Skocz do zawartości

Polityka wewnętrzna


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Najzabawniejsze (o ile to kogoś bawi) w tym wszystkim jest to, że w całej ich ideowej nienawiści do PRL i komunizmu, robią wszystko by się do PZPR upodobnić - stawiając na państwo opiekuńcze dla spolegliwych i posłusznych, a autorytarnie walcząc z "wrogami systemu", głoszą się realizatorem "głosu ludu", a robią wszystko, żeby elitom (do której sami należą) było lepiej. Nie wiem na ile jest to szczere założenie, a na ile wyrachowanie by panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek, ale to póki co działa.

Odnośnik do komentarza

>wmeritum.pl

 

A co, nie napisał tak ten dziennikarz? Nic tutaj zmyślonego nie było, nie wiem czego się czepiasz. Pomijam kolejnego Twojego super posta wnoszącego sporo do dyskusji.

 

Hugo Bader rzeczywiscie sie ucharakteryzował, ale tego sie wymaga od dobrego dziennikarza. Ten sam Hugo Bader mieszkał 2 miechy podczas zimy z bezdomnymi w Moskwie, po to aby opisać ich sytuacje i napisać o nich reportaż. Czy to źle?

 

 

Nie. Mnie śmieszy to co napisał: Nawet jak tego nie wypowiadali, czułem to.

 

Prawackie media nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać :)))

 

Co Cię tak zaskoczyło?

Odnośnik do komentarza

A czy on pisał jako pewnik? Wyrażenie "czułem to" powinno Cię ukierunkować. Poza tym oceniasz całą sprawę na podstawie jednego zdania nie zadając sobie trudu zastanowienia się po co reporter ucharakteryzował się na murzyna.

 

Z drugiej strony mam nieodparte wrażenie, że Bader zrobił to mając już w głowie tezę, którą chciał potwierdzić. A tu okazało się, że rzeczywistość okazała się inna, bo ci narodowcy nie specjalnie chcieli go bić, nawet do wyzwisk średnio się kwapili.

Chyba lepszy efekt by osiągnął gdyby poszedł tam jako dziennikarz Wyborczej. Wtedy pewnie nawet spokojny i przyjaźnie nastawiony do wszystkich jmk pojechałby mu wiąchą.

Odnośnik do komentarza

jmk, Twoje wyzywanie mnie od pizd zdecydowanie wiarygodniej by brzmiało gdyby nie przyjmowanie ode mnie pomocy i proszenie o więcej. Wiesz, one way or another. Albo przynajmniej stosuj honor w jakiejś sensownej wersji i się z takimi pizdami nie zadawaj zamiast wyciągać ręce po więcej ;) Ale Wy już tak macie.

 

Ciekaw jestem, jakbyś jmk zareagował wśród czarnoskórych rasistów, którzy by Cię traktowali jak powietrze - czy też byś wtedy nic nie poczuł i uznał, że jest właściwie ok, bo przecież mogli zabić, a tylko obrazili ignorując. Zresztą Bader co chciał potwierdzić to potwierdził (przecież nie zakładał, że go tam zabiją), bo parę zdjęć narodowców krzyczących na niego (pewnie nie pochwały afrykańskiego klimatu) już w sieci krąży.

Odnośnik do komentarza

Idiotyzmów ciąg dalszy...

http://www.tvn24.pl/poslanka-pis-chce-oswiadczen-od-ateistow-prawoslawnych-i-muzulmanow,692691,s.html

 

Sent from my SM-T815 using Tapatalk

Łatwo o tym zapomnieć (mi też na pewno się to kiedyś zdarzyło), ale linki poza Marynią prosimy na przyszłość opatrywać komentarzem. Zdarza się, że linki wygasają, łatwiej też odnosić się do postów i podążać za tokiem dyskusji, kiedy nie musimy otwierać odnośników żeby wiedzieć o czym mniej więcej się rozmawia. Ma to szczególnie duże znaczenie dla osób, które przeglądają forum na urządzeniach mobilnych, gdzie otwieranie dodatkowych zakładek i zaglądanie do nich jest nieco mniej zręczne.

Odnośnik do komentarza

Nie bylo nic powiedziane o deportacji Polakow, tylko obcokrajowcow. Pomysl nadal poroniony, oczywiscie

No nie był bym tego pewny:

"Ale także, powinniśmy wymagać od ateistów, prawosławnych czy muzułmanów oświadczeń, że znają i zobowiązują się w pełni respektować polską Konstytucję i wartości uznawane w Polsce za ważne. Niespełnianie tych wymogów powinno być jednoznacznym powodem do deportacji"

 

Tu już nie ma mowy o deportowaniu cudzoziemców tylko wszystkich, którzy myślą inaczej

Odnośnik do komentarza

Dziś Morawiecki ma ogłosić "Konstytucję dla biznesu", której głównym punktem ma być zasada "Co nie jest zabronione, jest dozwolone". Ciekawe co w takim razie z obowiązująca od kilku miesięcy "klauzulą przeciw unikaniu opodatkowania", która karze podatników, którzy na podstawie obowiązujących przepisów podejmują działania, których jedynym celem są korzyści podatkowe? Czyli będzie można można robić wszystko co nie jest zabronione z wyjątkiem szukania w przepisach rozwiązań pozwalających na optymalizację podatków.

Odnośnik do komentarza

 

Nie bylo nic powiedziane o deportacji Polakow, tylko obcokrajowcow. Pomysl nadal poroniony, oczywiscie

No nie był bym tego pewny:

"Ale także, powinniśmy wymagać od ateistów, prawosławnych czy muzułmanów oświadczeń, że znają i zobowiązują się w pełni respektować polską Konstytucję i wartości uznawane w Polsce za ważne. Niespełnianie tych wymogów powinno być jednoznacznym powodem do deportacji"

 

Tu już nie ma mowy o deportowaniu cudzoziemców tylko wszystkich, którzy myślą inaczej

 

 

Poza tym to nieistotne, po wprowadzeniu zasady jej rozszerzenie na nowe kategorie wrogów ludu byłoby wyłącznie kwestią czasu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...