Skocz do zawartości

[CM 01-02] Nasze Boje


BlaugranaFAN

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nadal nie skończyłem debiutanckiego sezonu w Ekstraklasie :keke:

 

Muszę stworzyć nową linię obrony, bo obecni gracze atrybut prędkości mają poniżej 10 a niektórzy nawet poniżej 5.

 

Zaczynam rozgrywać rundę wiosenną. Niestety, Janka Wosia podkupił mi Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Odnośnik do komentarza

Zakończyłem debiutancki sezon w Ekstraklasie.

 

Szczęśliwie obroniłem 12-ste miejsce w Ekstraklasie. W przedostatniej kolejce wygrałem z Groclinem i uzyskałem przewagę czterech punktów do nich.

 

Taksa - http://oi54.tinypic.com/156vb61.jpg nie sprawdziła się prawie w ogóle. Wygrywałem po 5 zero, jak i łupnia solidnego też dostawałem. W przyszłym sezonie przejdę na modyfikowane 1-4-4-2.

 

Do wymiany są obrońcy oraz AMC.

 

Cel na przyszły sezon - grupa mistrzowska.

 

Tabela Ekstraklasy

 

http://oi55.tinypic.com/s16z53.jpg

 

http://oi56.tinypic.com/s5ffcy.jpg

 

Druga Liga

 

http://oi53.tinypic.com/2a4s5zq.jpg

 

http://oi56.tinypic.com/27yr31j.jpg

Odnośnik do komentarza

Legnica Polski stoloica :D

 

Ładnie. Niestety, ale na AMC w tych czasach nie było wielu geniuszy - Drumalak, Szymkowiak i Mila chyba tylko.

W przyszłym sezonie stawiam na Łukasza Gargułę (zakupiłem go z Arki, przyjdzie 1 lipca, no i wychowanków Tomasza Rogalskiego i Grzegorza Karasa).

 

Defensywa to wielki :lol: No i muszę szukać następcę "Szamo", w sumie mam Boruca, ale słabo się spisywał, pewnie przez grę trójką z tyłu.

 

 

Napisz, jak tam "Kanonierzy" :>

Odnośnik do komentarza

Kiepsko :P

 

Odpadłem w II fazie grupowej, w 5 kolejkach 5 punktów to za mało. Mecz z Lazio już nie ma znaczenia. W lidze spadłem na II miejsce, po 29 kolejkach tracę 3 punkty do United. W FA CUP jestem już w 1/4, będę grał z Middle.

Odnośnik do komentarza

Kiepsko :P

 

Odpadłem w II fazie grupowej, w 5 kolejkach 5 punktów to za mało. Mecz z Lazio już nie ma znaczenia. W lidze spadłem na II miejsce, po 29 kolejkach tracę 3 punkty do United. W FA CUP jestem już w 1/4, będę grał z Middle.

 

W LM to źle nie poszło.

 

To jest szansa na mistrzostwo. Masz jakiegoś Polaka w składzie :>

Odnośnik do komentarza

Szansa była, United zgubiło punkty, dorównaliśmy do nich, potem w bezpośrednim starciu byliśmy lepsi i mieliśmy 3 punkty przewagi, jednak zaprzepaściliśmy ją - remisując z Chelsea i przegrywając z Newcastle. W dwóch meczach pokonaliśmy Middle i w 1/2 również zwycięsko wyszliśmy z konfrontacji z The Blues. W finale oczywiście... Manchester United.

Czerwone Diabły grały jeszcze w LM (półfinał), więc mieli dwa mecze zaległe. W 37 kolejkach zgromadziliśmy 81 punktów, United w 35 - 77. Musieli więc gubić te punkty...

W pierwszym zaległym meczu grali z Sunderlandem i niespodziewanie zremisowali! Wystarczyło już tylko wygrać nam z WBA.

 

Wtedy graliśmy wielki finał FA CUP. No i niestety. Dwa razy w lidze byliśmy górą, ale w tak ważnej potyczce nie daliśmy rady, super strzelec United - Ruud pozbawił nas złudzeń w 20 min. 2:0.

 

Kilka dni później Red Devils grali z Evertonem, przegrali 2:1 i tym samym już można było głośno mówić o mistrzostwie w Londynie.

 

Ostatnia kolejka była rozgrywana w tym samym czasie, my z WBA, United z Southampton. W 17 Forlan dał prowadzenie Manchesterowi, ale gdy w 47 minucie strzelił dla nas Edu - z United zeszło powietrze i Święci wyrównali. Dopiero w 90minucie Forlan po raz 2 i Ruud dali 3 punkty swojemu zespołowi.

To było jednak mało. Arsenal mistrzem.

