Skocz do zawartości

Polityka wewnętrzna


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz - a dlaczego ktoś pracujący w szatni itp ma mieć współczynnik 1,3, do cholery? Bo ja jakoś tego pojąć nie mogę...

Ten, który pracuje w tej twojej szatni nie jest górnikiem.

LOL, co to było?

Ja pisałem o pracownikach dołowych. Pracownicy zatrudnieni w łaźniach kopalnianych nie sa płaci przez KWK. Zazwyczaj są to prywatne firmy, które płacą po 1000zł.

Odnośnik do komentarza
No faktycznie cyrk, przewodniczący związku zawodowego zostaje kandydatem partii liberalnej. :rotfl: Byle do koryta, byle odebrać kilka głosów przeciwnikowi. Trochę to ryzykowne, z jednej strony kilka głosów związkowców opozycyjnych do Śniadka, z drugiej tracą w oczach pracodawców.

A to Polska właśnie...

proszę Was nie powtarzajcie pierdolamento z mediów masowego rażenia! PiS nie jest prawicą, a PO nie jest, nie była i nie będzie partią liberalną; to, że się stroją w takie piórka nie oznacz nic prócz PR - po czynach można ich poznać nie po nazwach; wake the fuck up! :)

Odnośnik do komentarza
No faktycznie cyrk, przewodniczący związku zawodowego zostaje kandydatem partii liberalnej. :rotfl: Byle do koryta, byle odebrać kilka głosów przeciwnikowi. Trochę to ryzykowne, z jednej strony kilka głosów związkowców opozycyjnych do Śniadka, z drugiej tracą w oczach pracodawców.

A to Polska właśnie...

proszę Was nie powtarzajcie pierdolamento z mediów masowego rażenia! PiS nie jest prawicą, a PO nie jest, nie była i nie będzie partią liberalną; to, że się stroją w takie piórka nie oznacz nic prócz PR - po czynach można ich poznać nie po nazwach; wake the fuck up! :)

To mnie oświeć co to za partie i jakie kryteria podziału przyjmujesz.

Odnośnik do komentarza

masz swoje ZOMO Nicky Salapu:

Kilkunastu pracowników Stoczni Gdańsk SA, uczestników środowej manifestacji w Warszawie, zgłosiło się na obdukcje lekarskie. Twierdzą, że do tej pory odczuwają skutki użycia wobec nich "dziwnej substancji".(...) Jeden z organizatorów protestu, wiceprzewodniczący stoczniowej Solidarności Karol Guzikiewicz powiedział, że "stoczniowcy mają zawroty głowy, mdłości, porażenie wzroku, podrażnione gardła, wymiotują krwią, mają na skórze ślady po użyciu jakiegoś środka". Podkreślił, że "według niego nie był to gaz pieprzowy, to był żółty płyn, którym policja polewała ludzi bez opamiętania". (...)"Sześciu związkowców, którzy trafili do szpitala w Nowym Dworze Mazowieckim na własną prośbę zostało wypuszczonych, podobnie 13 innych, których przewieziono do szpitala w Warszawie. Na miejscu przed Pałacem Kultury i Nauki, karetki udzieliły pomocy 32 manifestantom"

 

http://fakty.interia.pl/polska/news/stoczn...stancji,1298879

 

i znowu jakoś nie widzę oburzenia mainstreamowych mediów brutalnością policji.

dziwne, zwłaszcza w kontekście histerii, jaką nam zafundowały, kiedy policja "brutalnie" przesunęła pielęgniarki z ulicy na chodnik (widziałem tą interwencję i generalnie wyglądało to tak, że policja bała się dopuszczenia do jakiegokolwiek kontaktu z pielęgniarkami, schowali się za swoimi plastikowymi tarczami i powoli, w tempie niezbyt dziarskiego ślimaka przesuwali się do przodu, aż dotarli do chodnika, "przesuwając" nań pielęgniarki).

 

wiedziałem, że wybór między PO a PiS (nigdy nie zrozumiem ludzi określających się jako lewicowi, głosujących na PO, czy PiS) to wybór między syfilisem a rzeżączką.

niestety okazało się, że rządy PO to owszem, syfilis, ale w porównaniu z nim rządy PiS były zaledwie dokuczliwą opryszczką...

