Skocz do zawartości

Komputery przenośne


Rekomendowane odpowiedzi

Mimo wszystko ja nie wierzę ;) Nie no, jeśli kupuje ktoś lapka i wie, że okazjonalnie będzie w coś grał to wolałbym jednak mieć tę dedykowaną grafę, tym bardziej, że cenowo to się nie różni - 2300 a 2500 chyba, nie? To wolałbym do 2300 dodać większy dysk i tyle.

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem - u mnie FM18 przy włączonym meczu zżera 1,2 GB :) Więcej je Firefox. A miejsce na dysku SSD jest dla mnie istotne, sam mam 128gb SSD + 1TB HDD i na SSD lawiruję 5-10 GB wolnego, a tamte zawalone ;) Dużo zajmują dodatki czy zapisy (jak robisz kilka). IMHO 12 GB ram nie wykorzystasz, a miejsce zawsze się przyda. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, jmk napisał:

Mimo wszystko ja nie wierzę ;) Nie no, jeśli kupuje ktoś lapka i wie, że okazjonalnie będzie w coś grał to wolałbym jednak mieć tę dedykowaną grafę, tym bardziej, że cenowo to się nie różni - 2300 a 2500 chyba, nie? To wolałbym do 2300 dodać większy dysk i tyle.

 

ale rozni sie poborem energii, ja do fma nie kupowalbym lapka z dedykowana karta, bo to jest overkill

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Na tej co wkleił Maurów? 19 też pójdzie płynnie? Ja myślę,że gra nie warta świeczki

 Dodatkowo jak zechce zagrać w jakaś inna gre czy coś to na integrze będzie problem. A dużo nie zaoszczędzi żeby kupić lepszy sprzęt. Chyba, że masz link, bo dla ramu w ogóle nie warto.

Odnośnik do komentarza

Ta karta jest lepsza niż 950m, ja na 850m grałem płynnie w gta v. Według testów mx150 ultra fifa18 ponad 60fps to nie taka gówniana ;) Mauro szukał lapek lub stacjonarny, myśle iż taki wybór będzie najlepszy. Bo maszyna i do pracy i do pogrania. Jakby chciał tylko do pracy i stawiał też na mobilność pobór prądu czas pracy baterii to jasne, że integra. Tak to zrozumiałem, że laptop będzie domowy z możliwością przenoszenia.

Odnośnik do komentarza

@klinsmann

 

no właśnie nie każdy podobno! ten model chwalą za baaardzo dobry dźwięk i matową matrycę, plus tryliard kolorów i podświetlanie led ;) teraz mam jakieś Lenovo bleee

 

bardziej FM, AP pewnie też z opcją podłączenia do jakiegoś monitora 24 cali może :-k 

@AeM_86, podrzucisz jakąś konkretną propozycję?

Odnośnik do komentarza

HQ lub H to dobry kierunek, ale stracisz na mobilności

 

masz 2 rdzenie więcej na dzień dobry, cena bedzie nieco wyższa:

 

https://www.x-kom.pl/p/430324-notebook-laptop-156-dell-inspiron-g3-i7-8750h-16gb-2561000-win10-gtx1050ti.html

 

https://www.x-kom.pl/p/443984-notebook-laptop-156-asus-vivobook-pro-15-n580gd-i7-8750-16gb-256ssd1tb-w10.html

 

i cała reszta z x-kom

 

https://www.x-kom.pl/g-2/c/1522-notebooki-laptopy-15-6.html?f[22][80900]=1&f[22][104443]=1&f[22][108356]=1&f[22][115346]=1&f[22][108357]=1

 

 

12 minut temu, Pulek napisał:

teraz mam jakieś Lenovo bleee

no sprzed x-lat pewnie ;) bez przesady, do dobrej jakości jest TV. nie kierowałbym się tym przy wyborze laptopa - a napewno nie w top 3

 

1. wydajnosc vs. zastosowanie

2. odprowadzanie ciepla

3. budzet

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, klinsmann napisał:

 

no i po co mi to pokazywałeś :roll: pytanie, czy rzeczywiście to odczuję? w sensie lepszy procesor i kartę graficzną (?)? 

 

no i rzeczywiście jest większy i cięższy :/ chyba nie obejdzie się bez porównania gdzieś w sklepie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...