nottm Forest                    9    1    1    2    7    9    1    1    3    3    10   8    
16th    Wigan                           9    1    1    2    3    4    0    3    2    2    5    7    
17th    Fulham                          9    1    1    2    2    2    0    3    2    1    5    7    
--------------------------------------------------------------------------------------------------
18th    Hull                            9    1    2    2    6    6    0    1    3    0    4    6    
19th    Swansea                         8    0    2    1    3    5    0    2    3    3    12   4    
20th    Middlesbrough                   9    0    2    2    2    5    0    0    5    2    11   2    

W swojej grupie LM już po czterech kolejkach wywalczyliśmy sobie awans:

1. Tottenham 12pkt
2. Benfica 4pkt
--------------------------
3. Szachtar 4pkt
4. Kopenhaga 3pkt


Paul Pogba ma najwyższą średnią oceń z całej Premier League, Diego Costa zajmuje w tej klasyfikacji trzecie miejsce (w 12 meczach zdobył 13 goli).

Odnośnik do komentarza

Nie uwierzę, że nikt nie gra w tego klasyka. Zapewne ludzie pochowali głowy w piasek i pykaja w zaciszu własnych sypialni ;) Ja sam z siebie przeglądam forum champmana I czytam ich opowiadania uśmiechając się widząc kolejne posty I screeny. Spurs w Twoim wykonaniu to jednym słowem wielkie przemeblowanie i batalia. Czekam na kolejne opisy Twoich przygód w Polnocno-Wschodnim Londynie.

Odnośnik do komentarza

Jakoś nie miałem okazji opisać drugiego sezonu mojej kariery Spurs. Niestety, zapomniałem zapisać tabelki i tej już nie da się odtworzyć. Po krótce... Ligę wygraliśmy na dwie kolejki przed końcem, chociaż do pewnego momentu nie brakowało emocji. W 38. meczach wygraliśmy aż 27 razy, 6 razy zremisowaliśmy, zaś pięciokrotnie zaznaliśmy goryczy porażki - łącznie uzbieraliśmy aż 87 punktów. Poprawiliśmy nasz wynik z poprzedniego sezonu aż o 13 punktów! Zdobyliśmy 77 goli, 32 razy nasz golkiper wyjmował piłkę z bramki. W LM jedna wielka klapa. Pierwszą grupę (Benfica, Szachtar, Kopenhaga) przeszliśmy bezproblemowo, poza jednym remisem notując same zwycięstwa. W drugiej grupie (Real M., PSG, Leverkusen) do awansu zabrakło nam naprawdę niewiele. Zadecydowało fatalne wejście - pierw przegraliśmy w stolicy Francji 2-3, a następnie na własnych śmieciach Real dał nam lekcje futbolu (1-3). W trzeciej i czwartej kolejce mierzyliśmy się z Bayerem Leverkusen. Oba mecze udało się wygrać - w Niemczech 2-1, przed własną publicznością pewne 2-0. W rewanżowym spotkaniu pokazaliśmy PSG, gdzie raki zimują (3-1). Zadecydować miał mecz w jaskini lwa - na Santiago Bernabeu stanęliśmy na przeciw Bale'owi, Ronaldo i innym znakomitym piłkarzom. To nie był jednak mecz marzeń - już po pierwszej połowie przegrywaliśmy 0-4 (wynik ostateczny to 1-5). Na krajowym podwórku - poza zdobyciem upragnionego mistrzostwa - zdobyliśmy dwa puchary. FA CUP padło naszym łupem po zwycięstwie w finale z Nott Forest (3-2), natomiast Puchar Ligi zgarnęliśmy kosztem Arsenalu (1-0). W naszym składzie nie było słabych punktów, ale na szczególne pochwały zasługuje Diego Costa, który okazał się transferem w dziesiątkę. Reprezentant Brazylii zdobył koronę króla strzelców Premier League (26 trafień), a ogółem w 61. meczach znalazł drogę do bramki wyrwali 57 razy. Genialny wynik! Najwyższa średnia ocen w lidze to działka Gundogana - 8,22! Ale inni także nie odstawali!

I tak, gdy każda już zdążył nacieszyć się naszą hegemonią na krajowym podwórku, przyszedł czas ciężkiej pracy - przygotowania do sezonu rozpocząłem od działań na rynku transferowym...

Odeszli:
Kaboul -> Mainz (7mln) - jeszcze przed jego odejściem zakupiłem Shawcrossa, który zjadał Francuza umiejętnościami.
Januzaj -> Anderlecht (3,7mln) - nie spełnij pokładanych w nim nadziei, nic nie wnosił do naszej gry
Livermore -> Everton (1mln) - wieczny rezerwowy, w końcu należało go sprzedać
Hughes -> Southampton (1mln) - cały sezon w rezerwach, nie rozwinął się tak, jak tego oczekiwałem
Caroll -> Leeds (500tys) - niepotrzebny
Fryers -> Oldham (500tys) - niepotrzebny
Naugthon -> Southampton (2,5mln) - niepotrzebny, a kaska wpadła
Capoe -> Inter (7mln) - wcale nie chciałem go sprzedawać, ale ciągle marudził, że chce odejść - a Inter wyłożył ku temu niezłą sumkę

Przyszli:
Schwegler (28l., DMC, SWI) <- Franfkurt (na prawie Bosmana) - niezły defensywny pomocnik
Richards (27l., DRC, ENG) <- Man City (na prawie Bosmana) - chciałem sprowadzić go od dawna, niesamowite atrybuty, może grać na prawym boku lub w środku, ale ja widzę w nim genialnego stopera
Shawcross (28l., DMC, ENG) <- Stoke (5,5mln) - Stoke miało statut "Bankrut" i zapowiedziało wyprzedaż zawodników za niskie ceny - skorzystałem
Shaqiri (23l., AMRLC, SWI) <- Bayern (15mln) - świetny ofensywny pomocnik, który nie wiedzieć czemu grzał ławę w Bayernie
Mkhtaryan (27l., AMC/F, ARM) <- Dortmund (22mln) - cena transferu + 5 mln za podpisanie kontraktu - tyle kosztował nas Armeńczyk. Mam nadzieje, że był wart swej ceny, bo właśnie prawdziwej 10 nam brakowało

 

Wydaliśmy: 37mln + kasa za podpisy
Zarobiliśmy: 23mln

Ogólnie kasa w ogóle nie idzie do góry, a po kupieniu Armeńczyka byliśmy 3mln na minusie.

I tak rozpoczęliśmy sezon 03/04. Tarczę Wspólnoty z Arsenalem przegraliśmy (1-3). W lidze już po mistrzostwie (w ost. pięciu kolejkach zdobyliśmy zaledwie trzy pkt, przegrywając z United 1-4 i z Arsenalem 1-2):

************************************************************************************************
 English Premier Division - Tuesday 9th March 2004
************************************************************************************************


================================================================================================
 2003/4 Table
================================================================================================

Pos     Team                            Pld  Won  Drn  Lst  For  Ag   Won  Drn  Lst  For  Ag   Pts
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1st     Arsenal                         29   10   1    3    22   12   10   2    3    16   8    63   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
2nd     Man Utd                         29   11   2    2    31   10   7    3    4    21   17   59   
3rd     Liverpool                       29   11   4    0    34   10   6    3    5    23   19   58   
4th     Tottenham                       29   10   2    3    32   11   6    5    3    31   17   55   
5th     Man City                        29   9    1    4    24   17   8    2    5    26   17   54   
6th     Norwich                         29   10   3    1    23   11   5    3    7    18   22   51   
7th     Newcastle                       29   9    3    2    17   9    5    3    7    18   19   48   
8th     Chelsea                         29   7    4    3    21   10   6    2    7    15   20   45   
9th     Aston Villa                     29   9    2    4    19   15   3    4    7    16   25   42   
10th    Sunderland                      29   9    4    2    24   13   2    4    8    14   24   41   
11th    Everton                         29   7    4    3    14   11   2    6    7    9    19   37   
12th    Swansea                         29   7    4    3    27   16   2    2    11   11   28   33   
13th    Stoke                           29   9    2    4    23   13   0    3    11   9    24   32   
14th    Reading                         29   4    4    6    16   21   3    5    7    15   25   30   
15th    Southampton                     29   6    3    6    21   27   2    3    9    14   26   30   
16th    Peterborough                    29   7    3    5    24   20   1    1    12   14   34   28   
17th    Cardiff                         29   5    3    7    21   25   2    3    9    6    20   27   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
18th    West Brom                       29   4    5    6    16   19   2    3    9    12   26   26   
19th    Nottm Forest                    29   5    4    5    19   22   1    4    10   13   31   26   
20th    Wigan                           29   4    5    5    21   20   1    2    12   11   28   22   

W LM z drugiego miejsca wyszliśmy z pierwszej grupy (kolejność: Dynamo, my, CSKA, Ajax), a w drugiej grupie po czterech kolejkach tabela prezentuje się tak:

 

1. Tottenham 9pkt
2. Schalke 5pkt
-------------------------

3. Juventus 5pkt
4. Zenit 2pkt

W krajowych pucharach póki co idziemy jak burza. W lidze już marne szanse na mistrzostwo - skupiamy się raczej na zachowaniu miejsca w pierwszej czwórce. Ale do zdobycia są jeszcze trzy trofea!



Jak ktoś chce jakieś skriny, to pisać ;)

Odnośnik do komentarza

A Peterborough to do Premierleague wprowadził młody Ferguson?

Tak.

 

Taktyka? Ofensywne 4-2-3-1 - czterech obrońców (boczni strzałki do przodu), dwóch DP (strzałki wprzód), trzech AMC (boczni strzałki wprzód) i SC. Mentality - attacking, passing - mixed, tackling - hard, pressing - yes, offside trap - yes, counter attack - no, men behind gol - no.

 

Optymalny skład:

 

GK - Hugo Lloris

DL - Bruno Martins Indi

DR - Kyle Walker

DC - Jan Verthongen

DC - Micah Richards

DMC - Paul Pogba

DMC - IIkat Gundogan

AMC (L) - Xherdan Shaqiri

AMC - Henrik Mkhtaryan

AMC ® - Cristian Eriksen

SC - Diego Costa

 

W lidze mimo sporej straty punktowej na finiszu zaliczyliśmy serię zwycięstw i w ostatnim meczu w pewnym momencie byliśmy mistrzem. Arsenal jednak w końcu dopiął swego i koniec końców zajęliśmy drugą lokatę z dorobkiem 78 punktów (9 pkt mniej niż na finiszu w poprzednim sezonie!) - 23 zwycięstwa, 9 remisów i 6 porażek. Na pochwałę zasługuje genialna gra ofensywa - w sezonie 03/04 strzeliliśmy aż 91 goli! W obronie było trochę gorzej - Lloris wyjmował piłkę z bramki 35 razy. Zgarnęliśmy oba krajowe puchary - w finale FA CUP pokonaliśmy 3-2 Liverpool, zaś w Pucharze Ligi zabawiliśmy się z Arsenalem, wygrywając 4-0 po hattricku Costy. W LM bezproblemowo wyszliśmy z drugiej grupy i los przydzielił nam Atletico Madryt. Oba spotkania w dwumeczu wygraliśmy 2-1 i tym razem mieliśmy zmierzyć się z Czerwonymi Diabłami. Przed własną publicznością zremisowaliśmy 0-0 - nie był to wynik ani dobry, ani zły, ale można powiedzieć, że to my byliśmy bliżej wielkiego finału. W rewanżu dwa razy wychodziliśmy na prowadzenie, ale dwa razy wypuściliśmy je z rąk. Na szczęście wynik 2-2 otworzył nam wrota do finału, w którym to przeciwstawił nam się Bayern. Monachijski zespół objął prowadzenie w 54. minucie za sprawą Mullera, ale w 73. minucie wyrównał niezawodny Diego Costa. I tak zakończyło się regulaminowe 90 minut. W dogrywce wydawało się, że zmierzamy do karnych, ale niestety - w 106. minucie złotego gola zdobył Mandzukic i marzenia o LM prysły. Myślę, że ten sezon można zapisać na plus. Cel na następny? Wygrać ligę oraz LM.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wiajcie,