 

1. Arsenal 84

2. United 81

3. Liverpool 72

Odnośnik do komentarza

Nie ma szans, ale i tak zrobiłem ciekawe transfery. Kupiłem Aimara, Tsigalko, Chiotisa, Anastasiadisa i Yapi Yapo.

Sprzedałem Kanu i Cygana.

 

Moller został moim asystentem :D Lubiłem kolesia. Rok dałem mu pograć w roli zmiennika, a teraz zastąpił Pata Rice na stanowisku.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zacząłem sobie dziś grać Wisłą.

 

Transfery do:

Świętochowski

West

To Madeira

Harasimowicz

 

Transfery z:

Moskalewicz (600.000 funtów, FC Kopenhaga)

 

Wygrałem Superpuchar Polski 4:1 z Polonią Warszawa na Stadionie Śląskim.

 

W lidze po 12 kolejkach prowadzę w swojej grupie mając dwa punkty przewagi nad Polonią Warszawa.

 

Liga Mistrzów:

 

2 runda kw:

FC Haka 0:2 Wisła

Wisła 2:2 FC Haka

 

3 runda kw:

Wisła 3:1 Lille

Lille 0:1 Wisła

 

Faza grupowa:

Lyon (A 1:1, H ?:?), Parma (H 1:3, A ?:?), Bayern M. (A ?:?, H ?:?)

Wylosowałem wręcz fatalną, jak widać, grupę. Szans za wielkich na awans dalej nie mam, ale powalczę.

 

Screeny dam po zakończeniu sezonu.

Odnośnik do komentarza

W oczekiwaniu na nowe wyzwanie zaczalem sobie grac Hutnikiem Krakow :) Czemu Hutnikiem bo chcialem rozegrac derby z Wisla :), ale Hutnik jest w 2 lidze wiec w pierwszym sezonie dokonalem wzmocnien i tak oto na Suche Stawy zawitali Adam Matysek, Mieczyslaw Agafon, Tomasz Kwedyczenko, Dariusz Szubert, Patrice Tano, Ovidio Hanganu, Thomas Libih, Serge Die. Oczywiscie wszyscy sprowadzeni za free. Sprzedalem Marcina Jaloche za 1,2 mln zl do Stomilu bo chcial odejsc do wiekszego klubu oraz Dariusza Łatkę za 160 tys zl do Polkowic. Gram moja ulubiona taktyka Prime Suspect ta sama co gram wyzwania. Pierwszy sezon i od razu awans do ekstraklasy. Wyrozniajacymi sie zawodnikami byli Tomasz Ksiezyc, Zakari Lambo (26 goli), Piotr Kubiela (28 goli), Dariusz Szubert. Kubiela i Lambo to solidni napastnicy. W bramce niezawodny Adam Matysek, na obronie Grzesiu Lewandowski. W pomocy Ksiezyc i Agafon, na skrzydlach Szubert i Tano no i w ataku Lambo i bylo dobrze. W przerwie letniej Grzesiu Lewandowski stwierdzil ze chce odejsc do wiekszego klubu wiec sprzedalem go do Emelec Sport Club (Ekwador) za 1,6 mln zl. Po tym zdarzeniu Szubert stwierdzil ze zarzad wykazal sie brakiem ambicji bo nie umial utrzymac Lewandowskiego w skladzie :) Szubert oczywiscie od tego momentu byl niezadowolony i tez chcial odejsc, ale stwierdzilem ze jeszcze nie czas zeby odszedl. Zaczalem sezon w ekstraklasie w grupie B razem z Widzewem,, Kszo, Amica, Polonia Warszawa, Gornikiem Zabrze, Legia i Stomilem. Niestety Wisla byla w grupie A. Na szczescie zagralem na tyle dobrze, ze awansowalem do grupy mistrzowskiej z 4 pozycji :) Zawodnicy, ktorych sprowadzilem przed sezonem to Marcin Hirsz, Sebastian Kaluzny, Sebastian Gorzad, Grzegorz Jakosz, Rafal Balecki, Edward Cecot, Tomasz Szmuc, Dariusz Dziewulski. Hirsz i Balecki byli wczesniej u mnie na wypozyczeniu wiec ich wykupilem. W trakcie sezonu wypozyczylem jeszcze Michala Chalbinskiego i Piotra Dziewickiego. Nie musze mowic chyba ze Wisla jest w tej grze bardzo mocna, tak wiec jak juz doszlo do meczu Hutnik - Wisla to niestety przegralem go 3-5 :) po 7 minutach bylo 0-3 :) Teraz czeka mnie dwumecz z Wisla o final pucharu ligi. Jakos 3 dni przed moim meczem Wisla wyeliminowala Paris SG w cwiercfinale pucharu Uefa 6-3 w dwumeczu po efektownym 6-1 w Krakowie :) Rok temu Wisla tez doszla do polfinalu Pucharu Uefa gdzie przegrala z Milanem. Natomiast moj Hutnik w pierwszym sezonie odpadl w cwiercfinale pucharu ligi z Groclinem 1-3 i 3-1 i w karnych odpadlem. W pucharze Polski odpadlem w 3 rundzie z Polonia Warszawa. Natomiast w tym sezonie gram juz w polfinale pucharu ligi (raczej nie przejde bo gram z Wisla) a w pucharze Polski doszedlem znowu tylko do 3 rundy gdzie przegralem z Amica. Na koniec kilka screenow :)

