Skocz do zawartości

Polityka wewnętrzna


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Co do wypowiedzi Biedronia, to pamiętam przede wszystkim to:

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/biedron-nie-wie-co-to-konwent-seniorow-kompromitacja,188070.html

 

Fakt, że brakowało mu wtedy doświadczenia, ale mógł zdecydowanie inaczej wybrnąć ze swojej niewiedzy. Btw. jednak jak na doktoranta politologii to słabo.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, jmk napisał:

O faktycznie, mea culpa. Źródło? Pewnie gdzies na Fejsie.

 

Kiedyś się podśmiewałem z mojego ojca, który oglądał wiadomości na trzech kanałach po kolei. Jak mu mówiłem, że przecież na każdym mówią o tym samym, to odpowiadał, że musi je zobaczyć z kilku stron, żeby było obiektywnie. I miał rację.

 

Teraz jest o wiele łatwiej, bo wystarczy wpisać kilka słów w wyszukiwarkę, nie trzeba siedzieć trzech godzin przed telewizorem ;) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Biedroń to niestety poza kamerami nieprzeciętny tłuk (choć też miła osoba, ale co to za znaczenie ma...) i jest mi bardzo, bardzo smutno, że to ktoś taki - a nie ktoś na poziomie choćby Palikota - reprezentuje elektorat centrolewicowy i daje mu nadzieje na spełnienie jego wyborczych oczekiwań.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Gacek napisał:

Biedroń to niestety poza kamerami nieprzeciętny tłuk (choć też miła osoba, ale co to za znaczenie ma...) i jest mi bardzo, bardzo smutno, że to ktoś taki - a nie ktoś na poziomie choćby Palikota - reprezentuje elektorat centrolewicowy i daje mu nadzieje na spełnienie jego wyborczych oczekiwań.

Tłuk? Podeprzesz to jakimiś linkami czy czymkolwiek?

Odnośnik do komentarza

O obyczajowości nie ma co plotkować, bo to dla mnie bez znaczenia. Do wystawienia mu oceny wystarczą mi jednak przekazy o jego niskiej inteligencji i wybijaniu się tylko i wyłącznie na orientacji seksualnej. Ogólnie budził zdziwienie tym, jak wybił się w polityce jeszcze za czasów Palikota, a co dopiero budzi teraz, gdy robi się z niego nieomal mesjasza lewicy ;)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Reaper napisał:

Zawiodłem się na Tobie :( 

Rzeczywiście, zamiast opierać się na słowach paru zaufanych osób, które z nim współpracowały przez dłuższy okres czasu, powinienem obejrzeć kilkuminutowy filmik nagrywany na temat omówiony wcześniej z dziennikarzem, o ileż lepiej bym go wtedy poznał...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...