Skocz do zawartości

Retro update 2


M4TY5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich czy mógłby ktoś dać, lub wrzucić na jakiś serwer np odsiebie linka do Retro update 2 bo tamta stronka jest teraz w przebudowie i nie da rady ściągnąć. albo jeżeli nie macie , to wrzućcie tu jakiegoś linka do samych transferów w miarę najnowszych bo te z champmana to mi nie działają tylko jakieś błędy wyskakują. i nie mogę grać w najsilniejszych ligach. Z góry thx za poomoc !!!

Odnośnik do komentarza

nie no instaluje dobrze najpierw gre , potem patcha tego 3...68 , rozpakowywuje do datu jakiegośpatcha (uaktualnienie) , wchodze do data-patches i tam setup wybieram katalog z grą ble,ble,ble wszystko idzie ok potem daje cm patcher ustawiam date na 2008 i gre x20 , ustawiam zgodność z Nt albo win 98 ( i tak nie pomaga żadna zmiana :D ) potem wchodze do gry i wybieram lige ang ,fra,niem,pol,hisz,włos, hol i na koniec wgrywania wyskakują błędy i po naciśnięciu ok,ok.....ok wychodzi do wina ! więc chyba robie wszystko ok gre mam orginała więc nie wiem, czasem się uda że nie wyjdzie ale po jakiś 2-3 sezonach wywala do wina przeważnie w przerwach między sezonami.

Odnośnik do komentarza

wchodze do data-patches i tam setup ----wlasnie tego nie rob :} retro 2 sprawia ze to juz masz ustawione

z cm patcher podobnie

a plik exe zamieniasz też?

 

1.czysta gra.

2.oryginalna latka 3.968

3.zawartosc folderu "data" zawartosc a nie tylko sam folder!!! do "srodka " data w twojej grze- napisujac wszystkie!!! pliki

3.podmienic plik exe w folderze z gra

4. wywalic z pulpitu stary skrot do gry, zrobic sobie nowy

5. ustawic na nim tryb zgodnosci

6. już

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...