 

Akutalnie gram sobie w naszego ceemka. Na czystej wersji. W edytorze zaktualizowałem ligę polską tz drużyny jakie tam występują (min. z chemika bydgoszcz stworzylem Zawiszę i dodałem mu punkty znaczenia oraz wrzuciłem do pierwszej ligi; z polonia bytom zrobiłem podobnie z tym że wrzuciłem ją do ekstraklasy, Lechia Gdańsk w pierwszej lidze)

 

 

30812387685998260449.png

 

 

 

 

Zacząłem prowadzić Polonię Bytom w ekstraklasie.

 

Transfery w pierwszym sezonie

 

 

72141633853864034184.png

 

 

 

Z tego co pamietam grałem ustawieniem 3-1-2-1-3. W pierwszym sezonie zająłem 3 miejsce co i tak było dużym sukcesem. Kolejny sezon to miała być walka o tytuł.

 

Transfery:

 

 

08738458698022178827.png

 

 

 

 

Udało się, Polonia Bytom mistrzem polski 2003, wicemistrzem Legia Warszawa. Cele na kolejny sezon to przede wszystkim utrzymanie MP, walka w Lidze mistrzów.

 

Transfery

 

 

64875369710970111733.png

 

 

 

Niestety MP zdobyła Wisła Kraków która było nie do zajechania. Pozostało wicemistrzostwo Polski, Puchar Polski i ćwierfinał LM ( Roma nie dała nam najmniejszych szans)

 

Stwierdziłem, że z Polonią Bytom nic juz wiecej nie ugram i pora zmienić otoczenie, Liga Polska mnie już nie kreciła i chciałem podbijać europę. Zrezygnowałem z posady managera wicemistrza Polski i zacząłem przeglądac oferty. Pycha mnie troche zjadła, myśałem ze europejskie średniaki będą sie o mnie bić a tu takie rozczarowanie. Wszystkie kluby odrzucały moje podania. W końcu po kilku miesiącach zaryzykował Norwich City. Cel na sezon ( po 9 kolejkach Norwich było na 3 od końca pozycji w SECOND division) Budżet na minusie wiec o tranferach nie mogło byc mowy. Sklad personalny jednak uważalem za silny, wystarczyło ułożyc chłopaków tkatycznie. I udało sie, 1 miejsce i awans do First Division oraz wygranie pucharu Vans na stadionie Wembley. Kolejny sezon i kolejny triumf 1, miejsce i wymarzona premier league. W premier league jako bieniaminek zajeliśmy bardzo wysokie 3 miejsce. Walka o miejsca 2-6 trwała do ostatniej kolejki. Kolejny sezon to mistrzostwo i pucha Anglii. Znowu zrozumialem ze tutaj już nic wiecej nie osiągnę i czas zejść ze sceny. ( rok 2008)

 

W miedzy czasie w 2006 roku po nieudanych na USA mistrzostwach Świata w Niemczech zostałem nowym selekcjonerem Jankesów. Nie specjalnie kolidowało to z praca w klubie ponieważ w 2 pierwszych sezonach graliśmy wyłącznie spotkania towarzystkie. W 2009 roku kiedy już zrezygnowałem z prowadzenia Norwich, zaczęły się poważne mecze. Najpierw Puchar Konfederacji. Udało sie dotrzeć do półfinału co bylo przyzwoitym wynikiem.

W Eliminacjach do MŚ świata nie było na nas mocnych. Zwycięstwo za zwycięstwem choć to trudne nie bylo patrząć na poziom jaki reprezentowały drużyny z ameryki połnocnej i łacińskiej. Nawet Meksyk, którego jako jedynego sie obawiałem, trzymał poziom pozostałych drużych. Trzeba dodać że wszystkie mecze rozgrywałem taktyką tą samą co w Norwich. Moj podstawowy środkowy napastnik niejaki Johnsson w 34 meczach strzelił 36 bramek.

