Skocz do zawartości

Polityka wewnętrzna


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

W świetle powyższego może to i lepiej? Zaczynamy płacić za Antoniego.

 

Cztery największe kraje Unii po Brexicie - Niemcy, Francja, Włochy i Hiszpania - chcą integrować siły zbrojne. W gronie pomysłodawców nowej inicjatywy zabrakło naszego kraju

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1041267,title,Europejska-obrona-bez-Polski,wid,18546722,martykul.html?ticaid=117f02

Odnośnik do komentarza

http://wyborcza.pl/7,75398,20918666,narodowcy-na-wojnie-z-facebookiem-minister-strezynska-zapowiada.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza

 

No to w ogole nie jest rzad wspierający nacjololo :lol:. Swoją droga nie kumam w ogole tego problemu, Fejs to prywatny portal, ma swój regulamin i jeśli ktos go łamie to mozw zostać zrzucony z rowerka.

Odnośnik do komentarza

Przecież w sieci hula oświadczenie kogoś z fejsa, że konta leciały za swastyki, szczerbce, krzyże celtyckie itp. - a więc symbole powszechnie uznane za rasistowskie wszędzie poza środowiskiem tępawych nacjonalistów.

Jakby ktoś miał samego husarza, a nie husarza na tle falangi, to nie byłoby z tym żadnych problemów.

W ogóle nieskończona beka jest z tego, że łączy się husarię, Sobieskiego i bitwę pod Wiedniem z ideałami nacjololo, jednolitej etnicznie Polski, "Polska dla Polaków", nienawiścią do multikulti, pogardą dla Ukraińców i wszystkiego, co obce. Czczą historię nic o niej nie wiedząc.

Odnośnik do komentarza

 

 

W ogóle nieskończona beka jest z tego, że łączy się husarię, Sobieskiego i bitwę pod Wiedniem z ideałami nacjololo, jednolitej etnicznie Polski, "Polska dla Polaków", nienawiścią do multikulti, pogardą dla Ukraińców i wszystkiego, co obce. Czczą historię nic o niej nie wiedząc.

Ale kojarzy się z wojakami, fajnie wygląda jako logo, na koszulkach też fajnie wygląda, dobrze brzmi (HUSARIA!), groźnie wygląda. Fajny mam nadruk na koszulce, po co wiedzieć jak było?! To się liczy, a nie jakaś tam historia, która pewnie ktoś sfałszował.

;)

Odnośnik do komentarza

4k za urodzenie niepełnosprawnego dziecka, 4k za dziecko z gwaltu (nie wiem czy promocje się łączą) - to jest to odzyskiwanie godności?

Nie, to jest pomysł aby przekupić i odwieść od aborcji kobietę, która została zgwałcona.

Wypowiedź pomysłodawcy, Piotr Uściński:

 

 

Ale mamy też w tej ustawie aborcyjnej, którą państwo dopuszcza zabijanie dzieci niepełnosprawnych, kolejny wyjątek aborcyjny, czyli dzieci poczęte w wyniku czynu zabronionego. I panie ministrze, mi w tym projekcie, w tej ustawie, zabrakło trochę wsparcia tych rodzin. I mam do pana takie konkretne pytanie. Czy jest możliwe, żeby rząd autopoprawką zgłosił jakieś wsparcie dla tych rodzin? To naprawdę nie będzie duży koszt, gdybyśmy te świadczenia, które tutaj dajemy rodzinom, które spodziewają się dziecka niepełnosprawnego, przyznali również rodzinom spodziewającym się dziecka poczętego w wyniku czynu zabronionego. (...) Myślę, że to w tym projekcie powinno się znaleźć. To nie będzie duży koszt dla państwa, a kompleksowo zajmiemy się wsparciem dla matek, dla rodzin, które mają trudną sytuację z powodu spodziewania się dziecko.

 

 

Najlepsze jest ostatnie zdanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...