Skocz do zawartości

Lineage II


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

zakładam ten temat iż jestem sam początkującym graczem tej o to gry-> Lineage II.

wiadomo iż są serwery i serwery. jedne płatne inne darmowe. sam obecnie znajduję się na darmowym- graveland. dopiero zaczynam w to grać i na razie sam nie wiem co do czego :)

przeczytałem parę stron odnośnie L2 ale nie wszystko jest jeszcze jasne.

więc mam nadzieję, że ten temat pomoże mi i innym w graniu(starzy wyjadacze są jak najbardziej pożądani w tym topicu i ich wiedza oczywiście).

 

pierwsze pytania:

- zrobiłem już swoją postać i nabiłem parę punktów na mobach( to są te postacie NPCa do zabijania i nabijania nam punkcików) i co dalej mam robić?

lecieć do miasta i robić questy?

- czy przenoszenie postaci między serwerami jest możliwe czy nie?

Odnośnik do komentarza
- zrobiłem już swoją postać i nabiłem parę punktów na mobach( to są te postacie NPCa do zabijania i nabijania nam punkcików) i co dalej mam robić?

Zależy który masz lvl, w swoim domu, zależnie od rasy, idziesz do odpowiednich ludzi, którzy dają coraz bardziej ulepszone specjalne skille, które się używa podczas bitwy. Na 20 lvlu trzeba zrobić sobie specjalizację, znaczy klasę prestiżową czy jakoś to się nazywało, dawno grałem.

lecieć do miasta i robić questy?

No zależy kim zacząłeś, ja grałem człowiekiem, to trzeba było mieć kupę kasy, żeby przenosić się między wyspą ludzi a wyspą, gdzie gra się tak naprawdę zaczyna ;P. Trzeba tego questa na 20 lvlu zrobić, on jest krótki. Na 40 lvlu, gdzie można zacząć od 35-39 :-k tak mi się kojarzy coś, można już było go brać jakoś wcześniej, kolejną klasę prestiżową jednak można było dostać od 40 lvla jednak, te klasy są niezbędne, bo nie będzie nowych skilli i starych ulepszonych, i nie masz szans w walce przeciwko silniejszym mobom. Prawdziwa gra zaczyna się od 40 lvla.

- czy przenoszenie postaci między serwerami jest możliwe czy nie?

Nie.

Odnośnik do komentarza
- czy przenoszenie postaci między serwerami jest możliwe czy nie?

Nie.

Na oficjalnych serwerach nie można, na prywatnych jest to kwestia dogadania się i uiszczenia odpowiedniej kwoty na koncie GMa. ;)

 

Ja też kiedyś grałem w L2, mam do tej gry wielki sentyment, większy nawet od World of Warcraft. Niestety, ale gry MMO powodują uzależnienie, ja przeszedłem dwa, jedno od L2, a drugie od WoWa, nie było za wesoło, bo zaniedbałem obowiązki i przyjaciół. :] Ale ogólnie to szczerze polecam L2, gra ma swój klimat, którego dłuugo nie zapomnę. :]

Odnośnik do komentarza

Sporo czasu przy niej spędziłem - grałem Warcryer'em, skończyłem jakoś na 76lvl :) Strasznie fajna i klimatyczna klasa, no i zawsze jesteśmy mile widziani w party, czy klanie :)

Pamiętam jak zbierałem na zbroję Blue Wolf i niedługo po zrobieniu ją dropnąłem - masakra ;) Na szczęście znaleźli się dobrzy ludzie którzy wspomogli mnie gotówką i crafterem i po 2 dniach miałem ją znowu.

Odnośnik do komentarza

Questy to są dla urozmaicenia rozgrywki, dla zabicia nudy, tak naprawdę bardzo popularne w L2 jest po prostu bicie mobów, najlepiej w party, bo wtedy exp szybko się wbija; chodzenie na rb w party, wtedy szuka się tanka, magów i healerów ;]

Długo grasz ? Może znasz raty serwera ? Bo na ratach x2 wbijałem 20 lvl w 2 dni, to żaden problem raczej, potem zaczynają się powolutku schody.

Za questy drobny exp i jeszcze drobniejsza kasa :).

Odnośnik do komentarza
Jeżeli byłyby to raty x666 to po zabiciu moba na początku skoczyłby Ci lvl z 1 na 5 około, tak strzelam, ale te 20 lvl byś wbił w max pół godziny... więc o tą kwestię już dalej nie pytam :P jak masz jakiś problem to wal.

ee no gram na tym czymś- GravelanD. jak by nie patrzeć to jest chyba 666x.

problem? hmmm za bardzo to nie wiem o co kaman:D na razie chodze sobie robie questy. mam już 3 (aż) zrobione i robie właśnie 3 kolejne. ale ażeby cokolwiek kupić to mam mało kasiory- coś 300 Adeny. masakra jakaś.

np na początu tłukłem mobów co mieli lvl 1, potem 3 a teraz waliłem orków co mieli lvl 8. i mi te level skakały. ale widze iż będe musiał dużo tych zadań zrobić ażeby kaske zarobić.

Odnośnik do komentarza

Ja grałem na ratach x2, 40 lvl wbiłem w 2-3 miechy, dokładnie nie pamiętam, ale grałem sobie jakoś po kilka godzin co jakiś czas :P taki serwer lepszy imo. Ten, na którym grasz to dojdziesz do takiego lvla szybko, a nie dziw się, jak będą biegać wokół Ciebie i zabijać, to typowy serwer pvp.

Odnośnik do komentarza

czyli mówisz iż lepiej zaczynać/ grać na ratach niższych czy od razu wciskać na najwyższe?

bo przy zabiciu mnie trace bardzo na wartości wszystkie skille- to prawda?

hmmm grałeś po kilka godzin dziennie- ja mam góra 4 godzinki na pogranie :)

 

a i słyszał iż podobno za zabicie moba na takich ratach dostaje się dużo mamony- coś koło 10 tys Adeny- a ja mam (chyba) ledwo 300 i jakoś nie zauważyłem przyrostu kaski po zbiciu gościa.

Odnośnik do komentarza
Nie wiem, zależy od Ciebie co lubisz. Niektórzy lubią się rżnąć, inni chodzić w party na moby.

dobre pytanie. jak na razie to sam nie wiem bo dopiero zaczynam. questy jakieś wybitne nie są. ale można czasem porobić.

Ja zacząłem od niskich rat, potem przeszedłem na serwer pvp, by się polać z ludziskami.

no właśnie- bo było mówione, że postaci nie można przenosić- czyli grałeś na niskich ratach a potem robiłeś już postacie na serwerach pvp?

ciekawsze są?

Niektórzy lubią się rżnąć

pewnie, że (tak brzydko mówiąc) lubie rżnąć- ale zależy co :keke:

Odnośnik do komentarza

czytałem, czytałem- jakże by inaczej. tylko czasami deko nie rozumiem tego i dlatego tu np pytam ;)

 

ok. to powiedzcie mi proszę jak to jest z tym zdychaniem postaci-

bo przy zabiciu mnie trace bardzo na wartości wszystkie skille- to prawda?

 

i jeszcze jedno- jak zdobywać AA (ancient adena)?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...