Skocz do zawartości

Łódzka Sceno! Czy ty w ogóle istniejesz?


Rekomendowane odpowiedzi

Smetek mieszkasz przy przystanku Traktorowa - Rąbieńska, nie?

 

Też jechałbym 83, tyle że dosiadłbym się przy Włókniarzy. Żyłek wsiądź na Barlickiem o 13.14 a ja po sześciu minutach powinienem się dosiąść.

 

Jak bede jechal autobusem, nie ma sprawy. Jesli mnie matula podwiezie to bede dzwonil :). Zgadamy sie jutro :).

Odnośnik do komentarza
Najlepiej abyś Misiek dotarł do Placu Barlickiego (73 autobus lub też 46 i 1 z Kilińskiego). Następnie na placu Barlickiego można ruszyć 83 autobusem w stronę Teofilowa :). Ja własnie 83 będę jechał, albo matula mnie podwiezie. Jak byś napisał ok. której będziesz to można byłoby się zabrać.

 

Więc w/g rozkładu PKP byłbym na Fabrycznym 12:51. Pytanie ile naszą kochaną komunikacją miejską będę się człapał w waszą stronę :)

 

Barlicki to jest przystanek dalej za Gdańska/Zielona tak?

 

 

 

Jest jeszcze małe prawdopodobieństwo, że rodzice będą mnie chcieli zwerbować na działkę, bo trawę trzeba skosić i takie tam, ale powinno dać się wymigać :)

Odnośnik do komentarza

Smetek 74 to trzeba by wysiąść na przystanku Krakowska - Siewna?

 

Żyłek jakto czekać? Mówiłem, że dosiądę się przy Włókniarzy. Jeździ tędy i 83 i 74. Mógłbyś się zgrać jakoś z Miśkiem wcześniej, żebyście razem wystartowali z Barlickiego.

 

Adamus czemu nie pijesz nic? Stara Cię zaszyła? :]

 

Co do żarcie na grilla, to każdy by wziął dla siebie jakieś dwie - trzy kiełbasy. Bo inaczej będzie zamieszanie z rozliczeniem się.

Odnośnik do komentarza

Oprócz tego, że Smętek może coś kupić to jeszcze każdy może zabrać coś dla siebie ;)

 

Ziutuś daleko masz do przystanku? Bo jutro sobota, a nie wiem czy Misiek się nie spóźni np. dlatego nie chce podawać konkretnej godziny. Może będę dzwonił do Miśka, pozniej do Ciebie i wtedy się dogadamy co i jak :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...