 

http://img696.imageshack.us/i/champman0001.jpg/

 

http://img864.imageshack.us/i/champman0003n.jpg/

Odnośnik do komentarza

II sezon The Gunners za mną.

W grupie LM odpadłem, zajmując 3 miejsce, ale dotarłem do finału UEFA, gdzie spotkałem się z Bologną. Wygraliśmy 2:0 po golach Cole'a i Gilberto Silvy.

W lidze walczyłem do ostatniej kolejki z United. Po 37 kolejkach miałem 3 punkty straty, więcej strzelonych goli, ale i więcej straconych. Niestety zremisowałem z Aston Villą, a United wygrało z Leeds, które grało w 10.

W Pucharze Ligi wygrałem po karnych właśnie z Manchesterem, w FA CUP niestety odpadłem w 1/4 z Liverpoolem.

 

Podwójna korona stała się faktem, udany sezon dla nas. Najlepszym piłkarzem Henry, strzelcem był drugim z 20 golami.

Odnośnik do komentarza

Sezon zakonczylem na 8 pozycji czyli najslabiej w grupie mistrzowskiej. Z Wisla gralem jeszcze 3 razy. 2-4, 0-5 i 1-1 to wyniki jakie udalo mi sie uzyskac w meczach z biala gwiazda. W nowym sezonie zarzad postawil przede mna zadanie abym wzmocnil sklad, wiec i od tego zaczalem sprowadzilem Piotra Dziewickiego z Poloni Warszawa, Sebastiana Przybyszewskiego i Pawla Peczaka z Amici, Jacka Imianowskiego ze Slaska, Bartosza Skierke z Lechii i Pawla Bugale z Lecznej ci dwaj ostatni przyszli na zasadzie wolnego transferu. Dariusza Szuberta pozbylem sie w przerwie zimowej poprzedniego sezonu poszedl do Belenenses za 2,5 mln zl. Natomiast w przerwie letniej sprzedalem Piotra Powroznika i Piotra Kubiele, ktory przegral rywalizacje z Zakarim Lambo. Obecnie moja jedenastka wyglada nastepujaco GK - Matysek, DR - Peczak, DC - Cecot, DC - Maciejowski, MC - Szmuc, MC - Dziewicki, MC - Bugala, AMR - Tano, AML - Gorzad, FC - Lambo. Szukam jeszcze napastnika, ktory bedzie zmiennikiem dla Lambo, narazie Ruch Chorzow nie chcial oddac Gorawskiego :) ale moze jak ich przycisne to zmiekna :)

Odnośnik do komentarza

Kolejna część mojej historii :)

 

Historia Barrow City Football Club oraz Vannes Olympique, VVV Venlo, SS Barletta Calcio i KS Cracovia Kraków

 

 

Barrow:

 

Ligi (Wygrane / Remisy / Porażki / + / - / - PTS)

 

Conference - Wicemistrz - 28/8/6 - 105/46 - 92 - Sezon 2010/11

Third Division - Zwycięzcy - 42/4/0 - 146/45 - 130 - Sezon 2011/12

Second Division - Zwycięzcy - 40/4/2 - 130/39 - 124 - Sezon 2012/13

First Division - Zwycięzcy - 36/6/4 - 111/34 - 114 - Sezon 2013/14

Premiership - Zwycięzcy - 25/7/6 - 70/27 - 82 - Sezon 2014/15

Premiership - Zwycięzcy - 27/5/6 - 94/37 - 86 - Sezon 2015/16

 

Puchary:

Vans Trophy: Zwycięzcy 2012, 2013

Charity Shield: Zwycięzcy 2015

Puchar Ligi: Zwycięzcy 2016, 2015 (2 miejsce)

FA Trophy: Zwycięzcy 2011

Puchar Mistrzów: Zwycięzcy 2016

Puchar Interkontynentalny: Zwycięzcy 2016

 

 

Vannes Olympique Club

 

