Skocz do zawartości

[CM 01-02] Nasze Boje


BlaugranaFAN

Rekomendowane odpowiedzi

Walka o utrzymanie Warty Poznań zakończona. Na szczęście z pozytywnym wynikiem. Miejsce na koniec - 14 (ostatnie promowane utrzymaniem się w lidze). Zażarta walka trwała od pierwszej, do ostatniej kolejki, i praktycznie wszystkie drużyny (od miejsca 8 i niżej) miały szanse spaść z ligi. Awans wywalczyła Jagiellonia (I miejsce) oraz Świt (II miejsce). Do nich dołączył Hutnik, który zwyciężył w barażach ze Stomilem (spadek). Do ligi dochodzą także spadkowicze z Ekstraklasy, czyli Widzew oraz Odra.

 

Do klubowych gwiazdek należy Paweł Gamla. To znaczy... pół klubowa gwiazdka, gdyż jest on wypożyczony z Hetmana. Zadziwił mnie w tej grze po raz kolejny i uważam, że jest jednym z lepszych defensywnych pomocników, jak na II ligę polską. Rozwaliła mnie jego średnia w sezonie - 7,65. Wynik niesamowity, zwłaszcza, że następny był Maciej Kozak, ze średnią 7,07... Dla mnie bomba. Z młodych dobrze spisał się Łukasz Kowalk. Zagrał w 13 spotkaniach, ale aż 6 razy asystował (prawie wyprzedził pierwszego, w tej klasyfikacji, Teodoradze, który miał 8 asyst, ale w 34 meczach).

 

Zadanie priorytetowe na sezon 2002/2003 - utrzymać się w lidze!

Zadanie drugorzędne na sezon 2002/2003 - rozpocząć budowę wielkiego zespołu!

 

Ciekaw jestem, czy Lech awansuje do II ligi i będę mógł rozegrać "koziołkowe" derby.

Odnośnik do komentarza

W tym sezonie mam 4-1-3-2. Sprowadziłem pięciu nowych zawodników, w tym Gamlę ( :jupi: ), który znów okazuje się największa gwiazdą w klubie, i jak na razie się kręci. Nie wchodzimy może do pierwszej dziesiątki w tabeli, ale utrzymujemy w niej bezpieczną pozycję. Musze przyznać, że rzeczywiście zmiana ustawienia, przyniosła niespodziewane efekty (po zmianie taktyki, nigdy aż tak widocznych zmian nie miałem). Jestem zaskoczony poczynaniami moich środkowych obrońców. W 15 meczach wpakowali łącznie 7 bramek, a w prawie każdym spotkaniu oddają po kilka strzałów na bramkę przeciwnika. Zastanawiam się jednak, czy w połowie sezonu nie zaryzykować i zmienić ustawienie na 5-3-2 :-k

Odnośnik do komentarza

ok teraz pora na mnie

 

gram na swoim updacie nowy sezon - F.C Toulouse -

 

dyrektorzy postawili przede mna nie lada zadanie, mam byc czolowa druzyna ligue 1 w tym sezonie a miejsce w tabeli byloby najchetniej widziane w czolowce 5-6-7 puchar uefa itp w najgorszym wypadku...

poczatek jednak nie jest zbytnio udany:

 

plasuje sie na 14 miejscu po 11 kolejkach z bilansem 2-3-5

najwyrazniej trema zjadla mi zawodnikow, bo niektore mecze graja jakby mieli nogi powiazane ze soba

chodzi mi tu np. o porazki wyjazdowe z poczatku sezonu z sochaux 5-1 czy z valenciannes 4-0 :|

jedyne usprawiedliwienie dla mojej druzyny to plaga kontuzji jaka mnie neka, bramki strzela wlasciwie tylko soren larsen ktory juz 6 razy trafil do bramki rywali...

transferow zadnych nie bylo ale zapewne pomysle o tym w polowie sezonu jesli sklad bedzie dalej gral w kratke...

szczegolnie chodzi mi tu o bramkarza - carasso jest kontuzjowany jeszcze ok. 4 miesiecy, a zastepujacy go hamel gra dosc przecietnie (plusem sa 2 karne obronione) - gram systemem 1-4-4-2 lub 1-4-3-3 (zmodyfikowanym)

dysponuje budzetem ok. 13 mln euro

 

11 - ka podstawowa: Hamel - Mathieu, Congre, Ebondo, Eduardo Ratinho, - Mansare, Fabinho (Didot), Siriex, Braaten, - Gignac, Larsen

 

 

================================================================================

 

2008/9 Senior Club Stats

================================================================================

 

 

No Name Apps Gls Con Pens Asts Yel Red MoM Av R

--------------------------------------------------------------------------------------------------

