Skocz do zawartości

Komputery przenośne


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Zastanawiam się nad kupnem lapka. Chciałbym na nim pograć w najnowszego FM-a i w kilka następnych, w najnowsze gierki (nie musi być na full detalach). Na pewno chciałbym zagrać w Kingdom Come https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=23046 , a ze starszych gier to chciałbym żeby pociągnął Wiedźmina 3. Nie musi być duży ekran, bo pewnie będę podłączał do 19 calowego monitora i do dużego telewizora. Drugim zastosowaniem najczęstszym pewnie będzie właśnie puszczanie filmów, seriali z neta na telewizorze. Dobrze by było żeby był zainstalowany system.

 

Nie mam pojęcia ile taki sprzęt może kosztować, czy znajdę coś do 3 tysięcy?

 

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam, nie używałem komputera dopóki sam, bez niczyich podpowiedzi wpadłem na to, by kupić ssd. Jakbym miał teraz używać kompa bez ssdka to bym myślał, że to jest jakiś jebany złom, z ssdkiem to maszyna przyszłości błyskawicznie gotowa na każde zadanie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Macie rację, ale lepiej mieć lepszy procek czy kartę, których nie dołożysz/nie wymienisz w lapku. A tu klient ma ograniczony budżet, więc coś za coś. Gdyby napisał - najtańszy sprzęt do grania w te gry to byłoby po problemie, a tak budżet i tak nagięty, bo wymagania co do gier spore.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Hawkeye napisał:

Potwierdzam, nie używałem komputera dopóki sam, bez niczyich podpowiedzi wpadłem na to, by kupić ssd.

 

wnosze o bana dla tego uzytkownika za oblude i zaklamanie.

 

@jmk rozumiem punkt widzenia, jednak imo nawet ssd 120 to obowiazek do sprzetu w obecnych czasach

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Jakiś cienki i lekki (ultrabook czy jak to się zwie) sprzęt do 1500 zł dostanę? Zastosowanie internet + ms office. Dobrze, jakby było to można podłączyć pod rzutnik przy prezentacjach lub zewnętrzny monitor (pewnie po VGA). Choć do tego chyba są przejściówki http://allegro.pl/adapter-konwerter-usb-3-0-do-vga-karta-graficzna-i6645879235.html :)
Tylko, bez takich z mikroskopijnym dyskiem, gdzie ledwo się mieści sam system.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...