 

żebym, ja musiał usprawiedliwiać policję i PiS - nie wiem, czy śmiać się, czy płakać... jak ja się teraz na antyszczytach pokażę ;)

 

czy ten kraj doczeka kiedykolwiek (w miarę) rozsądnych polityków i (w miarę) uczciwych mediów? coraz mniej to prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza

z tego co pamiętam pielęgniarki blokowały (a m.in. ja wraz z nimi) wszystkie pasy al. Ujazdowskich, co o ile się nie mylę jest wykroczeniem. a raczej się nie mylę, bo kilka grzywn z tego tytułu jako organizator mniej lub bardziej legalnych akcji zapłaciłem. pomijając już fakt jak blokowanie tej ulicy wpływa na ruch w W-wie, to było to złamanie obowiązującego w Polsce prawa.

Odnośnik do komentarza

ależ ja nie piszę o tym, czy użyte przez policję metody były adekwatne do sytuacji (bo IMHO nie były), tylko o tym, że delikatne przepchnięcie grupy pań w różnym wieku o kilka metrów (inna sprawa, że histeryczna reakcja pielęgniarek pt "popchnął mnie, pochnął!" wzbudzała wśród towarzyszącym im ludzi zaprawionych w bojach z policją uśmiechy pelne niedowierzania izadziwienia) okrzyknięte zostało przez GW, TVN i TVP brutalną akcją policji. nie wiem, czy kiedykolwiek później i wcześniej policja była w stosunku do mnie bardziej uprzejma i delikatna. :lol:

wczorajsza faktycznie brutalna akcja z trudem doczekała się zdawkowych notatek.

IMHO wiarygodność tych mediów jest równa wiarygodności Naszego Dziennika i TV Trwam. i tyle.

Odnośnik do komentarza
niestety okazało się, że rządy PO to owszem, syfilis, ale w porównaniu z nim rządy PiS były zaledwie dokuczliwą opryszczką...

Na jakiej podstawie stwierdzasz ze rzady PiS byly dokuczliwa opryszczka, a rzady PO są syfilisem? Na podstawie poziomu brutalnosci policji czy na podstawie nieobiektywnych mediow?

Odnośnik do komentarza

@tio: Nie interesują mnie tabloidy, więc nie traktuję interii jako poważnego medium. :) poza tym - nie piszę, że nikt ie pisze, tylko o tonie w jakim się o tym pisze.

 

@Msmichal: chyba nie doczytałeś, ale jestem osobą o poglądach radykalnie lewicowych i z mojego punktu widzenia gorsze od kolejnych pomysłów PO są tylko pomysły "lewicy" sygnowanej znakiem SLD.

i drażni mnie przyklaskiwanie mediów każdej kolejnej mniej lub bardziej absurdalnej akcji PO, podczas gdy te same media za rządów PiS (i SLD, żeby nie było) z mniejszych wpadek i pomyłek robiły aferę jak media rydzykoidalne z tego samego kalibru wpadek PO.

 

edyta nakazuje mi się usprawiedliwić i zniknąć - pochód 1 majowy sam się nie zorganizuje, a jest jeszcze trochę spraw do domknięcia, więc niestety na wszystkie posty będę mógł odpisać dopiero po długim weekendzie.

więc życzę Wam udanego grillowania, osobom o poglądach lewicowych sugeruję udanie się na najbliższy nieSLDowski pochód a wszystkim ładnej pogody.

Odnośnik do komentarza
@Msmichal: chyba nie doczytałeś, ale jestem osobą o poglądach radykalnie lewicowych i z mojego punktu widzenia gorsze od kolejnych pomysłów PO są tylko pomysły "lewicy" sygnowanej znakiem SLD.

To znaczy, że PO dobrze działa, jak radykalnej lewicy się ich pomysły nie podobają ;) No chyba nie oczekiwałeś, że partia chadecko-"liberalna" będzie reprezentować Twoje poglądy?

 

Co do stoczniowców i pielęgniarek. Pielęgniarki to kobiety i każda nawet najmniejsza przemoc wobec nich będzie rozdmuchiwana i wygrywana przez media, bo takie akcje nie będą się cieszyć poparciem społecznym. Co innego palenie opon, fruwające kamienie i tego typu atrakcje, serwowane przez wściekły tłum wkurw... facetów. Mało kto ich weźmie w obronę.

Odnośnik do komentarza

W niedzielę o godzinie 20:00 rozpocznie się Msza Święta zakończona Marszem dla Życia w Poznaniu:

 

20.00 - Msza św. w kościele pw. Św Stanisława Kostki

ul. Tadeusza Rejtana

 

21.00 - z kościoła pw. Św. Stanisława Kostki wyrusza

3. Marsz dla Życia w kierunku kościoła pw. Św. Jana Bosko (Salezjanie) ul. Warzywna

 

21.37 - zakończenie marszu

 

Zapraszam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...