Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Swój głos można oddać w poniższym dziale do 25.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017
Mikhailo

Championship Manager 01/02

Rekomendowane odpowiedzi

Da się jeszcze ściągnąć CMa z tej strony? Bo jakoś nie mogę go tam znaleźć...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

pytanie od kolegi:

Z oficjalnej strony cm pobrałem plik w cm w .zip. Rozpakowałem, ale po uruchomieniu gry i wybraniu lig wyskakuje komunikat, że mam wrzucić płytę z cm01/02. Jakieś wskazówki co z tym fantem zrobić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nagrać obraz na plytę lub zamontować go w np. DeamonTools

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ewentualnie sciagnac NO-CD crack. W przypadku darmowej wersji gry, to chyba nie jest sprzeczne z prawem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ale jak nagrac ten obraz na plyte? jaki obraz ? ktory ?

Np za pomocą Daemon Tools albo podobnego programu do nagrywania. Może nawet ten z Windowsa da radę. Obraz płyty, który pobierzesz, czyli http://champman0102.co.uk/downloads.php?do=file&id=2. To jest obraz płyty, którą możesz wypalić na krążku albo zamontować jako obraz przez wyżej wspomniane programy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co to za wersja jest konkretnie, po którym paczu? Ostało się jeszcze coś takiego na necie jak spolszczenie czy coś podobnego?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co to za wersja jest konkretnie, po którym paczu? Ostało się jeszcze coś takiego na necie jak spolszczenie czy coś podobnego?

Wersja chyba normalna ostatnia plus można pobrać od razu z tej strony SI Games Official Patch - v3.9.68. Spolszczenie pewnie i gdzieś tam jest. Ale jak kiedyś tam widziałem to takie mocno średnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Angielski nie jest trudny a poza tym są jeszcze porady na centrumfm.org

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przypomni mi ktoś co należało wpisać żeby gra uruchamiała się w trybie REGULOWANEGO okna. Standardowo możemy grać w trybie Full Screen lub Windowed. Pamiętam jednak, że po wpisaniu jakiejś komendy można było grać w trybie okienkowym (Windowed) z możliwością regulowania wielkości tego okienka. Pamiętam, że było to coś z "-" na początku, lecz nie pamiętam co dalej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przypomni mi ktoś co należało wpisać żeby gra uruchamiała się w trybie REGULOWANEGO okna. Standardowo możemy grać w trybie Full Screen lub Windowed. Pamiętam jednak, że po wpisaniu jakiejś komendy można było grać w trybie okienkowym (Windowed) z możliwością regulowania wielkości tego okienka. Pamiętam, że było to coś z "-" na początku, lecz nie pamiętam co dalej.

-windowed?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta