Skocz do zawartości

[CM 01-02] Nasze Boje


BlaugranaFAN

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem "zaledwie" 30 czyli komplet w Belgijskiej lidze. Z tą różnicą że zaledwie 4 remisy, co daje 26 zwycięstw :). Kolejny sezon w M'gladbach zakończony mistrzostwem. Niestety runda rewanżowa nadzwyczaj słaba, po jesieni mieliśmy zaledwie 2 porażki i 4 remisy na 31 spotkań i aż w 13 meczach czyste konto. Niestety na wiosnę zawodziliśmy bardzo, z ligi mistrzów odpadliśmy już dość tradycyjnie w II fazie grupowej, ligę wygraliśmy na 5 kolejek przed końcem, jednak zdobyliśmy mniej punktów niż sezon wcześniej. Dodatkowo polegliśmy w finale pucharu Niemiec z K'slautern 1-2 po dogrywce.

Odnośnik do komentarza

Witam właśnie zaczynam przygodę z cm-em i chciałbym się was o coś zapytać mianowicie:

1:czy są jakieś dobre taktyki do cm'a z update na sezon 2010 i łatką 3.98?

2:czy możecie podać dobrych środkowych obrońców i defensywnych pomocników do 15 mln. funtów?(oczywiście do najnowszego update)

Ps.Gram Liverpoolem i z "moich" to polecam tak:

Suso-15 Lat bardzo szybko się rozwija na początku do wzięcia za 1 mln. później za ok. 20mln. a więc trzeba go brać na początku dobry na początek do klubów takich jak:Leczh,Wisła a nawet Celtic Czy Rangersi.Oczywiście na pierwszy skład.pozycja-FLC

Daniel Pacheco:18 lat również szybko się rozwija ale nie tak jak Suso.kosztuje 3mln.Gdy wystawiłem go na rynek chiały go kupić takie kluby jak:ManU,Chelsea,Real,Czy Barcelona

Pozycja-FLC.

Narazie tyle trochę się rozpisałem :piwo:

Mam nadzieję że pomożecie :)

Odnośnik do komentarza

Ale plama! Na samym początku poprzedniego sezonu ustawiłem grajkom trening na 4 x light i zapomniałem o tym :( Dopiero po zakończeniu sezonu zczaiłem się, że im skille spadają, zamiast wzrastać. Także zamiast sezonu do przodu w rozwoju są dwa sezony do tyłu.

Odnośnik do komentarza

Ja tam nigdy nie ustawiałem treningu swoim grajkom, a i tak osiągałem zakładane przeze mnie cele... :)

 

Byłem zmuszony do przestawienia treningu, bo zbyt wcześnie zacząłem rozgrywać towarzyskie i chłopakom przed ligą kondycja słabo się trzymała. Na szczęście wszystko wraca powoli do normy:)

BTW. Mimo treningu "light" rozegrałem najlepszy sezon w obecnej karierze;)

Odnośnik do komentarza

W mojej krótkiej karierze z CM'em osiągnąłem swój jak na razie największy sukces, a mianowicie w drugim sezonie pracy z Lechem Poznań awansowałem do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Pokonując w kwalifikacjach Seville (4:2 w dwu meczu, 2:1 na wyjeździe dla Sevilli, 3:0 u mnie). Do zwycięstwa poprowadzili moją drużynę Ebi Smolarek (2 bramki) i Sławomir Peszko (1 bramka) oraz Semir Stilic (2 asysty). Trafiłem do grupy z Ajaxem, Barceloną i HSV.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Mało tu się ostatnio dzieje, więc trochę odświeżę temat :)

 

Od pewnego czasu kontynuuję pewną karierę i aktualnie jestem w roku 2013. Co się wydarzyło podczas 12 lat mojej menedżerskiej kariery? Już opowiadam. W 2001 roku objąłem drugoligowe FC Koeln. Cel w pierwszym sezonie był jasny - powrót do Bundesligi. Po kilku ciekawych wzmocnieniach bez żadnego problemu udało się osiągnąć pierwszy sukces i sezon 2002-03 rozpoczęliśmy już w najwyższej klasie rozgrywkowej. Na dodatek wygraliśmy już w pierwszym sezonie zdobyliśmy Puchar Niemiec. Tam wystartowaliśmy nieźle, a skończyliśmy fantastycznie - jako beniaminek zajęliśmy pierwsze miejsce i sięgnęliśmy po tytuł. W Koeln spędziłem jeszcze kilka sezonów - aż do tego oznaczonego cyframi 11/12. Do tego czasu rokrocznie udało nam się zdobywać mistrzostwo Niemiec, a dodatkowo dołożyliśmy kilkanaście innych trofeów. Oto pełna lista sukcesów:

