Skocz do zawartości

Komputery przenośne


Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, T-m said:

 

2017? Sprowokowałeś i sobie sprawdziłem, że też mi tak wychodzi :)

 

Kuerwa muszę zacząć cross-checkować źródła :D

 

Na jakiejś stronie przeczytałem, że Air nie był zmieniany przez 3 lata przeszło, a mój ma prawie 4 :D Widzę teraz, że wymienili GPU i CPU w 2017 i 2015 :) Minimalne, ale zmiany :) 

Odnośnik do komentarza

Też zaczynam myśleć o nowym laptopie, bo choć mój czteroletni Asus nadal generalnie daje radę, to ośmioletni hapek żony już nie bardzo (więc pomyślałem o sorytnej roszadzie :) ). Budżet około 5k. Do gier i pracy (ale to drugie to głównie ms office :) ). FM, Elite, Total War, gry Paradox... czyli dość szeroki rozstrzał. Polecilibyście mi coś?

Odnośnik do komentarza

Ja od kilku miesięcy mam tego ASUSA https://www.komputronik.pl/product/422147/asus-zenbook-pro-ux550vd-bn062t.html I bardzo sobie chwalę. Jest ładny, wydajny - na urlopie grałem na nim w Forza Horizon 3 i chodził bardzo płynnie. Ładny ekran i w sumie dość lekki (co dla mnie było ważne bo szukałem lekkiego, wydajnego i 15 calowego lapka. Tak więc polecam

 

A, jeszcze jedno: świetnie grają głośniki. Lubię sobie pracując w nocy słuchać na nim muzyki

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, jmk napisał:

@Feanor śmiem twierdzić, że nic z lepszym procesorem do grania w FM nie znajdziesz w tej cenie jeżlei chodzi o laptopy,

 

good job @jmk 

 

FM nie jest jakas ultra wymagajaca grą, wiec moze nie bedzie problemu z przegrzewaniem, obczaj sobie w jakimś sklepie czy Ci to odpowiada do pisania - z tym bywa róznie

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dobry, 

Też okazuje się jestem na kupnie lapka, stacjonarka daje radę spokojnie, ale potrzebuję być dużo bardziej mobilny z możliwością pracowania poza domem 'kiedy przyjdzie potrzeba'. 

Z gier jedyne co ma pociągnąć to FM-a, w którym nie używam widoku 3D, bo nie lubię ;).

Do tego Webstorm lub wypakowany rozszerzeniami VSC, Adobe XD, okazjonalnie PS, ale bez wielkich szaleństw, z grafiką mam niewiele wspólnego. Wszystko to przy jednoczesnym słuchaniu Spotify, kiedykolwiek lapek jest włączony oraz otwartych jednocześnie kilkanaście okienek w Chrome.

 

Budżet: 3000-3500 (im mniej, tym lepiej)

 

Będę wdzięczny za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...