Skocz do zawartości

Komputery przenośne


Rekomendowane odpowiedzi

 

problem moze byc z :

a) twoim zasilaczem

b) gniazdkiem/przedluzaczem

c) instalacja elektryczna w miejscu gdzie pracujesz(skoki natezenia)

A odrzucam, bo w domu chodzi nawet 24h/dobe, B odrzucilem - kupilem listwe zasilajaca z wylacznikiem - to samo, C - tego chyba nie sprawdze i nie naprawie...

 

 

zasilacz masz zawsze w tej samej pozycji ? no to C w zasadzie wystepuje tylko w przypadku kiedy podlacza sie laptop pod agregat prądowy bez stabilizacji napięcia :D, w instalacji sa zazwyczaj drobne zmiany natezenia/napiecia co spokojnie jest niewelowane przez zasilacze...

generalnie inne urzadzenia typu ładowarka np. do tableta dziala caly czas ?

 

Meler, zapodam coś w niedziele/poniedzialek, teraz mam remont u rodzicow na glowie, a musze conieco doczytac, od 2-3 tygodni nie jestem na czasie

Odnośnik do komentarza

Kolego Smetek

 

Laptop dla gracza (najlepiej żeby poszły w miare nowe tytuły z CKII na czele, ale też może jakieś CoD czy inny BioShock). Budżet do max 2500zł

http://www.x-kom.pl/p/122247-notebook-laptop-15-6-samsung-550p5c-i5-3210m-8gb-1000-dvd-rw-win8-hd-gt650m.html

 

 

tu jest fajne promo: http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-ideapad-y580-i5-3210-4gb-1tb-gtx660-w8.bhtml

mocna grafika po nowsze gry i całkiem przyzwoity proc, w przyszłości może być konieczność rozbudowania, jeszcze niedawno taka konfiguracja kosztowała 3000+ szarpałbym jak reksio boczek

Odnośnik do komentarza

Stoję przed całkiem istotnym wyborem ;). Zastanawiam się czy kupić wychodzące w listopadzie PS4, czy też zainwestować w nowy laptop. Mój Lenovo G570 daje mi znać, że warto powoli odkładać go na półkę. Stąd też rozglądam się za czymś nowym. Chciałbym złożyć zestaw na którym przez najbliższe 2-3 lata będę w stanie odpalić parę bardziej wymagających gier (Wiedźmin 2, Wiedźmin 3, Watch Dogs, Bioshock Infinite, po prostu nie chciałbym się zastanawiać "czy pójdzie"). Z tego co do tej pory wyczytałem, to najistotniejszą sprawą będzie karta graficzna. Wiele osób mówi mi, że żadna z gier nie wykorzystuje w tej chwili więcej jak 4GB RAM, prawda to?. Dysku jakiegoś ogromnego też mi nie trzeba. Warto inwestować w i7 czy też i5 w zupełności wystarczy? To nie musi być nowy komputer, używany z allegro (o ile będzie spełniał powyższe "wymagania") całkowicie mnie zadowoli. Smętek, pomożesz? :)

 

Edit: Nie chciałbym kupować komputera stacjonarnego, ale jeśli okaże się, że różnica w cenie będzie spora, to chętnie to przemyślę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...