Skocz do zawartości

Łódzka Sceno! Czy ty w ogóle istniejesz?


Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie pisze jakiegoś podsumowania to ja napiszę. Smętuś wpadł po mnie przed 16 i ruszyliśmy w stronę mieszkania Del gdzie był meyde (to chyba normalne ;) ), SZk i Henk. Początki jak początki. Pośmialiśmy się, sympatycznie, następnie wyszliśmy do lokalnego sklepu aby kupić sobie coś do picia przed koncertem. Smętek opuścił nas ok. 18, zaś z godzinę później ja, meyde, SZk i Henk wybraliśmy się do Affogato, gdzie odbywał się koncert NOTu. Na początku było bardzo mało osób, później się wypełniło. Muzyka fajna, posłuchaliśmy sobie, piwa za 8 zl nie kupiliśmy, a u mnie minusem był fakt, że jakaś 15/16letnia EMO Girl wpatrywała się cały czas we mnie jak (hmm nie mam porównania). Później się chamy śmiali, że mnie z Roofi'em z You Can Dance pomyliła. Wróciliśmy do mnie do mieszkania na sekundkę, poczekaliśmy na Smętka i pojechaliśmy na after party do finki. Przywitała nas finka i jej wypas mega giga dobre spagetti i milion kanapek. No i bym zapomniał przywitało nas coś małego, włochatego rudego i jakiś głupi (ale uroczy w swojej głupocie) piesek z paskudnym wyrazem ryja. [bym zapomniał. przed finka wpadliśmy jeszcze do Tesco 24h aby sobie coś tam kupić :keke: ]. Posiedzieliśmy, pogadaliśmy, SZk opowiedział dowcip o "bocianie" (pozdro dla kumatych :keke: ), zrobiliśmy kilka kompromitujących fotek, pocieszyliśmy się z wygranej Widzewa i porażki Legii, a następnie ok. 3 w nocy poszliśmy spać. Rano przywitała nas finka + 2 miliony kanapek na śniadanie (które nota bede też były mega wypas giga pyszne), a następnie wszyscy zaczęli się zbierać ku swoim domom. Bardzo fajne spotkanie jak dla mnie. Lubie was chłopaki no ;] i Del też lubię. Dziękuje bardzo za spotkanie :)

 

Del - za nocleg, mega wypas giga pyszne jedzenie.

meyde - za to, że wytrzymał ze mną :keke:

Smętkowi - on to jak mój czarny brat więc mu już nie będę dziękował.

SZk - za dowcip o "bocianie" :keke:

Henkowi - za możliwość zobaczenia go po kilku piwach i zobaczenia go w trakcie jedzenia.

 

DZIĘKUJE :).

Odnośnik do komentarza

dopiero do domu dojechalem, jak mialem cos napisac :]

 

Zylek strescil przebieg spotkania wiec ja sie ogranicze do podziekowan:

 

Del - za ugoszczenie nas po krolewsku i za anielska cierpliwosc :)

SZk - za transport, edukacje muzyczna ;) i towarzyszenie mi w kolejnych wyprawach tak na wies, jak i do miasta :)

meyde - za to, ze ze mna wytrzymal, bo moglem miec podejrzenia, ze mu nerwy puszcza ;) podsumowujac medyde to bardzo sympatyczna osoba :)

Żyłeki - za mozliwosc zobaczenia go na zywo. czulem sie jakbym go znal od dluzszego czasu - takiego Zylka jakiego sie spodziewalem takiego dostalem :)

Smetkowi za to, ze chcialo mu sie fatygowac zeby nas poznac :]

 

i dwom powyzszym panom zycze, aby nasze wspolne przedsiewziecie udalo sie doprowadzic do szczesliwego startu :)

 

wielkie DZIEKUJE i do nastepnego razu :)

 

(zdjecia juz niedlugo :kekeke:)

Odnośnik do komentarza

Orzel ma sie dobrze, po prostu Zylek ma albo luki w pamieci, albo powazne braki w wiedzy ornitologicznej...

 

Ze swojej strony dodam, ze procz koncertu dane mi bylo zaznac obiadu ugotowanego przez Del (smakowalo), poznac indianskie imie Zylka (pozdro dla kumatych), zostac obrzuconym jakimis plastikami z okien autobusu komunikacji miejskiej, eskortowanego przez policje (urok warszawskiej rejestracji w dniu meczu Widzewa...), przypadkowo zobaczyc kompromitujace zdjecie Del i po raz kolejny przekonac sie, ze Henkel po niecalych dwoch piwach nadaje sie juz tylko do ululania...

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

W sobotę ma być, kumpel, który zaproponował wyjazd mówił, że właśnie w sobotę, ale teraz ja patrzyłem na stronie SS to nie ma tam wyznaczonych godzin seansu na sobotę. Jakby ktoś mógł sprawdzić to wdzięczny będę.

PS. Nie wiem czy wiesz, ale ja mam 16 lat, a dzieci się rozpijać nie powinno :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...