28 Arrache, Salim 4 (2) 1 0 0 1 0 0 1 6.50

4 Arribagé, Dominique 5 (1) 0 0 0 0 1 0 0 6.67

10 Bergougnoux, Bryan 4 (4) 1 0 0 0 0 0 0 6.63

30 Blondel, Olivier - - - - - - - - ----

19 Bonnet, Alexandre 7 (4) 2 0 0 1 0 0 0 7.00

25 Braaten, Daniel 9 (1) 2 0 0 1 2 0 0 6.80

- Camara, Alsény - - - - - - - - ----

44 Capoue, Etienne - - - - - - - - ----

1 Carrasso, Cédric - - - - - - - - ----

18 Cetto, Mauro 3 (1) 0 0 0 0 0 1 0 6.00

3 Congré, Daniel 9 0 0 0 2 2 0 0 6.78

14 Dao, Issoumaďla - - - - - - - - ----

22 Didot, Etienne 7 (4) 1 0 0 2 1 0 0 6.64

27 Dieme, Oumar - - - - - - - - ----

20 Dupuis, Kevin 0 (2) 0 0 0 0 0 0 0 6.00

13 Ebondo, Albin 7 (1) 0 0 0 0 1 0 0 6.75

29 Eduardo Ratinho 11 0 0 0 1 1 0 0 6.64

17 Fabinho 7 1 0 0 0 2 0 0 6.57

2 Fofana, Mohamed - - - - - - - - ----

26 Fort, Pavel 13 7 0 0 2 0 1 1 7.15

21 Gignac, André-Pierre 4 (4) 1 0 0 0 0 0 0 6.50

16 Hamel, Sébastien 11 0 21 0 0 0 0 2 7.18

24 Ilunga, Hérita N'Kongolo 2 (3) 0 0 0 0 0 0 0 6.60

- Khedairia, Sofiane - - - - - - - - ----

9 Larsen, Sřren 10 (1) 6 0 0 1 1 0 2 7.64

- Makalou, Issa - - - - - - - - ----

7 Mansaré, Fodé 11 1 0 0 2 0 0 0 7.00

5 Mathieu, Jérémy 7 0 0 0 1 0 0 0 7.14

23 Mermillod, Alan - - - - - - - - ----

15 Paulo César - - - - - - - - ----

8 Pentecôte, Xavier 3 (4) 3 0 0 1 0 0 1 7.43

12 Sirieix, Pantxi 10 1 0 0 2 2 0 0 6.40

6 Sissoko, Moussa 0 (1) 0 0 0 0 0 0 0 6.00

Odnośnik do komentarza

AS Roma: mistrz Włoch bez porażki w lidze (seria trwa nadal 47 spotkań:)), 2SPP Włoch, zwycięzca Champions League (bez porażki), Puchar Interkontynentalny.Wtopa z Celtikiem w Superpucharze Europy...1:4. Kupiłem Tsigalko... nie mogłem patrzeć jak kupuje go Milan...

 

PS. Rozmawialiśmy o zatrudnieniu kiedyś... we Włoszech mam World Class, na Świecie podobnie. Z tymi osiagnięciami nie chciał mnie Man Utd jak Retired`ował Ferguson, ani Chelsea bedąc na 15tym miejscu. Więc chyba jest ten bug z zatrudnieniem za granicą.

Odnośnik do komentarza

Heh... kto nie zna z tego Ivan`a... obrona zdecydowanie, bo i Cejas i Antonioli grają jak należy gdy wpuszczam ich do pucharowych meczy czy ligowych a`la Lecce lub Reggina. O sile zespołu decydują Candela, Cafu, Samuel, F. Cannavaro, Tomassi, Emerson, Geoane, Totti, Delvecchio, Kałużny, Batistuta, Alex i ostatnio Tsigga. Zakupy niewypały: Doni.

screen`y profili wieczorem, jak bedę w domu;)

 

Zdaję sobie sprawę chłopaki, że gra Romą w Waszym towarzystwie, tu na forum, wygląda jak groteska. Na usprawiedliwienie siebie mam tylko serie i wyniki, bo każdy prawie chce grać w Romie, na wszystko Romę stać. Zostaje mi tylko układanka:) Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o mnie to ja gram na swoim classic patchu i od kompa oderwac sie nie moge :P

Moją Borussią Moenchengladbach mialem 3 x 2 miejsce zawsze lepsze jest 1 Fc Koln z

Wolfgangiem Overathem na czele Ja w swojej druzynie mam Netzera,Bonhofa i Gersona (kupiony za bagatela 29 mln z Botafogo) i to na nich opiera sie moja gra jesli chodzi o CL raz bylem w finale z Ajaxem ale niestety dostalem 3-0 Hat Boskiego Johana Cruyffa :(:(:(.Ogolnia gra na tym patchu jest ciezka poniewaz w grze jest ok 20 bardzo ale to bardzo mocnych zespolow.

 

Gra na tym patchu moze i jest nierealna ale dostarcza naprawde wielu emocji :):):)

To tyle ode mnie czas rozpoczac 4 sezon oby udany.

Odnośnik do komentarza

moja Toulouse'a - jak narazie nie gra dobrze

 

miedzy 11 a 17 kolejka fatalna wrecz passa 6 porazek - dziwie sie ze wladze mnie nie zwolnily, razem z kibicami druzyny z nad Sekwany nie specjalnie nawet protestowali by mnie wyrzucic z klubu widocznie ufaja mi nadal...

 

po tych porazkach doszedlem do wniosku ze trzeba cos zmienic w ekipie i sprowadzilem do niej 2 pilkarzy:

 

1 to obronca zaprawiony w bojach - chorwat - Igor Tudor byly gracz Juve a ostatnio Hajduka Split... jako ze ten klub posiada dlugi i problemy finansowe oddal mi tego kolosa za 1,3 mln euro co nie jest jakas wygurowana kwota a zawodnik mi sie na pewno przyda... 2 gracz to - boliwijczyk - Juan Carlos Arce zawodnik Regginy, swietny technicznie szybki i grajacy przede wszystkim dla zespolu... nie gral w ogole praktycznie ale to sie zmieni niebawem ^^ dalem za niego 1,7 mln euro mam nadzieje ze pomoze mi sie piac razem z Tudorem w gore tabeli... do zdrowia po 7 miesiacach wraca Carasso moj 1 golkiper wiec teraz powinno byc juz duzo lepiej...

obecnie jestem na 16 miejscu, i przede mna 21 kolejka rozgrywek

 

================================================================================

 

2008/9 Senior Club Stats

================================================================================

 

 

No Name Apps Gls Con Pens Asts Yel Red MoM Av R

--------------------------------------------------------------------------------------------------

