Skocz do zawartości

Łódzka Sceno! Czy ty w ogóle istniejesz?


Rekomendowane odpowiedzi

a dzi?kuj?, ze tytu? jak?e dramatyczny który reanimowa? ?ycie ?ódzkiej sceny, zosta? zachowany ku potomno?ci.

Pomimo zmiany bazy uwa?a?em, ?e tytu? jest dobry i nale?y go zachowa? dla potomno?ci :]

Pozwoli?em sobie doda? ma?y podtytu?, cytuj?c fragmencik z posta Profa o zasadach dzia?u Spotkania i Zjazdy :]

Odnośnik do komentarza

ja mam w planach pojawienie si? w okolicach 4 czerwca, celem odebrania (po ponad roku :P) dyplomu magistra. wi?cej informacji b?d? zna? w niedalekiej przysz?o?ci, ale tak si? anonsuj? zawczasu, jesli jakies ?ódzkie mordy chc? sie znowu ze mn? wybrac do cukierni :P

Odnośnik do komentarza
No to panowie jak robimy? Proponuj? spotkanie 2. czerwca w godzinach popo?udniowych. Wyjdziemy gdzie? na pietryn?, usi?dziemy, napijemy si? czego?. Pogadamy i zobaczymy co dalej.

jesli sie myle to jest bieg smierci na juwenaliach PL :> wiec moge nie byc wstanie... a z rana jade za Bydgoszcz...

Odnośnik do komentarza

A czy "w ogole" nie pisze sie oddzielnie? :>

Ja powiem tak: jak do 2 czerwca uwine sie z prawem (a wlasnie 2. mam jeden z terminow) to moge pic kiedy chcecie, a jak nie to sie zobaczy... W tygodniu teraz bede mial praktyki, ale ze dwie godzinki powinny sie znalezc jakby co.

 

BTW 1. a moze ktos jutro bedzie na juwenaliach?

BTW 2. A. De Raph - jak wspominasz egzamin z prawa u Baranskiej? :>

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Ja w najbliższą środę jestem w Łodzi. Po zakupie uprzęży wspinaczkowej, tak koło 11.30 będę wolny. Macie propozycje się zobaczyć z Szefem Wszystkich Kocyków to jestem chętny.

W tych godzinach jestem niestety załatwianiem spraw związanych z ślubem brata. Będę wolny dopiero gdzieś kolo 14. :/

Odnośnik do komentarza
Ja w najbliższą środę jestem w Łodzi. Po zakupie uprzęży wspinaczkowej, tak koło 11.30 będę wolny. Macie propozycje się zobaczyć z Szefem Wszystkich Kocyków to jestem chętny.

W tych godzinach jestem niestety załatwianiem spraw związanych z ślubem brata. Będę wolny dopiero gdzieś kolo 14. :/

Spoko, mogę poczekać :]

Odnośnik do komentarza
Ja w najbliższą środę jestem w Łodzi. Po zakupie uprzęży wspinaczkowej, tak koło 11.30 będę wolny. Macie propozycje się zobaczyć z Szefem Wszystkich Kocyków to jestem chętny.

W tych godzinach jestem niestety załatwianiem spraw związanych z ślubem brata. Będę wolny dopiero gdzieś kolo 14. :/

Spoko, mogę poczekać :]

Mam twój numer telefonu i jak coś to jutro kolo 12. dam znać jak to wszystko idzie. Bo w planach jest żeby wyrobić się przed 14. ale jak sie domyślasz to przy sprawach weselnych może zejść dłużej. Napisze esa i będzie wiadomo co i jak.

Odnośnik do komentarza
A o ktorej jest jutro mecz? O 17? Bo chcialbym byc na niego w domu. Jutro koncze tak 13-14 pracke i moge zaraz po napic sie piwka. Tylko, ze wolalbym zeby rzecz odbywala sie w okolicach Fabrycznego jak cos.

Ja chcę koło 15.40 spadać do domku. Więc może być koło Fabrycznego, np w Mieszczańskiej :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...