Przyszedł czas na Mistrzostwa świata 2010 w Brazylii. W grupie Anglia, Irlandia i Korea Południowa. Na szcześcię ostatni mecz grupowy gramy z murowanych faworytem nie tylko tej grupy ale i całego mundialu Angią. Pierwszy mecz z Koreą. Azjaci szybko strzelili bramkę i prowadzili do 80 minuty świetnie się broniąc. My za to raziliśmy nieskutecznością. Pod koniec meczu wyrównalismy i mecz zakończył sie remisem. Drugi mecz z irladią. po 20 minutach przegrywaliśmy 2:0 żeby w koncu wygrać 3:2 - musze przyznac że mecz był baaardzo emocjonujący. No i wisienka na torcie Mecz USA - Anglia. Nam wystarczyłby remis, angolom tylko zwycięstwo. Skończylo sie 0:0 i mamy awans, Anglia jedzie do domu :) pierwsze miejsce Irlandia. Kolejny mecz z zadziwiająco dobrze grającą Belgią. Wygrana 5:1, bardzo pomógł nam bramkarz Belgii (nota 4). Ćwierćfinał USA 0:2 Włochy. Byliśmy bez szans to wlosi kontrolowali całe spotkanie. Po mś ktore wygrała o dziwo POLSKA ! skończyłem przygodę z USA

 

 

41570825450678115454.png

 

 

Pod koniec sezonu 2008\09 złozyłem podanie do Chelsea London. Zatrudnili mnie 2 mecze przed końcem sezonu, kiedy znajdowali sie na 8 pozycji. Przegrałem oba te spotkania i zacząłem budowę drużyny która ma zdominować europę na lata !.

 

 

83839964417790863380.png

 

 

 

30367846719501027720.png

 

 

Taktyka 4-4-2 bez żadnych strzałek. Ofensywnie, pressing, krótkie podania, pułapki ofsajdowe.

 

2009\2010 wygranie pucharu ligi, pucharu Anglii i Mistrzostwo Anglii. Rozwalilismy wszystkich, 1 porażka w sezonie z de facto Norwich ( gdzie wystawilem drugi garnitur) ponad sto punków w tabeli ( chyba 109 ale nie pamietam dokłanie, można sprawdzić). Po prostu świetny sezon !

 

Z takim skladem nie trzeba było robić dużej ilości transferów lecz postawic na jakość.

 

 

10588429517952166027.png

 

 

 

2010\2011 - Puchar Anglii, Mistrzostwo Anglii, i wygrana w Lidze Mistrzów. Wszystko bez wiekszych problemów

 

Tak wyglądał mój skład w finale LM

 

 

27554933029866643297.png

 

 

 

No i pierwszy raz mam swojego ulubieńca. Nigdy wcześniej nie przywiązywałem sie do zawodników.

 

Grand Pinkney ( nigdy w przeszłości nie natkąłem sie na niego)

 

Wypatrzyłem go po objęciu posady Chelsea London. Szukałem środkowego pomocnika. Zastanawiałem sie nad Markiem Kerr'em ale jako że grał w Man Utd nie chciałem go kupowac od "wroga". Mam takie swoje zasady. Otóż przegladałem statystyki asyst w poszczególnych ligach, aż dotarłem do second division. Tak zobaczyłem Granda kolesia z bardzo marną przeszłością z jednym dobrym sezonem i to w 3 lidze angielskiej. Statystyki mial dobre np kreatywnośc 20. No ale chłop 26 lat wiec bardziej stary niż młody. Mówie sobie dam mu szanse najwyżej po sezonie go sprzedam. I jak zacząl grać to się w nim zakochałem. Przyćmił wszystkich ! najlepszy zawodnik ligi, najwiecej asyst w lidze no i mega koleś ! Szkoda, że rzadko powoływany do reprezencaji Anglii.