 

FC Koln (2001-2012):

Bundesliga: 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012

DFB-Pokal: 2002, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012

Puchar Ligi: 2005, 2006, 2008, 2009, 2011

Liga Mistrzów: 2008, 2012

KMŚ: 2009

Puchar Interkontynentalny: 2008

 

Na długą listę sukcesów pracował skład, który najpierw oparty na młodych zawodnikach (Skalidis, Papadopoulos, Van der Vaart, Robben, Hersi, Joaquin, Costanzo) dojrzewał i na stałe zagościł w europejskiej czołówce. Jak widać, młodość długo nie dawała nam jednak upragnionego sukcesu w Lidze Mistrzów. Ten przyszedł w momencie, kiedy podstawowi zawodnicy nieco okrzepli oraz gdy do drużyny dołączyli tacy weterani jak: Nesta, Cannavaro (mimo podeszłego jak na sportowców wieku stworzyli niezawodną parę obrońców) czy Patrick Vieira, finałowy triumf stał się faktem. Warto jednak zauważyć, że mimo tylko dwóch triumfów w Champions League, w finale byliśmy aż pięciokrotnie - dwukrotnie lepszy od nas okazał się Manchester United oraz jeden raz ulegliśmy włoskiemu Lazio. W roku 2012 postanowiłem zrezygnować z prowadzenia FC Koeln, gdyż rozgrywka powoli zaczynała mi się nudzić. Po Mistrzostwach Europy 2012 z posady selekcjonera reprezentacji Holandii zwolniony został Ruud Guulit i objąłem pozycję menedżera Oranje. Mój cel jest jasny - w Holandii chciałbym zostać do ME 2016, po drodze zgarniając triumf w Mundialu 2014. Niemożliwe? Zobaczymy!

Odnośnik do komentarza

To i ja dodam coś od siebie na temat mojej najdłuższej kariery w jakiejkolwiek managerowej grze :D

Moim głównym celem w tej rozgrywce było wygrać co mogłem danym klubem do momentu odejścia z klubu :)

 

 

Historia Barrow City Football Club oraz Vannes Olympique i VVV Venlo:

 

 

Barrow:

 

Ligi (Wygrane / Remisy / Porażki / + / - / - PTS)

 

Conference - Wicemistrz - 28/8/6 - 105/46 - 92 - Sezon 2010/11

Third Division - Zwycięzcy - 42/4/0 - 146/45 - 130 - Sezon 2011/12

Second Division - Zwycięzcy - 40/4/2 - 130/39 - 124 - Sezon 2012/13

First Division - Zwycięzcy - 36/6/4 - 111/34 - 114 - Sezon 2013/14

Premiership - Zwycięzcy - 25/7/6 - 70/27 - 82 - Sezon 2014/15

Premiership - Zwycięzcy - 27/5/6 - 94/37 - 86 - Sezon 2015/16

 

Puchary:

Vans Trophy: Zwycięzcy 2012, 2013

Charity Shield: Zwycięzcy 2015

Puchar Ligi: Zwycięzcy 2016, 2015 (2 miejsce)

FA Trophy: Zwycięzcy 2011

Puchar Mistrzów: Zwycięzcy 2016

Puchar Interkontynentalny: Zwycięzcy 2016

 

 

Vannes Olympique Club

 

Ligi (Wygrane / Remisy / Porażki / + / - / - PTS)

 

Francuski Second Division - Zwycięzcy - 27/6/5 - 94/42 - sezon 2016/2017

Francuski First Division - Zwycięzcy - 29/6/3 - 94/27 - 93 - Sezon 2017/2018

Francuski First Division - Zwycięzcy - 31/4/3 - 94-27 - 97 - Sezon 2018/2019

Francuski First Division - Zwycięzcy - 32/4/1 - 86/18 - 100 - Sezon 2019/2020

 

 

Puchary:

 

Puchar Mistrzów: Zwycięzcy 2019

Puchar Francji: 2016 (2 miejsce) 2020 (zwycięzcy)

Puchar Ligi: 2018, 2019, 2020 (zwycięzcy)

Champions Trophy: 2019, 2020 (zwycięzcy)

Superpuchar: 2020 (zwycięzcy)

Liga Mistrzów: 2020 (zwycięzcy)

Puchar Interkontynentalny: 2020 (zwycięzcy)

 

VVV-Venlo:

 

Ligi: (Wygrane / Remisy / Porażki / + / - / - PTS)

 

