Skocz do zawartości

Komputery przenośne


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie przytocze teraz konkretnego modelu, ale IMO obecne Acery to najlepsze lapki w stosunku jakosc/cena. Mam 3 (seria Aspiere) i z kazdego jestem mega zadowolony. Najmniejszych defektów.

mialem 2 lapki tej firmy, w obu byl problem z plyta glowna, zaraz po MSI i PackardBell imho nalezy unikac tejfirmy jak ognia (!)

Prehistoria Panie :) Obecne Acery to jedne z najsolidniejszych modeli na rynku. Ale fakt - przed era Aspire robili buble.

Od jakis 2,5 moze nawet 3 lat ich sprzet trzyma wysoki poziom.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

bardzo bym prosił o radę, pomoc.

potrzebuję zakupić laptopa, który ma służyć tylko i wyłącznie do: pisania w Wordzie, siedzenia w necie, słuchania muzyki.

 

przedewszystkim ma nie mieć żadnych bajerów (typu czytniki kart itd), w miarę duży ekran- nie wiem czy 17 cali czy więcej. generalnie budżet to 2000 zł. ale bym chciał wsadzić w to może max 1300 zł. dało by radę?

netbook odpada bo ma mały ekran.

raczej sprzęt będzie składany niż taki ze sklepu gotowy. coś konkretnego mam wypatrywać?

Odnośnik do komentarza

Ja jebe, jak skladany laptop? Idziesz do sklepu i sobie sam konfigurujesz? No przeca to niet sie nie da... Lapki sa gotowe, mozesz sobie co najwyzej ramu dolozyc.

 

I dalej - laptop z 17" ekranem to jak dla mnie jest od poczatku z dupska zalozenie. Laptop to komputer przenosny, a dla mnie przenosnosc czegokolwiek wiekszego niz 14" i ciezszego niz 2,3-2,4 kg jest dyskusyjna. Wiec jesli ktos potrzebuje lapa z duzym ekranem to niech sobie kupi mocne 13,3" z monitorem 21" i wyjdzie lepiej niz 17" kobyla, ktora nie jest ani przenosna ani nie ma duzego ekranu.

 

A jesli komp nie bedzie noszony to sie kupuje stacjonarny. Proste.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Netbook 10" dla kobiety (znaczy się: ładne kolorki, raczej nie czarny w środku). Kluczowa kwestia to długi czas pracy na baterii i wygodna klawiatura. Matowa matryca też by się przydała. Ma być zastępstwem białego MSI Wind U100 o podobnym profilu (wygląd, wygoda), ale lepszej baterii. Coś polecacie?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Przymierzam sie do zakupu laptopa. Nie jest sprawa na teraz-zaraz, wiec szalonych ofert nie potrzebuje. Co do wymogow - kilka mam:

 

- rozmiar ekranu od 13 do 14''

- matowa powloka wyswietlacza

- i3 na pokladzie

- min. 4 GB RAM-u (wazniejsze: mozliwosc rozsrzezenia, ergo wolny slot pamieci)

- grafika dedykowana

- W7

- koszt do 2,5 tys. zl z ewentualna przesylka.

 

Poki co upatrzylem probooka 4330s, przy czym nie spelnia jednego warunku - ma zintegrowana grafike. Nie wiem (i nie moge sie doszukac w internecie), czy jest mozliwosc wsadzenia do niego innej karty graficznej. Jezeli ktos ma taka wiedze, niechze sie nia ze mna podzieli. W przeciwnym razie, prosze o sugestie. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...