Skocz do zawartości

Lineage II


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czapek chyba po prostu w tej grze nie widać, jeśli dobrze pamiętam.

2. AA zdobywasz poprzez wymianę kolorowych "kamyczków", zdobywanych w katakumbach. Wymieniasz te kamyczki u NPC właśnie na AA. Za AA możesz kupić rzeczy od NPC merchanta Mammon'a i kowala Mammon'a niedostępne za normalną kasę u normalnych sprzedawców- rzeczy takie jak np. maska. Możesz te AA sprzedać innym, ale raczej będziesz ich potrzebował na własny użytek.

3. Tak jak napisałeś, niektóre profesje mogą sobie powiększać HP poprzez uzyskiwanie poszczególnych skilli.

Odnośnik do komentarza

oks, dzięki.

a kto ma mnie uczyć zdobywania nowych skillów? bo podlazłem do dziada, który może ich uczyć i każe mi iść do kogoś innego co może uczyć mojego gosta. o co chodzi? gram ludziem/ wojownikiem.

a swoją drogą moja postać została wyposażona w tarcze i ni huhu raczej jej nie wykorzystuje w walce. bynajmniej jakoś tego się nie da zauważyć.

Odnośnik do komentarza
oks, dzięki.

a kto ma mnie uczyć zdobywania nowych skillów? bo podlazłem do dziada, który może ich uczyć i każe mi iść do kogoś innego co może uczyć mojego gosta. o co chodzi? gram ludziem/ wojownikiem.

a swoją drogą moja postać została wyposażona w tarcze i ni huhu raczej jej nie wykorzystuje w walce. bynajmniej jakoś tego się nie da zauważyć.

Tarcza po prostu dodaje defa. Nie ma animacji blokowania, ale czasem jest info że zablokowałeś cios. No chyba, że masz broń dwuręczną...

Co do skilli to pewnie musisz iść do warrior's guild albo human's guild. Już nie pamiętam także lepiej znajdź jakąś stronę o L2 i tam szukaj wszystkiego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...