Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
Brachu

Łódzka Sceno! Czy ty w ogóle istniejesz?

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko, ze ja tak max. jedno piwko i nach hause, bo musze sie oszczedzac na wieczor i portfel oszczedzac tez takze ;) Jak cos Brachu to pisz jutro smsa co i jak. Ja najpozniej bede wolny od 14, najwczesniej od 13. Masz chyba jeszcze moj numer? :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tylko, ze ja tak max. jedno piwko i nach hause, bo musze sie oszczedzac na wieczor i portfel oszczedzac tez takze ;) Jak cos Brachu to pisz jutro smsa co i jak. Ja najpozniej bede wolny od 14, najwczesniej od 13. Masz chyba jeszcze moj numer? :>

Mam Twój numer. Jak skończę. Jak zakupy to Ci dam znać :]

Raczej to będzie szybko. Maks dwa piwka na mecz sprawnym trzeba być i na Wawę pieniądze oszczędzić :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jutro mam zaliczenie o godzinie 14, wiec ja na 100% odpadam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jak już mówiłem Brachowi też nie dam rady, bo będę najpierw w pracy, potem na angielskim :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma tematu o Łodzi, wiec pytam tu: jak to jest, ze po kazdym wiekszym deszczu Łódź tonie? Codziennie widze artykuly jak to potezna ulewa sparalizowala to miasto... W P-cach tez leje i nie ma problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo Łódź zawsze musi się jakoś wyróżnić :keke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Qball Ty nic nawet nie mów :| Nie wiem czy to przez to, że mamy studzienki raz na kilkaset (??) metrów. Jak już mamy to są zapchane i jak są takie deszcze to mamy fajne gejzery na ulicach. Poza tym te rzeki czy też jeziorka tworzą się w miejscach niżej położonych. Ale cos z tym trzeba zrobic. 2 tygodnie 3 razy miasto zalane...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to moze jakies piwko teraz :> chyba ze wszystkie puby pozalewa :keke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

15 litrow na metr kwadratowy... kanaly zbudowane przez pana Lindleya nie wytrzymuja. Jakby Lodz chciala miec kanaly ktore to wytrzymaja to mialaby przy okazji wodne metro ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brzdące moje kochane, w sobotę będę w Łodzi, reflektuje ktoś na spotkanko ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mogę się ustawić na jakiś soczek :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, zależy o której. Pracuje do 14, potem jestem wolny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moze, moze, nie mowie 'nie' ;) na ten moment jestem wolny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie będzie mnie w sobotę. Impreza mi wypadła w Piotrkowie :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie i Panie, w sobotę jestem w Łodzi, RAM kupował będę. Myśle, że tak koło 12.00 będę wolny. Jeżeli ma ktoś chęć się ze mną zobaczyć, to nie ma sprawy :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde, w sobotę jadę z Kasią nad morze, także nie dam rady... Chyba, że koło 20, bo będę na Kaliskim oczekiwał na autokar ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to Brachu kup mi tez jakas kosteczke :P

a powaznie, jak byloby wiecej osob (wiecej niz dwie ;) ) to moze i bym wpadl, ale pewnie teraz sie nie da nas zebrac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

latwiej sie spotkac w Warszawie... PDK...

ja wracam dopiero w poniedzialek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w zwiazku z dezerterstwem jednego z Nas do Posen jutro o 16 pozegnalna egzekucja w Underze albo Cottonie(al politechniki) start godzina 16 [maczety mile widziane ;] ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
w zwiazku z dezerterstwem jednego z Nas do Posen jutro o 16 pozegnalna egzekucja w Underze albo Cottonie(al politechniki) start godzina 16 [maczety mile widziane ;] ]

Szkoda, że to akurat środek tygodnia :/

Postaram sie połączyć z Tobą Smetek, koło 17:00, akurat będę pił piwko w Bełchatowie w malej mordowni :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi