Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
Brachu

Łódzka Sceno! Czy ty w ogóle istniejesz?

Rekomendowane odpowiedzi

Kontynuacja wielce zas?u?onego tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a dzi?kuj?, ze tytu? jak?e dramatyczny który reanimowa? ?ycie ?ódzkiej sceny, zosta? zachowany ku potomno?ci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a dzi?kuj?, ze tytu? jak?e dramatyczny który reanimowa? ?ycie ?ódzkiej sceny, zosta? zachowany ku potomno?ci.

Pomimo zmiany bazy uwa?a?em, ?e tytu? jest dobry i nale?y go zachowa? dla potomno?ci :]

Pozwoli?em sobie doda? ma?y podtytu?, cytuj?c fragmencik z posta Profa o zasadach dzia?u Spotkania i Zjazdy :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No w?a?nie, pogoda zrobi?a si? ?adna to mo?e meeting w jakim? ogródku pó?niej jakie? balety je?li by?oby par? ch?tnych osób?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem na tak :]

Najbardziej to mi pasuje 2 czerwca (na dzi?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm.. Bydgoszcz... i bieg smierci, czarno to widze przyznam szczerze... natomiast jesli uda mi sie wywinac od jazdy do warszawy w ten weekend, to moze grill ? albo chociaz pare piwek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w ten weekend odpadam, bo w sobot? id? na ostatni mecz w sezonie, a w niedziel? mam dni Koluszek i gra Oddzia? Zamkni?ty, w ko?cu co? normalnego w tym mie?cie, wi?c chcia?bym si? wybra? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to panowie jak robimy? Proponuj? spotkanie 2. czerwca w godzinach popo?udniowych. Wyjdziemy gdzie? na pietryn?, usi?dziemy, napijemy si? czego?. Pogadamy i zobaczymy co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam w planach pojawienie si? w okolicach 4 czerwca, celem odebrania (po ponad roku :P) dyplomu magistra. wi?cej informacji b?d? zna? w niedalekiej przysz?o?ci, ale tak si? anonsuj? zawczasu, jesli jakies ?ódzkie mordy chc? sie znowu ze mn? wybrac do cukierni :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No to panowie jak robimy? Proponuj? spotkanie 2. czerwca w godzinach popo?udniowych. Wyjdziemy gdzie? na pietryn?, usi?dziemy, napijemy si? czego?. Pogadamy i zobaczymy co dalej.

jesli sie myle to jest bieg smierci na juwenaliach PL :> wiec moge nie byc wstanie... a z rana jade za Bydgoszcz...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy "w ogole" nie pisze sie oddzielnie? :>

Ja powiem tak: jak do 2 czerwca uwine sie z prawem (a wlasnie 2. mam jeden z terminow) to moge pic kiedy chcecie, a jak nie to sie zobaczy... W tygodniu teraz bede mial praktyki, ale ze dwie godzinki powinny sie znalezc jakby co.

BTW 1. a moze ktos jutro bedzie na juwenaliach?

BTW 2. A. De Raph - jak wspominasz egzamin z prawa u Baranskiej? :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja bede na juwe :) Szukaj mnie w moim kapelutku, albo patrz za ruda kobitk? z kolczykiem w wardze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w najbliższą środę jestem w Łodzi. Po zakupie uprzęży wspinaczkowej, tak koło 11.30 będę wolny. Macie propozycje się zobaczyć z Szefem Wszystkich Kocyków to jestem chętny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja w najbliższą środę jestem w Łodzi. Po zakupie uprzęży wspinaczkowej, tak koło 11.30 będę wolny. Macie propozycje się zobaczyć z Szefem Wszystkich Kocyków to jestem chętny.

W tych godzinach jestem niestety załatwianiem spraw związanych z ślubem brata. Będę wolny dopiero gdzieś kolo 14. :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tych godzinach jestem niestety załatwianiem spraw związanych z ślubem brata. Będę wolny dopiero gdzieś kolo 14. :/

Spoko, mogę poczekać :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko, mogę poczekać :]

Mam twój numer telefonu i jak coś to jutro kolo 12. dam znać jak to wszystko idzie. Bo w planach jest żeby wyrobić się przed 14. ale jak sie domyślasz to przy sprawach weselnych może zejść dłużej. Napisze esa i będzie wiadomo co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A o ktorej jest jutro mecz? O 17? Bo chcialbym byc na niego w domu. Jutro koncze tak 13-14 pracke i moge zaraz po napic sie piwka. Tylko, ze wolalbym zeby rzecz odbywala sie w okolicach Fabrycznego jak cos.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A o ktorej jest jutro mecz? O 17? Bo chcialbym byc na niego w domu. Jutro koncze tak 13-14 pracke i moge zaraz po napic sie piwka. Tylko, ze wolalbym zeby rzecz odbywala sie w okolicach Fabrycznego jak cos.

Ja chcę koło 15.40 spadać do domku. Więc może być koło Fabrycznego, np w Mieszczańskiej :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wpadnijcie do mnie na wydzial, od 13 do 16 mam zajecia na Skladowej :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wpadnijcie do mnie na wydzial, od 13 do 16 mam zajecia na Skladowej :]

Ok, podaj namiar na adres, kom Twój nadal aktualny :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi