Skocz do zawartości

[CM 01-02] Nasze Boje


BlaugranaFAN

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęliśmy grupę spadkową od dwóch zwycięstw - z Wisłą i Pogonią. Potem pewna porażka z Odrą - z którą cały czas gra nam się fatalnie. 3:0 z Radzinkowem i znowu przegrana, tym razem z Hutnikiem. Remis z Polkowicami i wygrana z Amicą. Do tego porażka rewanżowa z Wisłą, skromne 1:0, ale ...

I stało się. Walka o ligowy byt na samym dnie. Udało nam się wygrać z Polkowicami, ale już z Odrą (0:3) i Pogonią (0:2) żartów nie było. Bitwa Hutnikiem Kraków zakończona nasza sromotną klęską 4:2 dała nam znać - pewnie spadamy. Zwłaszcza, że z Radzionkowem też przegraliśmy. Całe szczęście posłaliśmy do II ligi Amicę - pokonując ich i dając sobie miejsce w barażach. Gdzie czeka Radomsko.

 

Zespół się rozsypał, wielu poodchodziło nie chcąc już tu grać, kończyły się kontrakty, a pieniędzy na nowe brakuje.

 

Całe szczęście nadzieja jeszcze była, musieliśmy się utrzymać. W Radomsku wygraliśmy 2:0 po golach Nowaka i Zagorskiego - dało to nam pewien komfort przede rewanżem u siebie. Odra zremisowała z KSZO 0:0. Nie to, żebym nie lubił tego klubu - ale niech spada, zawsze to szansa na punkty, a nie dwie pewne porażki. Rewanż spokojnie kontrolowaliśmy aż do 77 minuty, kiedy to Zagorski dał nam prowadzenie - można było już świętować pozostaje w Ekstraklasie. Odra spadła do II ligi po karnych.

 

Tylko co teraz - minus 100 tysięcy na koncie. Nic na transfery, skład w rozpadzie...

Odnośnik do komentarza

Brachowi chodzi chyba o to, że nie ma grupy spadkowej i mistrzowskiej - no faktycznie, nie ma. Ale jest A i B i z nich się robi "jedna" tabela, ale gramy tylko z tymi od 9 w dół miejsca :P

zgadza się, akurat zajrzałem pod koniec grudnia i już się jedna tabela pojawiła.

 

@Mikhailo

 

http://i52.tinypic.com/zlc5mq.jpg

 

Zaczęliśmy grupę spadkową od dwóch zwycięstw - z Wisłą i Pogonią. Potem pewna porażka z Odrą - z którą cały czas gra nam się fatalnie. 3:0 z Radzinkowem i znowu przegrana, tym razem z Hutnikiem. Remis z Polkowicami i wygrana z Amicą. Do tego porażka rewanżowa z Wisłą, skromne 1:0, ale ...

I stało się. Walka o ligowy byt na samym dnie. Udało nam się wygrać z Polkowicami, ale już z Odrą (0:3) i Pogonią (0:2) żartów nie było. Bitwa Hutnikiem Kraków zakończona nasza sromotną klęską 4:2 dała nam znać - pewnie spadamy. Zwłaszcza, że z Radzionkowem też przegraliśmy. Całe szczęście posłaliśmy do II ligi Amicę - pokonując ich i dając sobie miejsce w barażach. Gdzie czeka Radomsko.

 

Zespół się rozsypał, wielu poodchodziło nie chcąc już tu grać, kończyły się kontrakty, a pieniędzy na nowe brakuje.

 

Całe szczęście nadzieja jeszcze była, musieliśmy się utrzymać. W Radomsku wygraliśmy 2:0 po golach Nowaka i Zagorskiego - dało to nam pewien komfort przede rewanżem u siebie. Odra zremisowała z KSZO 0:0. Nie to, żebym nie lubił tego klubu - ale niech spada, zawsze to szansa na punkty, a nie dwie pewne porażki. Rewanż spokojnie kontrolowaliśmy aż do 77 minuty, kiedy to Zagorski dał nam prowadzenie - można było już świętować pozostaje w Ekstraklasie. Odra spadła do II ligi po karnych.

 

Tylko co teraz - minus 100 tysięcy na koncie. Nic na transfery, skład w rozpadzie...

nie wiem, co bym zrobił. Pewnie trzeba kogoś sprzedać za kilka dużych baniek.

 

Ja tak będę musiał zrobić po sezonie i będzie to Altintop. Najgorsze jest brak kasy na płace :/

Odnośnik do komentarza

Z dniem 2.03.2002 roku rozwiązałem kontrakt. Zarząd już był na mnie prawie wściekły, bo zajmuję 16-tą pozycję . Po co sobie psuć CV wyrzuceniem, jak można samemu rezygnować. Tylko w dwóch meczach uzyskałem remis :/

 

Bilans; 26 6-8-12 30:43

 

Teraz mam relaks :D

Odnośnik do komentarza

Rozpocząłem nową rozgrywkę klubem występującym w French National a dokładnie - En Avant Guingamp. Celem było zwycięstwo w lidze co uczyniłem z małą nadwyżką, a dokładniej:

 

- Tabela

- Puchar Francji

- Puchar Ligi

- Champions Trophy

 

A w lidze europy (EAV wygrało puchar Francji w poprzednim sezonie) rozgrywki zakończyłem na 2 rundzie.

 

 

Statystyki zespołu (bramki):

- EAV Guingamp

 

I moja cudowna taktyka :D

 

- Wuwuzelelele

Odnośnik do komentarza

Hah. Przed sezonem 0 na transfery. Do wyciągnięcia miałem 5 (!) zainteresowanych graczy, tylko dwóch miało pozycję, które by mi pasowały... Przyszedł jeden.

 

No i zaczęliśmy bez wzmocnień marsz ku degradacji, zwolnieniu... Zostawienie europejskiej piłki to nie był dobry pomysł :P

W pucharze ligi 0:1 i 2:2 i odpadamy z Hetmanem, a w lidze? Ze Śląskiem 0:2, z Pogonią 1:3, ze Stomilem 0:3 i z Hutnikiem 0:2. Po ostatnim meczu zarząd wyraził niezadowolenie.

Wtedy przyszły też pierwsze punkty - remis 1:1 ze Świtem.

W następnej kolejce jednak wszystko wróciło do normy i porażka 3:1 z Ruchem Chorzów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...