Ligi (Wygrane / Remisy / Porażki / + / - / - PTS)

 

Francuski Second Division - Zwycięzcy - 27/6/5 - 94/42 - sezon 2016/2017

Francuski First Division - Zwycięzcy - 29/6/3 - 94/27 - 93 - Sezon 2017/2018

Francuski First Division - Zwycięzcy - 31/4/3 - 94-27 - 97 - Sezon 2018/2019

Francuski First Division - Zwycięzcy - 32/4/1 - 86/18 - 100 - Sezon 2019/2020

 

 

Puchary:

 

Puchar Mistrzów: Zwycięzcy 2019

Puchar Francji: 2016 (2 miejsce) 2020 (zwycięzcy)

Puchar Ligi: 2018, 2019, 2020 (zwycięzcy)

Champions Trophy: 2019, 2020 (zwycięzcy)

Superpuchar: 2020 (zwycięzcy)

Liga Mistrzów: 2020 (zwycięzcy)

Puchar Interkontynentalny: 2020 (zwycięzcy)

 

VVV-Venlo:

 

Ligi: (Wygrane / Remisy / Porażki / + / - / - PTS)

 

First Division - Zwycięzcy - 30/4/0 - 100/14 - 94 - sezon 2020/2021

Premier Division - Zwycięzcy - 24/8/2 - 91/20 - 80 - sezon 2021/2022

Premier Division - Zwycięzcy - 33/1/0 - 103/19 - 100 - sezon 2022/2023

 

 

Puchary:

Puchar Holandii: 2020/21 (3 runda), 2021/22 i 2022/23 (Zwycięzcy)

Superpuchar: 2023 (zwycięzcy)

Liga Mistrzów: 2023 (zwycięzcy)

 

 

Barletta Calcio:

 

Serie C2/C - Zwycięzcy - Sezon 2023/24

Serie C1/B - Zwycięzcy - Sezon 2024/25

Serie B - Zwycięzcy - Sezon 2025/26

Serie A - Zwycięzcy - Sezon 2026/27

 

Puchar Włoch 2026: Zwycięzcy

Superpuchar 2026: Zwycięzcy

Liga Europy 2026: Zwycięzcy

 

 

Cracovia Kraków:

 

I Liga: - Zwycięzcy - Sezon 2028/29

Ekstraklasa - Zwycięzcy - Sezon 2029/30

 

Puchar Polski - Zwycięzcy - Sezon 2028/29, 29/30

Puchar Ligi: Zwycięzcy - Sezon 2028/29

 

W międzyczasie objąłem reprezentację Polski z takimi wynikami a 19.04.2026 zrezygnowałem z tej posady.

 

Reprezentacja Polski:

 

Mistrzostwa Europy 2020: Ćwierćfinał

Mistrzostwa Świata 2022: Mistrzowie

Puchar Konfederacji 2025: 3 miejsce

 

Obecny sezon: 2030/31

 

Jak widzicie po wygranych ligach, obejmuję klubu z niższych lig, doprowadzam je do chwały po czym odchodzę do innego klubu, którym staram się pokonać swój poprzedni :)

 

Obecny profil menedżera

 

2la8zk5.png

 

Odnośnik do komentarza

wow Kowalinho zajebiscie, tak dlugo jeszcze nie gralem zeby przejsc az 19 sezonow :) Na jakiej bazie danych grasz i jaka taktyka ?

 

Kolejny sezon w Hutniku 5 miejsce w ekstraklasie. Wisla znow mistrzem. W nastepnym sezonie gralem w pucharze intertoto, ale slabo mi poszlo odpadlem w pierwszej rundzie z Interem Turku. W lidze szlo mi calkiem dobrze do momentu gdy moi zawodnicy stwierdzili ze powinni byc na pierwszym miejscu w tabeli i tak oto przed ostatnim meczem sezonu z Pogonia dostalem ultimatum od zarzadu albo zwyciestwo albo out. No i stalo sie Hutnik przegral w Szczecinie 4-3 Matysek i Peczak przeszli obok meczu tak jakby chcieli mnie zwolnic no i udalo im sie. Prezes Popiolek stwierdzil ze moj czas w Hutniku sie skonczyl. Na szczescie dlugo bezrobotny nie bylem. Objalem pierwsza wolna posade czyli RKS Radomsko, ktore akurat spadlo do 2 ligi. Obecnie jestem na 1 miejscu z duza przewaga nad Belchatowem a to screeny z mojego ostatniego meczu cos specjalnie dla Bracha :)

 

http://img824.imageshack.us/i/champman0010.jpg/

 

http://img850.imageshack.us/i/champman0011.jpg/

 

http://img696.imageshack.us/i/champman0012.jpg/

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...