Skocz do zawartości

Komputery przenośne


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Smętek! W tym przypadu to akurat gry odpadną w ogóle, więc tym bardziej przekonałem się do mniejszego dysku.

 

Ok, to decyzja zapadła. Idzie MacAir i5 1.6, 8gb ram i 128 gb dysk. :)

 

A co do tego lenovo co podałeś, podoba mi się :). A jak wygląda sprawa z modelami z dyskami ssd? Duża różnica w cenie? W 4000 da się zmieścić? Czy przy tej konfiguracji Lenovo już lepiej sobie odpuścić i styknie mi do "zabawy"? ;)

Odnośnik do komentarza

jest szansa na odpalenie gta

w rozdzielczosc 1024x768 koło 30 klatek powinieneś spokojnie uzyskac(minimum) to wystarcza na komfortową rozgrywkę

 

tutaj masz bardziej wydajne gpu

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-ideapad-100-i5-5200u-4gb-1tb-gt920m.bhtml

powinno pozwolić na nieco wiecej szczegolow

 

prawde mowiac w kontekscie przyszlosci, twojego budzetu szedl bym w 8gb ram. to gpu we wskazanym laptopie na niskich detalach pociagnie te gierki, nie spodziewajmy sie szamu, to raczej karty o niskiej wydajnosci

Odnośnik do komentarza

Mam zabytek pod tytułem Dell Latitude d630 z 2 gb RAMu. Nie pamiętam jaki procek. Tam jest jeszcze XP, ale sypie się i nie ma sterów do paru rzeczy, choćby od telefonu jednego. Postaram się tam wrzucić W7, powinno jakoś pójść i funkcjonować, nie?

Od razu powiem, iż Linuxy i inne bajery nie wchodzą w grę- sprzęt teściowej i ona go będzie używać.

Odnośnik do komentarza

Samo XP działa bez problemów na tym kompie, tzn ostatnimi czasy co raz gorzej działa i są problemy z supportem niektórych sterowników do telefonów czy innych tam.

Jak mówiłem- Linux totalnie odpada.

W7 z wyłączonymi różnymi bajerami powinien pochodzić chyba jakiś czas. Komp i tak stary szmelc, więc za ~rok pójdzie do wymiany.

Odnośnik do komentarza

@Applowcy

 

czy jest jakiś problem z transferem danych między Mac'iem a Windowsem? Będę się najprawdopodobniej przesiadał z Thinkpada Win7 na MacPro i będę musiał przenieść wszystkie rzeczy. O ile z instalacjami pakietów Office (Btw, podobno MS Project nie działa/generuje masę problemów i nie jest stabilny pod Macbookami - ktoś coś?) nie będzie problemów, to jak wygląda transfer poczty (korzystamy z lotusów). I najgłupsze, ale niestety - czy działa i można zainstalować IE pod Maca (bo niestetyt nasze farmy się strasznie sypią i nie działają pod liskiem i safari). :-k

Odnośnik do komentarza

Nie będę przenosił programów, wystąpię o nowe klucze dla Macbooka, także z tym nie ma problemu akurat. Bardziej interesuje mnie, czy będzie mi na przykład działała farma citrixowa. Niby citrix receiver jest dla iOS'ów (nawe dość świeży z połowy stycznia), ale z tego, co mówili mi w tech support u nas w firmie, to średnio działa, a raczej nie działa. Ktoś miał jakieś doświadczenia?

Odnośnik do komentarza

u mnie na 1,33ghz i 2gb ram w7 w wersji odchudzanej zaorał komputer.

 

podejrzewam, ze w tym dellu u tesciowej nie ma lepszego procka niz 1,66, 2gb ramu jest tutaj kluczowe

Sprawdziłem tego kompa. Tam jest Intel Core 2 Due t7250 2 ghz i 2 gigsy RAMu. Dalej W7 odpada?

Odnośnik do komentarza

Ziomek ma mega dobrego lapka. Gra w HOTS-a to MOBA, w domu ma internet Polsatu LTE i mu śmiga, u nas jest UPC 60 mega wifi i ja mam ping 40-60, a jemu skacze nawet do 100 i tak samo na kablu. Przy okazji FPS-y rosną. Czy to wina sprzętu? Co konkretnie? Sterowniki do sieciówki, syf na kompie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...