First Division - Zwycięzcy - 30/4/0 - 100/14 - 94 - sezon 2020/2021

Premier Division - Zwycięzcy - 24/8/2 - 91/20 - 80 - sezon 2021/2022

Premier Division - Zwycięzcy - 33/1/0 - 103/19 - 100 - sezon 2022/2023

 

 

Puchary:

Puchar Holandii: 2020/21 (3 runda), 2021/22 i 2022/23 (Zwycięzcy)

Superpuchar: 2023 (zwycięzcy)

Liga Mistrzów: 2023 (zwycięzcy)

 

W międzyczasie objąłem reprezentację Polski z takimi wynikami :)

 

Reprezentacja Polski:

 

Mistrzostwa Europy 2020: Ćwierćfinał

Mistrzostwa Świata 2022: Mistrzowie

 

Obecny sezon: 2023/24

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

W ramach poćwiczenia rozwiązań taktycznych na wyzwania zacząłem sobie karierę na podstawowej bazie tylko z najnowszym patchem. Mój wybór padł na ligę angielską i jedną z najlepszych drużyn tamtych czasów, która nie wiem dlaczego - nic wtedy nie osiągnęła. Oczywiście, darzę ich sympatią. Arsenal Londyn.

 

Kadra była oczywiście bardzo mocna, jedyne wzmocnienie jakie dokonałem to zakup Andreasa Mollera, by wzmocnił nam środek pomocy, ale oczywiście jako zmiennik.

 

W bramce Seaman, charyzmatyczny bramkarz. Na zmianie Shaaban, ale chciałbym sprowadzić kogoś za rok, najlepiej już ukształtowanego.

 

Świetne mam boki obrony, z jednej strony Lauren z drugiej młodziutki A. Cole. Środek obrony pozostawiłem doświadczeniu Sola Campbella i Martina Keowna. W obwodzie jest jeszcze Luzhny, Upson, Cygan, Toure i Stepanovs. Jak widać, sami gracze z najwyższej półki.

 

Gram piątką w pomocy - ML, MR, MC, MC, AMC. Środek zajmują Gilberto Silva i Vieira, kontuzjowany jest Gio. Na początku sezonu z urazami borykali się Pires i Ljungberg, ale po 4 miesiącach wyzdrowieli. Gdy nie grali to zastępowali ich Parlour i Edu, a teraz są zmiennikami lub jeśli gram ofensywnie to są podstawowymi środkowymi pomocnikami. Jest jeszcze młodziutki Pennant. Jako AMC gra Wiltord, a zmienia go Moller. W ataku mam problem bogactwa - bezapelacyjnie grać musi Henry, a na jego miejsce czają się Bergkamp, Kanu, Aliadiere i Jeffers.

 

Pierwszą fazę grupową LM przeszliśmy jak burza, z kompletem zwycięstw, a graliśmy ze Slavią, Boavistą i Parmą. W Pucharze Ligi wyeliminowaliśmy najpierw WBA, a następnie po dogrywce United. Wygraliśmy wtedy 2:1, a dwa gole zdobył Keown. Niestety nastał drobny kryzys, a jego kulminacja nadeszła wraz z meczem w 1/4 tegoż Pucharu, gdzie podejmowaliśmy Leeds. Przegraliśmy sromotnie 3:0 i była to pierwsza porażka w sezonie na angielskich boiskach.

 

W II fazie grupowej LM też niestety przegraliśmy, w II kolejce i to mocno - bo aż 5:1 z Lazio. Na inaugurację było 1:1 z Dortmundem. Do rozegrania zostały nam jeszcze dwa mecze z Ajaxem i rewanże z Lazio i Borussią.

 

Jeszcze 1 grudnia pokonaliśmy West Ham, a potem coś się zacięło. Nieszczęsny mecz z Lazio, remis z Chartlonem, porażka pucharowa z Leeds, a następnie pierwsza ligowa porażka - również z Leeds. Wydawałoby się, że powinniśmy wypracować sobie przewagę, skoro przegraliśmy pierwszy raz dopiero w 17 kolejce, ale jednak nie. Mimo zanotowania tylko 4 remisów, United cały czas depcze nam po piętach.

Dobrze, że passa nie trwałą do końca rundy i już w 18 kolejce poradziliśmy sobie z WBA. I to z przytupem, bo aż 5:0. W ostatniej jesiennej kolejce jednak remisujemy z West Hamem i zajmujemy II miejsce, bo United zagrało już 20 spotkań i ma 45 punktów, my po 19 kolejkach 44.

 

Sprzedałem też zimą Vieirę, Real dawał za niego 50mln euro, grzechem było nie przyjąć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...