Skocz do zawartości

[CM 01-02] Nasze Boje


BlaugranaFAN

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to na własnym boisku :) W ubiegłym sezone Magath (Klinsi po pierwszym sezonie uciekł do MU) strasznie rozwodnił skład stąd 4 punktowa moja strata do nich. Przypuszczam że gdyby nie kontuzja Diego w końcówce sezonu to Bayern poległ by z Werderem i moglbym liczyć na Patere za mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza

W oczekiwaniu na ligę (nigdy tego nie zrozumiem -> aż pół roku!) postanowiłem wrzucić jeszcze jednego trenera i objąć jakąś reprezentację. Wybór padł na Belgów. Zadaniem do wykonania, był awans do drugiej rundy MŚ 2002. To mi się udało, a nawet więcej. Ale to nie w tym rzecz. Stwierdziłem, że warto byłoby przeszukać jakichś leszczy belgijskich, bo a nóż znalazła by się tam jakaś gwiazdka. Postanowiłem więc powołać kogoś, kto jest dość słaby, ale grać może. Takim trafem na boisko, w barwach Belgii, wbiegł Ben Mangaka Mbemba. 19-latek ma podwójne obywatelstwo (drugie to Demokratyczna Republika Kongo) i jest piłkarzem Anderlechtu. W reprezentacji występował na pozycji napastnika w duecie z, ciut bardziej znanym, Emile Mpenzą (Schalke 04). Zakochałem się w nim, już po pierwszym meczu (towarzyski z Jugosławią), gdzie wbił, w swoim debiucie, 2 gole i został wybrany MoM. Później strzelił gola Meksykowi, Irlandii i Danii. Po MŚ 2002, które zakończyłem na ćwierćfinałach, okazało się, że w 7 rozegranych meczach dla reprezentacji, ma strzelonych 5 bramek. Gwiazdka? Być może... Ale w Anderlechcie nie gra... Ma status: DOSTĘPNY DO WYPOŻYCZENIA. Paradoks? Bug?

 

Czas lecieć do Brazylii, tzn. do Argentyny, gdzie będziemy się przygotowywać do sezonu :)

Odnośnik do komentarza
Po MŚ 2002, które zakończyłem na ćwierćfinałach, okazało się, że w 7 rozegranych meczach dla reprezentacji, ma strzelonych 5 bramek. Gwiazdka? Być może... Ale w Anderlechcie nie gra... Ma status: DOSTĘPNY DO WYPOŻYCZENIA. Paradoks? Bug?

 

jak to napisałeś to mi się jeden straszny BUG z ceemka przypomniał. Kiedyś provadziłem Śląsk Vrocłav i sprovadziłem sobie z 2 ligi polskiej vygenerovanego Brazylijczyka (Striker). Dane miał znośne vięc vystaviłem go na szpice (a grałem taktyką za którą mi dziś vstyd - destroyer.tct ). Ten brazylijczyk był niezvykle bramkostrzelny przebijał navet Tsiglkę i Harasimovicza. Co sezon zostavał królem strzelcóv polskiej ligi. Z czasem go naturalizovałem i povołałem do reprezentacji Polski gdzie był róvnie skuteczny. I co ciekave nikt go nie chciał kupić :( vystaviłem go z ciekavości na listę transferovą ciekavy tego jakie to vielkie kluby się będą o niego biły :) a tu dupa zero zainteresovania :( zero realizmu :( jak zmniejszyłem cenę to zainteresovał się nim jakiś słaby klubik z 2 ligi holenderkiej ale tak pół sezonu się pointeresovał i się rozmyślił.

 

A takiego Pavła Brożka to byś zamknął v pivnicy, trening dał na "NONE", nie davałbyś mu grać, karał byś go finansovo żebu mu obniżyć morale a po sezonie i tak by się zgłosiła po niego Barcelona.

Odnośnik do komentarza
TakeCare, może Eibar? :P

 

DEAN, teraz patrzyłem, napracowałeś się trochę nad tym Retro Update. Ja nie gram w Polsce wiec raczej dla mnie nie przydatnie, ale milo by było jakbys niektore dane podeslal ludziom z ChampMana. I ciekaw jestem czy stadion Korony Kielce w Twoim updacie ma wreszcie 15,5 tys. i jest przy ulicy Ściegiennego? :P

podsylam bo jestem tam scoutem tylk,ze nasza liga ma niski priorytet i nei wszystko co im daje wykorzystują niestety

tak korona tez zrobiona,

polecam tez mój multileague september update jesli chcesz pograc w nowych krajach

 

 

Po MŚ 2002, które zakończyłem na ćwierćfinałach, okazało się, że w 7 rozegranych meczach dla reprezentacji, ma strzelonych 5 bramek. Gwiazdka? Być może... Ale w Anderlechcie nie gra... Ma status: DOSTĘPNY DO WYPOŻYCZENIA. Paradoks? Bug?

 

jak to napisałeś to mi się jeden straszny BUG z ceemka przypomniał. Kiedyś provadziłem Śląsk Vrocłav i sprovadziłem sobie z 2 ligi polskiej vygenerovanego Brazylijczyka (Striker). Dane miał znośne vięc vystaviłem go na szpice (a grałem taktyką za którą mi dziś vstyd - destroyer.tct ). Ten brazylijczyk był niezvykle bramkostrzelny przebijał navet Tsiglkę i Harasimovicza. Co sezon zostavał królem strzelcóv polskiej ligi. Z czasem go naturalizovałem i povołałem do reprezentacji Polski gdzie był róvnie skuteczny. I co ciekave nikt go nie chciał kupić :( vystaviłem go z ciekavości na listę transferovą ciekavy tego jakie to vielkie kluby się będą o niego biły :) a tu dupa zero zainteresovania :( zero realizmu :( jak zmniejszyłem cenę to zainteresovał się nim jakiś słaby klubik z 2 ligi holenderkiej ale tak pół sezonu się pointeresovał i się rozmyślił.

 

A takiego Pavła Brożka to byś zamknął v pivnicy, trening dał na "NONE", nie davałbyś mu grać, karał byś go finansovo żebu mu obniżyć morale a po sezonie i tak by się zgłosiła po niego Barcelona.

kwestia HR i CR w parametrach zawodnika zwyklym edytoem mozna to poprawic :}

Odnośnik do komentarza
W sumie ciekaw byłem jak Ci dalej poszło bo ciekawy system gry tylko Brytolami

 

To ja mam podobnie v svoim FC PAU :) mój zespół składa się z samych kameruńczykóv :) atak: Komol, Foucini, pomoc: Suffo, Marc-Vivien Foe, Ndo, Moukoko obrona: Njanka, Menza, Tokene na bramce: nie pamiętam (vygenerovany kameruński bramkarz).

 

V reprezentacji Kamerunu (którą też provadzę) jest podobnie

 

To znaczy? Sami Kameruńczycy? Szok :o:P

Odnośnik do komentarza

DEAN, kusi mnie Szwajcaria i Austria :P Tylko że jak na wymagającego managera to zagrałbym w jak najbardziej aktualnej wersji :P.

 

jmk, a no kilka razy, ale wydaje mi się że powiedzenie nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki było jak najbardziej prawidłowe. Nie grało mi sie jakos fajnie nim kolejnymi razami. Z regóły zagrałem pare meczy, ew. sezon i nawet nie opisywałem tego, ale zrobiłem mode na Betis w pewnym okresie :).

 

A ja zakontraktowałem zawodnika którego już wczesniej miałem na oku. Mianowicie Gonzalo. Na tą obronę nie będzie bata. Do tego sprowadzam Jańczyka który w CSKA wypromował się na najlepszego strzelca rosyjskiej ligi po czym podpisałi z nim kontrakt ze śmiesznym odstępnym :). Cel na sezon to walka o mistrzostwo :). Teraz albo nigdy. Jeśli uda mi się je ustrzelić to rozejrze się za pracą w innym środowisku (nieeech zwolnia trenera z PSV lub Celtiku :P)

Odnośnik do komentarza
To ja mam podobnie v svoim FC PAU :) mój zespół składa się z samych kameruńczykóv :) atak: Komol, Foucini, pomoc: Suffo, Marc-Vivien Foe, Ndo, Moukoko obrona: Njanka, Menza, Tokene na bramce: nie pamiętam (vygenerovany kameruński bramkarz).

V reprezentacji Kamerunu (którą też provadzę) jest podobnie

 

 

To znaczy? Sami Kameruńczycy? Szok :o:P

 

Po avansie do Ligue 1 Kameruńczycy okazali się nievystarczający i musiałem dokupić veteranóv innych narodovości. Poza tym najlepsi z kameruńczykóv byli już dość starzy a komputer generuje novych bez obyvatelstva francuskiego (ve francuskiej lidze, jak viadomo, jest ograniczenie dla graczy z poza Unii). Pod koniec sezonu został tylko Marc-Vivien Foe, Komol, Menza i Moukoko :)

 

Ale za to v reprezentacji Kamerunu mam samych kameruńczykóv . Szkoda że nie ma jakieś afrykańskiej ligi v ceemie - to by dopiero było vyzvanie.

Odnośnik do komentarza
rogosh, Profesorowi chodziło o to że jak w reprezie Kamerunu możesz nie mieć Kameruńczyków? Niby kogo? Gości z Fidżi albo Timoru Wschodniego i Wenezueli?

 

jak to kogo? FRANCUZÓV. Ale i tak czytanie ze zrozumieniem u mnie zaviodło ;)

 

ps: i odczep się od litery "w", nie posiadam takiego przycisku na klaviaturze

Odnośnik do komentarza

Dobra na probę też zacząłem gierzyc :P Czysta baza , 3.60

 

klub: Leverkusen

 

Na poczatku troche poszalalem na rynku transferowym sprzedalem Brdarica, Hejduka, Rinka, Di Gianomino, Neuville, Ramelowa oraz rozwiazalem kontrakty z Daun, Bably, Burkhardt, Thomes i Kleine.

Kupilem...mozecie na mnie najezdzac, ale to jest testowa karierka dla przypomnienia jak sie gra...

Harasimowicz, Tsigalko, West, Agostinho , Nikiforenko, To, Brozek, Selakovic, Kallstrom, Swietochowski oraz Hildebrand.

 

Na transfery wydalem 34mln E, a zarobilem 55mln.

 

Pierwsza porazka? Odpadlem z 3 rundy eliminacyjnej z Lazio , u nich porazka 2:0, a u siebie 0:0.

 

W lidze narazie same wygrane. Czekam na losowanie UEFA.

Odnośnik do komentarza
Hildebrand - zawsze starałem się go ściągnąć. Ile za niego dałeś?

Moj najdrozszy transfer - az 15mln euro.

Za 22-letniego (?) szczuna to sporo :P Ale warto, warto. Mi się kiedyś udało sprowadzić, bodajże do Barcelony, za 7,5 mln. Jak dla mnie, jeden z lepszych bramkarzy na "czystym" CMie.

Odnośnik do komentarza

Małe zmiany u mnie.

 

Dalej czysty CM, tylko że z drobnymi zmianami. Warta Poznań, za Lecha Poznań. Jaki wynik? Ups... WTF? Zero piłkarzy na start, zero kasy, zero czegokolwiek. Sprowadziłem więc ilu się dało, kilku wypożyczyłem i walczę o utrzymanie. Jak na razie zarząd jest zachwycony moimi wynikami. Zajmujemy jednak dopiero 17. miejsce (po rundzie jesiennej), a do bezpiecznego (14. miejsca) mamy stratę 4 punktów.

 

Z piłkarzy wyróżniają się Paweł Gamla (wypożyczony z Hetmana) - 6 bramek, 1 asysta, śr. 7,41; Adriano (free) - 6 bramek, 1 asysta, 7,05; Maciej Kozak (free) - na 23 spotkania, wpuścił 48 bramek, śr. 7,08; Nicky Bukowski (free) - śr. 6,88. Dość dobrze prezentuje się także Waldemar Żelasko (niedawno wypożyczony z Polara), jednak grał na razie mało (3 spotkania) i wolę nie mówić o nim za szybko.

Odnośnik do komentarza

Miałem piękną karierę w Rimini. Owszem jechałem jakąś kilerską taktyką ale za to niemal wszystkie transfery to free bo zarząd kasy nie dawał i ciągle narzekał, że sytuacja finansowa mogłaby być lepsza. Zaczyna się w C2 - w pierwszym sezonie zająłem 2 miejsce i nie wyszedłem w barażach (choć grałem z drużynami nad którymi w lidze miałem kilkunastopunktową przewagę). W drugim sezonie gładko już z pierwszego miejsca do C1, tam jako beniaminek awansowałem z pierwszego do Serie B. W serie B beniaminek awansował z 3 miejsca do Serie A i wreszcie dostałem trochę kasy na transfery. Stadion 5 tysięczny powodował, że gdy u mnie było trochę mniej widzów niż komplet (np. 4960) to pobijaliśmy rekord w najniższej liczbie widzów. W połowie sezonu znajduję się w okolicach 8 miejsca i... skasowałem sobie sejwa. Chyba miast "restore saved game" kliknąłem "delete saved game" i automatycznie sejw wyleciał.

Ech.

Odnośnik do komentarza
W połowie sezonu znajduję się w okolicach 8 miejsca i... skasowałem sobie sejwa. Chyba miast "restore saved game" kliknąłem "delete saved game" i automatycznie sejw wyleciał.

Ech.

Znam ten ból... Często mi się tak zdarzało, a później zastanawiałem: CZEMU KUŹWA NIE MA MOJEGO SEJWA?

Odnośnik do komentarza

FW: róbcie dwa save`y ;)

 

AS Roma: Cwierćfinał Champions League i 0 porażek; Serie A 20 kolejek i 0 porażek 9 pkt przewagi nad Interem, Puchar Włoch wtopa z Veroną 0:2 odrobiona i porażka w dwumeczu z Interem: 1:1 i 2:3... czyli nie bedzie Scudetto. Niechcący kupiłem Swiętochowskiego, gdy blokowałem mu transfer na początku kariery, którego nikt teraz nie chce odkupić, a ja nie chcę by póki co grał. Nie mam serca go freetransferować. Odkryłem kolejną perłę na Ukrainie: Tiberiu Geoane DMC zamiata przed obroną! Polecam.

Co do Tsigalek to bede nimi grać, ale by było "fair" nie wykupie ich z macierzystych klubów, a dopiero z następnych, przynajmniej bedą kosztować odpowiednio do swej przydatności. Zrobiłem Messiego, C. Ronaldo, poprawiłem Drogbę, Rooney`a itd... ale też czekam aż ktoś ich odkryje pierwszy...

 

Obiecałem sobie, że ten save mnie wciągnie na dłużej i dzieje się zgodnie z planem... może popiszemy karierę... hmm?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...