 

 

76730352728180886792.png

30665287423172265761.png

 

 

 

Gram dalej Chelsea. Pewnie jeszcze kilka sezonów, aż w końcu stwierdze ze juz wszystko osiągnąłem. Wtedy spróbuje zmienić lige a może znowu obejme reprezencje. Zobaczymy. Jeśli macie jakieś pytania to zapraszam. Opis troche chaotyczny ale ja też taki jestem :P możliwe ze o czymś zapomniałem :)

 

 

66892120560723193778.png

48656601640124297336.png

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wersja: patch 3.9.68 plus kolorowe atrybuty, update jesień 2013.

 

Jak gram:

Tylko taktyki default, zmieniam tylko team instructions.

Nie kupuje na raty i nie używam innych sposobów opóźniających płatność.

Negocjuje zapytania o piłkarzy proponując wymianę, co prowadzi do bojów cenowych między klubami.

Kupiony, wzięty za free zawodnik musi być w klubie do końca sezonu.

 

Newcastle, sezon pierwszy.

 

Wymagania: European qualification.

Finanse: secure.

 

Nie gramy w pucharach, więc nie trzeba rejestrować piłkarzy, czyli transfery jak tylko nadarzy się okazja.

 

Transfery:

 

 

47998764772985768931.jpg

05428566065075614193.jpg

 

88721673982427422732.jpg

92202230216291406521.jpg

 

 

Trenerzy:

 

 

05540945674768744062.jpg

 

 

Taktyka i skład, pierwszy i ostatni mecz:

 

 

73224739245094150043.jpg

02677814045761967699.jpg

 

 

Statystyki, historia:

 

 

62508461303532084258.jpg

12135952607784545215.jpg

47163905048332560256.jpg

 

 

Finanse w dzień zakończenia sezonu:

 

 

37240992941443269122.jpg

 

 

Tabela:

 

 

99695545088146752767.jpg

 

 

Po sezonie zarząd delighted, nawet w styczniu Mike dorzucił 5 milionów.

 

Cdn

Edytowane przez SzKoDi
dodanie obrazków w znaczniki spoiler
Odnośnik do komentarza

Jak Ci się udaje tak tanio sprowadzać zawodników? Richards (najlepszy angielski obr na tym upie) za 2mln, Sandro (zajebisty DP) za 7 czy Griezmanna za 7 (wymiata na skrzydle)?

Nie grali w swoich klubach, wtedy czasem da się kupić za około 60% ceny. Trzeba na bieżąco obserwować najlepsze kluby, czasem gwiazdy nawet ławy nie grzeją.

Jak Ci się udaje tak tanio sprowadzać zawodników? Richards (najlepszy angielski obr na tym upie) za 2mln, Sandro (zajebisty DP) za 7 czy Griezmanna za 7 (wymiata na skrzydle)?

Griezmann miał klauzule odejścia.

Odnośnik do komentarza

Niestety nie znalazłem o co chodzi ze znacznikami. Proszę o kolejną korektę i jakiś link do instrukcji, czy coś...

 

Sroki sezon 2

 

Transfery

 

Trenerzy:

70043797742040069579.jpg

19235751186053148647.jpg

 

Piłkarze (nad czerwoną kreską transfery z poprzedniego sezonu):

38811849227888858240.jpg

28520811127091128021.jpg

02580088067399568894.jpg

80522647808122918282.jpg

 

Trenerzy:

54144772637389896918.jpg

 

Taktyka, skład na pierwszy mecz:

44988965050434800849.jpg

 

Tabela:

29518341793464913172.jpg

 

LIga mistrzów, fmecze azy pucharowej i mistrzostwo przegrane w przedostatniej kolejce, finał:

75101219645810560988.jpg

54034371786898471479.jpg

48181788433600821953.jpg

 

Statsyki:

71513508853372152967.jpg

 

Finanse w dniu zakończenia sezonu:

29075353308165318988.jpg

 

Mniej punktów w lidze niż w pierwszym sezonie, co jest problemem. Jednak LM rekompensuje wszystko. Nie wierzyłem w powodzenie półfinału z Bayern'em, a co dopiero finału z Realem. Trochę o taktyce: zwykłe 4-5-1, normal, short, pressing. Drużyna nadal odstaje od potęg, trzeba dalej pracować na przebudową.

 

Cdn

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...