Skocz do zawartości

Komputery przenośne


Rekomendowane odpowiedzi

Planuję w przyszłym tygodniu zakup Maca i tak trochę się waham przy wyborze. Budżet jaki sobie założyłem to 4-5k zł (ok. 10k koron) i zastanawiam się nad tym:

https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/laptop-apple-macbook-air-13-mqd32ze-a-i5-8gb-128gb-ssd-macos

 

Chciałbym zostać przy 13-stce. Ewentualnie czy warto wybrać opcję z większym dyskiem i lekko przekroczyć budżet?  Czy w tych widełkach mogę dostać coś lepszego?

 

Komp będzie służył do pracy biurowej, może jakiś film/serial/mecz. Żadne gry etc.

Odnośnik do komentarza

mam 256 gb i to byl wtedy maks. jezeli jest opcja 512 to bym rozwazyl(kwestia jaka doplata), opcjonalnie w moim jest karta SD - ale mak to gówno pod tym względem, ktore dla zapisu w ntfs wymaga płatnej aplikacji :/  - jeżeli ktoś ma na to patent to chętnie posłucham

 

z perspektywy czasu kupiłbym jakiegoś asusa lub hp do 3k  ile Cie taki air z 256gb teraz wyniesie 5,5k? 

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.08.2018 o 12:21, jmk napisał:

Raczej kiepsko w tej cenie + Windows. Może ewentualnie taki:

 

https://www.x-kom.pl/p/408165-notebook-laptop-156-lenovo-ideapad-320-15-i5-8250u-8gb-128-win10-mx150.html

 

Tylko 128gb SSD.

 

Nie licz na sprzęt na lata za taką kasę.

Po namysłach, czy kupić stacjonarkę, czy lapka, jednak wybrałem laptop. To co polecił jmk wydaje się spoko i własciwie jestm już zdecydowany.  Jeszcze   pytanie. Jest tam opcja rozszerzenia pamięci do 12 GB za 150 zł. Do FM-a chyba lepiej będzie więcej pamięci, ale może dokładając 200 zł można jakiegoś lepszego laptopa kupić (nieprzekraczalna granica to 2700 zł)? Przypomnę, ze główne zastosowanie to ma byc FM, na drugim miejscu podpinanie do TV i puszczanie filmów, seriali. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...