Skocz do zawartości

Patch 9.2.0


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem jest poprawa ... Silnik meczowy jest lepszy niz ostatnio praktycznie nie ma asyst bramkarzy poprawione konferencje .. Moim zdaniem jest lepiej aaa nie ma Dsskoboli w PU:PP Pozdrawiam

 

Jeśli tą poprawą miało być nagminne wykopywanie przez bramkarzy do skrzydłowych to fakt, jest lepiej ;] Tylko obawiam się, że przy lepszych skrzydłach, to może być teraz masa bramek po wejściach ich w pole karne, ale obym się mylił.

 

Ale zauważyłem, że coś zrobili z napastnikami, już nie walą w kosmos z dystansu.

Odnośnik do komentarza

Zacząłem grać z kumplem tradycyjnie, jak w każdego fma, reprezentacją ja-Argentyny i on-Brazylii na jednym kompie. Znaleźliśmy już dwa bugi:

 

1) Nie wiem, czy pojawiał się wcześniej i czy była o nim mowa, bo zacząłem dopiero teraz grać, ale skład zawsze ustawiam w składzie, a nie zaraz przed meczem w panelu taktyki i lubię mieć w widoku ustawiony na skład, gdzie widze kto ile ma kondycji, a nie informacje ogólne. Tymczasem przy każdej pierwszej zmianie w składzie przeskakuje mi na widok informacji ogólnych. Tak jest przynajmniej w reprze u-23, bo na razie tylko tam grałem podczas olimpiady. Bug coś w stylu tego, że przy wychodzeniu z profilu piłkarza do składu zawsze przesuwało na samą górę składu z poprzednich fmów (nie wiem, czy w tym też tak jest)

 

2) Wszystkie mecze na olimpiadzie prowadzą sędziowie z Polski :|

Odnośnik do komentarza
dlaczego nie działa fake na tym patchu? wgrałem go do C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2009\data\updates\update-920\db\920\lnc\all. ?

 

 

czy u Was działa fake?

musisz skopiowac wwszystkie 3 pliki do Inc/all chodzi tu o nleague, clubs i fake wtedy bedzie wszystko ok

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...