Skocz do zawartości

Championship Manager 01/02


Mikhailo

Rekomendowane odpowiedzi

 

dzieki wielkie :)

 

tylko ze ja nigdzie nie mam zadnego iso... :/ - o juz mam, znalazelm go w ...koszu razem z zipem gry po rozpakowaniu ;)

 

panowie bardzo Was prosze o przetlumaczenie mi w skocie na polski jak sie zabrac za instalacje tej oryginalnej gry bo sciagnalem ale za cholere nie wiem jak zaczac...trzeba to najpierw zgrac na plytke czy jak??

Odnośnik do komentarza

poszukałbyś leniu...

ściągniętą wersje masz bodajże w zipie...rozpakowujesz np. Winrarem....

otrzymujesz plik iso (obraz płyty)...

możesz nagrać na płytkę, ale nie musisz ....nagrywasz w Nero (nagraj obraz na płyte CD) albo odpalasz z dysku w jakimś programie obsługującym obrazy płyty (np. Deamon tools--> funkcja mount image jak masz po angielsku)...

instalujesz menagerka....instalujesz patch 3.9.68...potem instalujesz dodatki wedle uznania, polecam na początek sam tapani patch 2.15..żegnasz się z rodzinką i włala:)....

Odnośnik do komentarza
poszukałbyś leniu...

ściągniętą wersje masz bodajże w zipie...rozpakowujesz np. Winrarem....

otrzymujesz plik iso (obraz płyty)...

możesz nagrać na płytkę, ale nie musisz ....nagrywasz w Nero (nagraj obraz na płyte CD) albo odpalasz z dysku w jakimś programie obsługującym obrazy płyty (np. Deamon tools--> funkcja mount image jak masz po angielsku)...

instalujesz menagerka....instalujesz patch 3.9.68...potem instalujesz dodatki wedle uznania, polecam na początek sam tapani patch 2.15..żegnasz się z rodzinką i włala:)....

 

 

kolego po pierwsze nie jestem leniem tylko slabo znam sie na tym jak to zainstalowac - nie kazdym jest specem w te klocki..za to uwielbiam cma dlatego dzieki za to ze mi napisales co i jak chociaz to pewnie i tak za malo dla moich marnych umiejetnosci i i tak sobie nie poradze i nie pogram na oryginalnej wersji:/ ale dzieki ze napisales pozdro

Odnośnik do komentarza
ej spokojnie, na stronei z gra jest tez link do jakiego prosciutkiego programiku do nagrywania plyty z iso. a iso to to co sciagniesz jako gra iwazy ok 200 mega.banał.nawet moja zona dałaby rade.

a tu instrukcja:

 

http://www.championshipmanager.co.uk/serve...531ad7e502aa45e

 

kurde panowie tragedia podczas rozpakowywania kompa mi szlak trafił...wyskoczył jakis bład zniknęly wszyskie ikonki z pulpitu zresetowalem zeskanowalem nic nie dalo zostalo tak dalej nie wiem co zrobic pewnie bede musial przeinstalowac windowsa bo co innego?::/

Odnośnik do komentarza

panowie mam problem sciagnalem tego oryginalnego cmka odczytalem juz obraz płyty tak jak mowiliscie i zainstalowalem i mam problem z diretcxem bo wyskakuje mi bład mam xp i service pack3 a w cm tym oficjalnym jest jaki diretcx?? czy to znaczy ze mam jakas nowsza wersje sciagnac i zainstalowac?? Pomozcie!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...