- Arce, Juan Carlos 0 0 0 0 0 0 0 0 ----

4 Arribagé, Dominique 7 (1) 0 0 0 0 3 0 0 6.38

10 Bergougnoux, Bryan 11 (6) 2 0 0 0 0 0 0 6.59

30 Blondel, Olivier - - - - - - - - ----

19 Bonnet, Alexandre 8 (5) 3 0 0 1 0 0 0 7.00

25 Braaten, Daniel 15 (1) 2 0 0 1 3 0 0 6.75

- Camara, Alsény 0 (1) 0 0 0 1 0 0 0 7.00

44 Capoue, Etienne - - - - - - - - ----

1 Carrasso, Cédric - - - - - - - - ----

18 Cetto, Mauro 4 (4) 0 0 0 0 2 2 0 6.38

3 Congré, Daniel 17 0 0 0 3 2 0 0 6.82

14 Dao, Issoumaďla - - - - - - - - ----

22 Didot, Etienne 14 (4) 2 0 0 2 2 0 0 6.67

27 Dieme, Oumar - - - - - - - - ----

20 Dupuis, Kevin 0 (6) 0 0 0 0 0 0 0 6.50

13 Ebondo, Albin 11 (1) 0 0 0 0 1 0 0 6.58

29 Eduardo Ratinho 18 0 0 0 1 4 1 0 6.67

17 Fabinho 11 (2) 1 0 0 0 2 0 0 6.54

2 Fofana, Mohamed - - - - - - - - ----

26 Fort, Pavel 20 12 0 0 3 0 1 2 7.35

21 Gignac, André-Pierre 9 (6) 2 0 0 0 1 0 1 6.67

16 Hamel, Sébastien 20 0 39 0 0 0 0 2 7.30

24 Ilunga, Hérita N'Kongolo 8 (3) 0 0 0 0 1 1 0 6.45

- Khedairia, Sofiane - - - - - - - - ----

9 Larsen, Sřren 17 (2) 9 0 1 (1) 1 3 0 3 7.05

- Makalou, Issa - - - - - - - - ----

7 Mansaré, Fodé 19 1 0 0 4 1 0 1 7.00

5 Mathieu, Jérémy 13 (1) 0 0 0 2 1 0 0 6.64

23 Mermillod, Alan - - - - - - - - ----

15 Paulo César 0 (1) 0 0 0 0 0 0 0 6.00

8 Pentecôte, Xavier 11 (4) 9 0 0 3 0 0 4 7.73

12 Sirieix, Pantxi 17 (2) 1 0 0 3 3 0 0 6.47

31 Tudor, Igor 3 0 0 0 0 0 0 0 7.00

Odnośnik do komentarza

Pół sezonu za mną i 12. miejsce jak na razie. Jest dobrze! Najbardziej rozwaliły mnie dwa spotkania, gdzie do ostatnich minut przegrywałem 0:1, a moje kochane chłopaki pakują dwie bramki w doliczonym czasie gry :) Thank you God for Mateusz Dobek. Thank you God for Paweł Gamla :D Świetne wrażenie robi też Marek Sokołowski (sprowadzony z KSZO) na pomocy oraz Tomasz Borkowski (z Radomska) na bramce. Zaskoczony też jestem umiejętnościami Niedzielana (z Zagłębia), któy został sprowadzony jako rezerwa, a radzi sobie dość dobrze (zwłaszcza pod nieobecność kontuzjowanego Adriano - 9 meczy / 3 gole / 7,10. Jak dla słabszych zespołów, to nawet dobry (mimo takich, a nie innych statsów początkowych).

Odnośnik do komentarza

deeev - :przytul:

 

Drugi sezon zakończony i Warta jeszcze się trzyma, o dziwo. Skończyliśmy ligę na 11. miejscu, wyprzedzając w ostatniej kolejce jeszcze Flotę ( :jupi: ). Większość transferów, w całym sezonie 2002/2003, okazała się trafiona, a jedyną wtopą był Daniel Weber (z Ceramiki). Na przyszły sezon potrzebuję dwóch obrońców (na lewą i prawą stronę). Jednego już sprowadzam - Artur Pajkos (z Kietrza). Będziemy walczyć o pierwszą 10-kę w nowym sezonie (2003/2004)! O ile mi nie wykupią moich piłkarzy...

 

Nicky Bukowski dostał powołanie do reprezentacji Kirgistanu! Zobaczymy, czy zadebiutuje. Ale podejrzewam, że tak, gdyż za dużo aktywnych piłkarzy to tam nie ma.

Yordan Dimitrov dostał powołanie do reprezentacji Bułgarii U-21!

Besik Teodoradze dostał powołanie do reprezentacji Gruzji U-21 i zagrał w niej dobre spotkanie

Mateusz Dobek najlepszym młodym piłkarzem w drugiej lidze!

Odnośnik do komentarza

Dobrze idzie u mnie. Obiecane pare screenów:

Pelizzoli

Serie A drugi sezon

Most games without losing serieA

Serie A best player: Kaluzny

managerskie staty

Roma domestic leagues

Roma landmarks

 

Jak komuś zapragnie się pograć większym klubem polecam Barijho Antonio (Boca), wart swojej ceny, wygryzł Batistutę. Na Polskie podwórka: Eric Ejiofor (Nigeria, DC) szybko robi się drogi, byle tylko grał...

 

Deeev: bierz Romę teraz ;)

Odnośnik do komentarza
no ja za daleko nie dojechalem juz mnie zwolnili i nikt mnie nie bierze wiec koncze francuska ligue 1 ;/;/

nie udalo sie, druzyna byla bez formy pokombinuje cos inna ekipa

 

Ja kiedyś w Tuluzie przeprowadziłem swoją najlepszą karierę w życiu. Start w 3. lidze francuskiej, potem dwa awanse i długa walka o dominacja w Ligue 1, a potem w Europie. Trochę czasu nad sejwem spędziłem :-k

Odnośnik do komentarza
no ja za daleko nie dojechalem juz mnie zwolnili i nikt mnie nie bierze wiec koncze francuska ligue 1 ;/;/

nie udalo sie, druzyna byla bez formy pokombinuje cos inna ekipa

 

Ja kiedyś w Tuluzie przeprowadziłem swoją najlepszą karierę w życiu. Start w 3. lidze francuskiej, potem dwa awanse i długa walka o dominacja w Ligue 1, a potem w Europie. Trochę czasu nad sejwem spędziłem :-k

Do tego, z tego co pamiętam, na "czystym" CMie trza się najpierw z 15 milionowego zadłużenia wydostać :)

Odnośnik do komentarza
Taktyka? Proponuję: gk, dr dc dl, dmc dmc, mc mc, aml amr, sc. obroncy szybcy i wsciekli lapiacy na offside`y. def. pomocnicy dobrze grający głową, jak nie będą mieć po meczu po 80% skutecznych odbiorów powyżej 3 to śmiało free transfer!

 

Ty grasz na czystym ceemku, a mi chodzi o taktyke pod nowy update. Na razie korzystam z gotowca 4-1-3-2 (short pasing + normal mentality), ale ta taksa po pół sezonu się wypala. Any ideas?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...