Skocz do zawartości

[CM 01-02] Nasze Boje


BlaugranaFAN

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie po kilku sezonach spędzonych w Buenos Aires i nieudanej próbie przełamania dominacji Boca i River przez San Lorenzo (przy wykorzystaniu samych Argentyńczyków) załapałem się na posadę w angielskim Hayes. Wyciągnąłem ich z Northern Premier (gram na 3.9.68 + Tapani 2.19) i powoli zmierzam ku Premiership. Aktualnie prowadzę w Championship z zaledwie kilkoma straconymi bramkami w 22 meczach. Niestety skromny budżet i niska reputacja klubu nie pozwalają mi na sprowadzenie graczy gwarantujących sukcesy w najwyższej klasie rozrgrywkowej.

Odnośnik do komentarza

Ja gram PSG :) Początkowo mi nie szło, grałem bardzo słabo, więc zmieniłem ustawienie na DC-DC-DC-MR-MC-MC-ML-AMC-FC-FC i póki co idzie nieźle, 6 wygranych z rzędu (dwa w LE). 9 miejsce w lidze po 11 kolejkach.

 

Grasz z pułapkami offsajdowymi? Zauważyłem, że przynajmniej na Tapanim 2.19 dobrze się to sprawdza z obrońcami z przyzwoitym positioningiem.

Odnośnik do komentarza

Jestem po 20 kolejkach ligowych, ale strasznie mnie to denerwuje, że ja zagrałem 20 spotkań, inni 22, inni 17 itp itd.

Na swoim koncie zanotowałem 8 zwycięstw, 4 remisy i 8 porażek, 27 goli strzelonych, 28 straconych. Nie jest to wybitny rezultat, ale daje mi jakiś tam kontakt z czołówką, bo 4 Lille po 21 meczach ma punktów 35, ja 28, co przy wygraniu 21 kolejki będę miał tylko 4 punkty straty.

W LE byłem wśród najlepszych 32, ale odpadłem przez bramki stracone u siebie z Twente (0:0 u nich, 2:2 u siebie).

Mój skład:

 

Coupet - Armand, Sakho, Camara - Giuly, Nene, Chantome, Bodmer - Kezman, Hoarau, Erdinc.

Odnośnik do komentarza

No i ja się też pochwalę obecnymi wynikami w CM-ie, a dokładniej prowadzone przeze mnie od 5 lat Barrow prowadzi w Premiership po 29 kolejkach :D

Niestety około 6 najlepszych zawodników odeszło z powodu niskich klauzul odejścia przy kontrakcie gdy się nimi zainteresowali najlepsi :(

 

Krótka historia Barrow FC

Odnośnik do komentarza

Na początku używałem taktyki Wuwuzelelele - 2-3-2-1-2 (była wcześniej wspomniana), następnie stworzyłem płaskie 4-4-2. Potem na chwile po eksperymentowałem z innymi formacjami jednak moim podstawowym wyborem będzie albo Wuwu... albo 442 :)

 

146 bramek w sezonie robi wrażenie :)

Moje własne 4321 o wiele lepiej spisuje się w defensywie (7 bramek straconych w 24 meczach w First Division), ale nie przynosi mi to zbyt wielkiej frajdy, kiedy wygrywam po 1-0 lub 2-0. Jak dziś znajdę chwilę, to pobawię się w testowanie nowego ustawienia, które przez cały dzień w pracy obmyślam sobie w głowie ;)

Na jakich łatkach grasz?

Odnośnik do komentarza

Ja, po fiasku z prowadzeniem Sampdorii Genua postanowiłem rozpocząć nowy save OSC Lille. Obecnie rozegrałem tylko siedem kolejek ale zdecydowanie prowadzę w lidze z bilansem 7 zwycięstw i bilansem bramkowym 17-2. Niestety kiepski ze mnie taktyk dlatego gram taktykami z internetu, obecnie ustawieniem stworzonym przez (jak sądze, chociaż pewności nie mam ;P) naszego rodaka, który na forum Champmana ma nick Haniel. A ustawienie to 4411.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...