Skocz do zawartości

Championship Manager 01/02


Mikhailo

Rekomendowane odpowiedzi

no juz dałem rade zainstalowalem wszystko na tym september patchu ale troszke rozczarowalem sie predkoscia komentarza w meczu...strasznie wolny w porownaniu do innych az nie chce sie grac..;( szkodaa...chcialem tez pozmieniac troszke statystyki zawodnikow ale od razu wyskoczyl bład i musialem zamienic:/

Odnośnik do komentarza

A korzystałeś z cmpatcher-3.10 - znajduje się w katalogu Patchers w Tapanified_September_2008_Update? Zaznaczam, że chodzi o update, a nie o samą bazę danych. Patcher pozwala wybrać rok rozgrywek a także przyspieszyć grę. Na x4 komentarz meczowy śmiga nawet na Medium. Podobnie z edytorem - spróbuj edytora dołączonego do wspomnianego Update'a. Może wtedy uda Ci się pozmieniać statystyki zawodników...

Odnośnik do komentarza

dokładnie, zmien ustawienia cm patcherem oprocz zmiany roku gry- zostaw na 2008

 

oki dzieki juz dałem rade ale mam inny problem...zainstalowałem cmka właczyl sie ale jak wlaczas start new game to pisze...there is not available system...co zrobic??

tryb zgodnosci- odpowiedz znajdziesz na tym forum

Odnośnik do komentarza

Sciagnalem CMka na swoj dysk - rozpakowalem, umiescilemw deamonie ii..nic wlasnie, nic sie nie dzieje, gdy "recznie" wlaczam setup, badz autorun takze nic. Setup.exe niby jest w procesie zadan..ale nic sie nie dzieje.

To chyba nie wina kompa? Bo chce to zaintsalowac na laptopie, na ktorym smiga GTA San Andreas, FM 2008, NBA 2008, NHL 2009 , PES6 i PES 09 (troszke wolniej)..

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Siema, mam ogromny problem, ściągnąłem sobie z oficjalnej stronki champa do tego z ich oficjalnego forum patcha i updata. Włączam, gram sobie, ale tylko do 16 June(lipca) 2009 roku, magicznym plikiem cmpatcher-3.10 zmieniłem, że gra rozpoczyna się w 2009 i mam tak samo tyle, że w 2010 :/ Czy ktoś wie może ocb ??!! ... grac dla jednego sezonu trochę się nie opłaca :/

Odnośnik do komentarza
Cocxa przeczytaj tematy na forum najpierw a potem zadawaj pytania, juz masz wpisane odpowiedzi tylko trzeba umiec czytac :} podpowiadam: patrz wklejone tematy n= u góry

Ja też z tych nieumiejących czytać. może byś nas ciemny lud oświecił. Uruchamianie w trybie zgodności nic nie daje. A na płycie ściągnietej ze strony nie ma pliku o którym pisze Icon we wklejonym temacie. Oznacza to, że gra jest niestety niemożliwa?

 

Edyta: znalazłem rozwiazanie. Dla wszystkich, którzy mieli z tym problem:

 

http://www.thedugout.tv/community/showthread.php?p=1727560

Right click 'My Computer' > Properties > Advanced > Performance Settings > Advanced and right at the bottom is says 'Virtual Memory', click the tab, click the 'No Paging File' box, click set, apply changes, restart computer and the enjoy a season or ten.

Po polsku: Prawy klik na "Mój komputer"-Właściwości-Zaawansowane-Wydajność-Pamięć wirtualna-Bez pliku stronicowania-Zmień-Restart komputera.

Działa. Niestety nie mam pojęcia o skutkach ubocznych :kekeke:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Icon

Zobacz profil

Dodaj jako znajomego

Wyślij wiadomość

Znajdź tematy użytkownika

Znajdź posty użytkownika

 

post 2008-10-31, 22:42

Post #1

 

 

van den Ban

 

 

Grupa: ModTeam

Postów: 568

Dołączył: 2002-02-06

Skąd: Shipwreck Cove

Użytkownik nr: 1

Klub: Isla de Muerta

 

 

 

 

Wiele osób ma problem z uruchomieniem gry pod Windowsem XP. Najczęściej pojawiającym się komunikatem błędy wyświetlanym przez grę jest zbyt mała ilość pamięci. Poniżej instrukcja jak pozbyć się tego problemu.

