Skocz do zawartości
Icon

Polityka wewnętrzna

Rekomendowane odpowiedzi

Polityka wielkich liter :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tymczasem niestety nie w alternatywnej rzeczywistości. Fratria spółka powiązana ze SKOKami czyli złodziejskim procederem PiSu, zarabiająca tylko dzięki reklamom wykupowanym przez spółki skarbu państwa, złożyła ofertę wykupu Radia Zet za pieniądze z kredytu udzielonego przez  państwowy Bank PEKAO <3 

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PKO SA, dokładniej.

Ale jest nadzieja, ASZDziennik też wystąpił w tym celu o kredyt do PKO SA :).

• Lubię! 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie media donoszą, że jednak Bank Pekao ;) najbardziej będzie szkoda Antyradia, bo coś nie wierze w jego przetrwanie. Chrześcijański rock też mi nie leży :P  Swoją drogą od stycznia w Radiu ZET mają swoje audycje mieć ...Beata Tadla i Maciej Stuhr. Będzie sie działo,  Welcome in Bolanda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

20 minutes ago, peżet said:

Wszystkie media donoszą, że jednak Bank Pekao ;) najbardziej będzie szkoda Antyradia, bo coś nie wierze w jego przetrwanie. Chrześcijański rock też mi nie leży :P  Swoją drogą od stycznia w Radiu ZET mają swoje audycje mieć ...Beata Tadla i Maciej Stuhr. Będzie sie działo,  Welcome in Bolanda

PKO SA = Pekao :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, demrenfaris napisał:

PKO SA = Pekao :)

Posrało mi się :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cała plejada dotychczasowych laureatów to Tytani Wolności

• Lubię! 3
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wróbelken ćwierkają, że wiceministrem cyfryzacji zostanie naziolek Andruszkiewicz. Hańba, jeśli to się potwierdzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Profesor napisał:

Wróbelken ćwierkają, że wiceministrem cyfryzacji zostanie naziolek Andruszkiewicz. Hańba, jeśli to się potwierdzi.

To jakiś ostry żart, prawda? Jego główną kompetencją jest zakładanie kont tłitterowych, w których poziom podlizu wobec PiS żenuje nawet pisowców :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oficjalnej wiadomości nie ma, ale to robi sens jako (i) zagospodarowanie wyborców na prawo od PiS (ii) postraszenie papy Tadzia (iii) postraszenie obecnych przystawek, zwłaszcza ziobrystów. Acz też mam nadzieję, że to tylko głupia plotka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy można upaść jeszcze niżej? :(:( 

Moja Rzeczpospolita w takich rękach :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Feanor a co Ci nie pasuje w Andruszkiewiczu? Oprócz tego, że to idiota niskich lotów z populistyczną gadką? Złodziej paliwa i lizodup?  :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No w zasadzie poza tym to chyba nie 😃

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przede wszystkim to nacjonalista, choć teraz udaje grzecznego. Feanor pewnie powie, czy w II RP mieliśmy coś podobnego w rządzie, czy to pierwszy raz?

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież był  Giertych zanim się zlewakowal

• Lubię! 1
  • Dzięki! 1
  • Nie lubię! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zlewakował? Przecież to dalej przedstawiciel skrajnie konserwatywnej prawicy, tylko najwyraźniej troche bardziej polubił demokrację.

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Profesor napisał:

Przede wszystkim to nacjonalista, choć teraz udaje grzecznego. Feanor pewnie powie, czy w II RP mieliśmy coś podobnego w rządzie, czy to pierwszy raz?

Był przecież ten koleś z LPR-u - minister gospodarki wodnej https://pl.wikipedia.org/wiki/Rafał_Wiechecki. Wyższa ranga niż stołek Andruszkiewicza, a i specjalnie dla niego ministerstwo wtedy utworzyli :keke:

• Lubię! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie porównujmy nacjonalisty z sianem we łbie do Giertycha czy Wiecheckiego. Ja rozumiem, że niektórzy Giertycha to pamiętają tylko z chęci wprowadzenia mundurków i dlatego im się wydaje strasznym faszolem, ale między narodowcem Giertychem a nacjonalistą Andruszkiewiczem jest jeszcze bardzo wiele odcieni szarości, a im bardziej się zbliżamy do Andruszkiewicza - też koloru brunatnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi