Skocz do zawartości
Rozpoczynamy kolejny cykl wyborczy. Można już nominować użytkowników, którzy powinni znaleźć się w XIV kadencji ModTeamu.
TEMAT Z NOMINACJAMI
Brachu

Łódzka Sceno! Czy ty w ogóle istniejesz?

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam jutro zamiar byc o godzinie 19 pod Magdą, więc się poważnie wkurze jak będę tam stał sam ;]

jak coś to pójdziemy gdzieś na romantyczną kolację :matrix:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja mam jutro zamiar byc o godzinie 19 pod Magdą, więc się poważnie wkurze jak będę tam stał sam ;]

jak coś to pójdziemy gdzieś na romantyczną kolację :matrix:

Z Tobą zawsze. Weź wazelinę i dużo hajsu. Może uda Ci się mnie kupić. Aha i tak jestem aktywny, a nie bierny jak coś ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

takze prosilbym o jakies potwierdzenie ;) bo musze sprawdzic autobusy powrotne ;)

edit: ooops, jak sie chlopcy chcecie zabawic, to ja moge zostac w domu:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak mowilem - ja bede.

adamus z tego co pisze - tez.

Wpadaj Qball ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no dobra, moge sie spoznic z 5 minut, bo gdzies 18:50 bede na fabrycznym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktos jeszcze sie anonsuje? Ja juz załatwiłem wszystko, jade na 17-tą do cioci na obiadek i o 19-tej pod Magdą liczę na ostre bzykanie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie dam rady, jutro egzamin poprawkowy :/ Za dużo czasu stracę na dojazdy :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możecie mnie dotknąć. Poznałem ADR'a :matrix: Pfu. Jego możecie dotknąć bo poznał mnie ;] Spotkanko w gronie: Żyłek, Qball, adamus i nasz przyjezdny ADR. Miło, sympatycznie, Quo Vadisowo. Obrobiliśmy wszystkim dupe, poplotkowaliśmy, pośmialiśmy i odprowadziliśmy gościa na dworzec. ADR chciał mnie całować, dotykać, obmacywać i spać ze mną ;).

Było miło. Może chlopaki coś więcej napiszą ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ADR dostal orgazmu w QV?? :keke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ADR dostal orgazmu w QV?? :keke:

Ja po 2 mc celibacie szybciej osiągnąłem niż on :keke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żyłek jak na rasowego eFCeeMCiaka ubarwia i przekręca. Dementuję, jakoby miało dojść między nami do kontaktu fizycznego. Aczkolwiek nie ukrywam, że to co Żyłek wkłuł sobie w uszy było very sexy:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja wyszedlem wczesniej wiec nie moge potwierdzic ani zaprzeczyc ;) jak to bylo? jestescie very strong? czy cos przekrecilem? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak, very strong i very power :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eh, gdybym tu zajrzal dwa dni wczesniej, to tez bym sie chetnie zjawil :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jutro na 95% SZk + Henkel wpadają do Łodzi. Ta dwójka + meyde i ja idziemy na 99% na koncert NOT'u do klubu Affogato na Piotrkowską 90. Z Smętek ma tam swoje małe problemy więc jego zabraknie.

Ziutek, adamus, Qball, Misiek? Jakieś piwko przed koncertem ew.? ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dawac, dawac, Ziutek zebys znowu nie zalowal dwa dni po :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ja właśnie dowiedziałem sie w miarę gdzie to miejsce jest, ale i tak sie wyjaśni 'na żywo' ;]. Informujcie o której będziecie na miejscu żeby sie Wami jakoś zaopiekować :>.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jutro o 16 jest mecz Widzew - Odra, na ktorym musze byc (chociazby dlatego, ze mam karnet). O ktorej planujecie wchodzic do tego klubu? Moze udaloby mi sie wyrobic na 18.30 na miescie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo bym chciał się jutro z Wami spotkać jednak w poniedziałek mam poprawkowy egzamin, na który dopiero dzisiaj zaczynam się uczyć i dla mnie każda godzina poświęcona na naukę jest ważna. Prócz ponidziałku mam jeszcze dwa zaliczenia we wtorek i kolejny egzamin w czwartek. Spotkać się będziemy mieć okazję na pewno kiedyś w przyszłości, teraz niestety przez siłę wyższą muszę powiedzieć, że nie mogę. Szkoda. Bawcie się dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem już tydzień po sesji, nie mam ciśnienia egzaminów, dodatkowo będę w Łodzi jutro na zakupach, które się pewnie skończą koło 15, bo potem siatkówka więc tata będzie chciał na pewno wrócić do domu :) czyli od jakiejś 15 jestem wolny. Powiedzcie konkretnie w jakich godzinach będziecie, bo nie wiem czy mi się opłaca wracać do domu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi