Skocz do zawartości

Łódzka Sceno! Czy ty w ogóle istniejesz?


Rekomendowane odpowiedzi

Danke. O to chodziło ;)

No jakby nie patrzeć- też będę z Bielan jechał. Pomyślę nad tą trasą, ostatnio ze Strykowa jechałem właśnie Kopcińskiego, Piłsudskiego i dalej prosto.

Kopcińskiego i Piłsudskiego to straszny dramat... żeby nie powiedzieć, że to w tej chwili po prostu nieprzejezdne
Odnośnik do komentarza

 

Danke. O to chodziło ;)

No jakby nie patrzeć- też będę z Bielan jechał. Pomyślę nad tą trasą, ostatnio ze Strykowa jechałem właśnie Kopcińskiego, Piłsudskiego i dalej prosto.

Kopcińskiego i Piłsudskiego to straszny dramat... żeby nie powiedzieć, że to w tej chwili po prostu nieprzejezdne

 

Ok, pojadę tak jak piszesz. Już przez googla obczaiłem tą trasę.

Odnośnik do komentarza

relatywnie blisko masz McDonalds przy wyszyńskiego, ew. dalej centrum handlowe Manfufaktura albo Pasaż Łódzki ;)

Wiem :] Byłem już w zeszłym roku. Po centrum handlowym nie będę się szwendał ;) posiedzę, wypiję cosik i poczytam. Miejscówkę mam obczajoną co ostatnio- na przeciwko ogródków działkowych.

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Dziękuję @Vami @Misek za panel dyskusyjny o taktyce do Realu.

 

@Vami

 

Pozdrów Bartka i koleżanki.

 

Udany festiwal, dzięki czemu wiem jak smakuje piwo warzone z solą, kminkiem i miętą (dwa różne piwa).

 

Jednak domowy stout Vamiego był najlepszy.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Na samej Piotrkowskiej znajdziesz dobre miejsca, ja polecam Bułgarską (Piotrkowska 69, właściciele podobno sprowadzają przyprawy z Bułgarii, dania duże i za sensowne pieniądze, dla mnie i znajomych jedna z lepszych miejscówek) i Senioritas (zaraz przy samej Pietrynie dokładnie to Moniuszki 1A, ten sam rejon co Bułgarska, okrzyknięta ostatnio restauracją z najlepszą obsługą w Łodzi).

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Elo, będę jutro w Łodzi na parę godzin i zastanawiam się gdzie mógłbym wszamać coś dobrego i dosyć ciekawego, możecie coś polecić czy jak się powłóczę po Piotrkowskiej to wystarczy ?
Pączki w Pączkarni na deptaku przy Piotrkowskiej, Gastromachina przy Piotrkowskiej 83? Jeszcze pizza przy Piotrkowskiej 217. Zależy jeszcze w której części Piotrkowskiej będziesz
Elo, będę jutro w Łodzi na parę godzin i zastanawiam się gdzie mógłbym wszamać coś dobrego i dosyć ciekawego, możecie coś polecić czy jak się powłóczę po Piotrkowskiej to wystarczy ?
Pytaj najlepiej@Vami on był ostatnio i coś poleci.
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...