Skocz do zawartości

Polityka wewnętrzna


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie nie interesuje co pisze na stronie NOPu w innym temacie. Przytoczyłem link, w którym organizator marszu podał liczbę uczestników. Liczbę 600 podała GW a reszta zrobiła kopiuj-wklej z ich wierszówki bo tak wygodniej, beż żadnej weryfikacji. Nie należę do NOPu jeśli Ci o to chodzi.

 

Były hasła Cała Polska zawsze biała i rzucanie racami/pochodniami z drugą grupą - tego się nie wyprzesz, choć oczywiście zakładam że w tej części nie uczestniczyłeś.

Mnie, uczestnika marszu ta zbieranina lewaków wyzywała od faszystów, dodatkowo musiałem się nagimnastykować żeby uniknąć rzucanych pochodni.

Odnośnik do komentarza

Mnie, uczestnika marszu ta zbieranina lewaków wyzywała od faszystów, dodatkowo musiałem się nagimnastykować żeby uniknąć rzucanych pochodni.

A ich ta zbieranina faszystów wyzywała od icków, dodatkowo musieli się nagimnastykować żeby uniknąć rzucanych pochodni. Symetria. Zręcznie wyminąłeś fragment o białej Polsce, tego hasła nie słyszałeś?

 

Naprawdę nie interesuje Cię że organizacja która zorganizowała marsz na którym byłeś sugeruje fizyczną likwidację Dutkiewicza i Schetyny? Nie bawmy się w gierki, jasny jest przekaz zdania które zacytowałem. Co do liczby - sam wiesz że 3 000 są liczbą z dupy a pod pomnikiem było kilkuset uczestników marszu.

Odnośnik do komentarza

liczbę 600 podała policja i z doświadczenia wiem, że to jest najpewniejsze źródło jeśli chodzi o takie dane. 3000 NOPu jest równie wiarygodne jak 5000 blokujących wg KryPola. a zważywszy na matrix a jakim żyje kolega qqlkan (na forum archeowieści był kiedyś ktoś o podobnym nicku - również uwielbiał fantazjować) nie dziwię się, że widział tam 5 razy więcej ludzi.

Odnośnik do komentarza

A ich ta zbieranina faszystów wyzywała od icków, dodatkowo musieli się nagimnastykować żeby uniknąć rzucanych pochodni. Symetria.

Uczestnicy marszu byli prowokowani i jako pierwsi zostali zaatakowani. Nie rozumiem jak możesz pisać, że to symetria.

 

liczbę 600 podała policja i z doświadczenia wiem, że to jest najpewniejsze źródło jeśli chodzi o takie dane. 3000 NOPu jest równie wiarygodne jak 5000 blokujących wg KryPola. a zważywszy na matrix a jakim żyje kolega qqlkan (na forum archeowieści był kiedyś ktoś o podobnym nicku - również uwielbiał fantazjować) nie dziwię się, że widział tam 5 razy więcej ludzi.

A ja zachodziłem w głowę kto się podszywał pode mnie na tym forum. Jak widzisz niechcący się zdemaskowałeś.

Odnośnik do komentarza

W sumie to jest ciekawe, że bardzo trudno określić liczebność takiej grupy. Nie mam pojęcia ile było osób - wydaje mi się, że znacznie więcej niż 600, ale 3 000 to chyba z kolei przesada. Co do haseł - nie było "centralnego" nagłośnienia, więc nie wiem jakie hasła pojawiały się gdzie indziej, ale koło mnie żadnych haseł o białej Polsce nie było (szedłem dość blisko z przodu, wcześniej w środku). Największe zażenowanie budziło we mnie jebanie PZPNu, ale może za mało meczów oglądam ;]

 

Pełna kulturą ja oczywiście tego też nie nazwę. Wydaje mi się, że to akurat prawda, że spośród "przeciwników" wyleciał ktoś pierwszy (szedłem w miarę z przodzu - samego kolesia nie widziałem, ale reakcje ludzi trochę przede mną za to tak), co nie zmienia faktu, że wielu uczestników marszu przyjęło to z radością ;]

 

Swoją drogą dość zabawny był moment, kiedy duży ogon marszu grzecznie czekał na czerwonym świetle na przejściu koło pomnika :)

Odnośnik do komentarza

A ja zachodziłem w głowę kto się podszywał pode mnie na tym forum. Jak widzisz niechcący się zdemaskowałeś.

nie wiem co bierzesz ale albo za mało, albo za dużo, bo za cholerę nie wiem jak wyciągasz takie wnioski. i z czego. no ale skoro ktoś wszędzie widzi icków i lewaków to cholera go tam wie co jeszcze widzi. i gdzie. nie martw się misiaczku - ja tam jestem pod innym nickiem. i za cholerę nie mógłbym się podszywać pod tego fikoła qqlq - jego bajania o genetycznych Słowianach to taki poziom abstrakcji, że nie jestem w sobie wyobrazić takich ilości halucynogenów, żeby wymyślać takie pierdoły...

Odnośnik do komentarza

SZU po prostu ma dobre, socjalistyczne poglądy na własność prywatną w ogniu rewolucji. Brawo SZU, prawdziwy z Ciebie komuch!

LOL. Pokaż mi, gdzie cokolwiek takiego napisałem.

 

ja, ja mogę!

 

No i co takiego stało się, że spłonął samochód? TVN jest znienawidzony przez tę część społeczności, nikt nie został pobity, zniszczono jedynie symbol kłamstwa i manipulacji.

 

Polska jest wolna, widocznie część ludzi chciała zademonstrować swój gniew - jak dla mnie, mają do tego prawo. Gdy do Polski dojdzie kryzys podobny do tego z Grecji, takie obrazki pewnie będą dużo częstsze, wczoraj mieliśmy przedsmak tego co, patrząc na sytuację UE, niewątpliwie nas czeka.

Odnośnik do komentarza

Kinas, dzięki.

 

Dla mnie to jest właśnie piękny dowód na pogardę dla własności prywatnej i czytelne przyznanie mandatu tłumowi do naginania zasad prawnych/moralnych w imię zmiany porządku - czytaj rewolucji (jakiejkolwiek, acz rewolucja skupiająca się na demolowaniu własności prywatnej "klasy panującej", czy jak wolisz: salonu, brzmi jak ta wyśniona przez Karola M.). Pozwalasz niezadowolonym demolować coś, co cudze - liberalna gospodarczo prawica powinna Cię zgnieść, przeżuć i wypluć w stronę kolegów z antify, od których być może różni Cię podejście do "pedałów". Jednak to nie nowość, polski ruch endecki często, w zależności od dziejowej koniunktury, przywdziewał fatałaszki ludowo-rewolucyjne. Ilu byś komunistów nie zawiesił - w przyśpiewce - nie zmieni to faktu, że przejąłeś ich retorykę i nijak się nie ma Twój światopogląd to tych tradycyjnie prawicowych, w rodzaju choćby Krasińskiego (konserwatyzm) czy nawet Dmowskiego (pragmatyczny, realistyczny nacjonalizm, któremu daleko było do romatycznych, narodowo-wyzwoleńczych, tendencji).

Widzisz, nawet jeśli nie chcesz wprowadzać komunizmu, dużo masz z komuszkami wspólnego ;) Jestem pewien, że pan Korwin-Mikke, którego poglądy dzisiaj aprobowałeś, nie zgodziłby się z Tobą. Choć znając jego tendencje to wyginania światopoglądu i demagogii...

:-k

Odnośnik do komentarza

Komedia :lol: znaleźlibyście pracę w orwellowskim ministerstwie propagandy. Można postrzegać to jako czyn przestępczy, można jako walkę z kłamstwem i obłudą mediów - nie będę się już wypowiadał na te tematy. Chciałem tylko jeszcze jedno dodać - jakiś czas temu niektórzy użytkownicy tego forum naskoczyli na mnie za stwierdzenie, że "Karolak jest debilem" w komentarzu na film w którym zapraszał do przyjścia na kontrmanifę. Proszę:

 

Mieliśmy przyjemność porozmawiać z jedną z głównych medialnych twarzy tzw. "kolorowej niepodległej", jaką był aktor Tomasz Karolak. Zdecydowanie odciął się on od idei blokowania Marszu Niepodległości. Pan Tomasz stwierdził, że sam fakt lokalizacji wiecu, który przerodził się w tzw. "blokadę" miał charakter prowokacyjny i dążący do fizycznej konfrontacji z policją i patriotami chcącymi uczcić Niepo...dległość. Wyraził oburzenie atakiem lewackich bojówek z Niemiec na grupy rekonstrukcyjne odtwarzające wojska napoleońskie. Znany aktor został poproszony o nagranie zaproszenia na kulturalny wiec, nie będąc do końca poinformowanym o jego rzeczywistym charakterze. Dopiero po wczorajszych zajściach dowiedział się on o istnieniu "antify" oraz o jej prawdziwej, agresywnej twarzy. Stanowczo stwierdził, że nie chce mieć z nią NIC wspólnego.

 

I jeszcze coś dla tiniebladora -> http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/393711_10150392920450340_332030485339_8347991_779978317_n.jpg

Odnośnik do komentarza

Ale SZU, ja i demrenfaris wyjaśnialiśmy Ci, a Ty wyraźnie nie chcesz zrozumieć. Niszczenie prywatnej własności w imię walki o sprawiedliwość w żaden sposób nie da się pogodzić z prawicową wizją świata. Prywatna własność to jeden w fundamentów tego zestawu poglądów. Tego typu działania i powoływanie się na słuszny gniew czy sprawiedliwość kojarzy się raczej z lewicowymi wizjami rewolucji proletariatu. Nieważne, co myślisz o TVN-ie (moje zdanie jest tutaj również mocno krytyczne), to nie usprawiedliwia spalenia ich wozów. Ci, którzy robią podobne rzeczy, najwyraźniej nie rozumieją poglądów, które głoszą.

 

A Karolak to oczywiście idiota, który dał się wmanipulować. Cóż, taką mamy "elitę"...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...