 

1. Oryginalną płytę z Windowsem XP wkładamy do napędu i wyszukujemy na niech pliku act20.exe

powinien on się znajdować w lokalizacji D:\SUPPORT\TOOLS (gdzie D: to napęd CD)

 

2. Instalujemy aplikację na dysku naszego komputera.

 

3. Otwieramy zainstalowany program QFixApp.

 

4. W zakładce "layers" wybieramy "ProfilesSetup"

 

5. Przechodzimy do zakładki "Fixes" i tam klikamy na "GlobalMemoryStatusLie"

 

6. Klikamy na przycisk "Browse" i wskazujemy lokalizację pliku rozruchowego CM01/02, wybieramy oczywiście plik cm0102.exe

W programie klikamy na "Run"

 

7. Możemy grać bez problemów w naszego ulubionego Managera wink.gif

 

Aby gra uruchamiała się bez konieczności użycia QFixApp wykonujemy następujące czynności:

 

- Po wykonaniu powyższych czynności klikniemy na "Advaced>>" to pokaże nam się dodatkowa zakładka.

- Jeżeli chcemy aby gra za każdym razem uruchamiała się bez wykonywania powyższych czynności ponownie to należy stworzyć specjalny plik za pomocą programu.

- Aby tego dokonać należy wybrać opcję "create fix support" i następnie potwierdzić "tak" w komunikacie, który nam się pojawi.

- Program automatycznie utworzy odpowiedni plik w Windowsie i kolejne uruchomienia gry możemy dokonywać poprzez skrót na pulpicie i bez konieczności uruchamiania programu.

 

Miłej gry! smile.gif

 

 

 

Tu jest wszystko :debesciak:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

mam problem, może ktoś z Was mógłby pomóc. Wybieram start new game, przeklikuje może ze dwa errory, generuje się gra i po generacji historii znów wywala jakieś errory których się już nie da przeklikać i wywala po prostu brutalnie do pulpitu i cm sie zamyka.

(laptop toshiba300 vista premium i łatka 3968). Też z nałożonym updatem tapani marzec 2009 próbowałem i to samo.

Z góry dzięki i pozdr!

Odnośnik do komentarza
mam problem, może ktoś z Was mógłby pomóc. Wybieram start new game, przeklikuje może ze dwa errory, generuje się gra i po generacji historii znów wywala jakieś errory których się już nie da przeklikać i wywala po prostu brutalnie do pulpitu i cm sie zamyka.

(laptop toshiba300 vista premium i łatka 3968). Też z nałożonym updatem tapani marzec 2009 próbowałem i to samo.

Z góry dzięki i pozdr!

 

Tryb zgodnosci ustawiles?

Odnośnik do komentarza

tak, wybieram ligę angielską bez żadnych backgroundów i ustawiłem tryb zgodności z xp i potem z w98 i za każdym razem dupa. Wywala te errory dotyczące tak jakby kadry anglii seniorskiej i juniorskiej i w końcu zamyka cma. :(

 

jak zgeneruje historie wywala error "eng first cośtam" potem "eng second ..." potem jeszcze cośtam i jest koniec marzeń o graniu w tę nockę. ...?

 

cholera inne ligi chodzą. Problem tylko taki że gram zawsze w angielską.

te errory to kolejno trzy "eng first/second/third każdy z końcówką cpp 80/81/85 i po nich kończący wywalający error to "comp util.. cpp241". Można się pochlastać...

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Witam! Mam wielki problem i proszę o pomoc!!!

Ściągnąłem cm 01/02 z oficjalnej strony www.championshipmanager.co.uk - wszystko ok

Wypakowałem plik rarem - wszystko ok

Wypaliłem obraz iso na płytce - wszystko ok

Wkładam płytkę do cd rom - i nic się nie dzieje (próbuje instalacje odpalić ręcznie klikam na autorun i cm0102.exe nic się nie dzieje)

Nagrywam kolejną płytke - to samo

Przy użyciu Daemon Tools ta sama historia

Robie tryb zgodności na zgodność pliku cm0102.exe(setup) z systeme win 98 - nie pomaga

Zainstalowałem NetFramework 3.5 - nie pomaga

Czytałem na forach że to się kilku osobom przytrafiło ale nie było żadnej odpowiedzi

Proszę pomóżcie!

Sprzęt raczej spełnia wymagania... półroczny laptop HP Intel Pentium Dual 1,86 Ghz 2GB Ram, Ati Radeon X1350

Windows XP Media Center Edition wersja 2002, Service Pack 2

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 4 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...