Skocz do zawartości

Sprzęt audio


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 3 miesiące później...

Mam problem z kategorii 'nie do rozwiązania'. Od jakiegoś miesiaca, nagle, z niczego, wariuje mi nagłośnienie. Mam sobie głośniki Logitecha (5+1), a problem objawia się tym, że muzyka nagle robi się nieco ciszej, by po chwili powrócić do swojego naturalnego poziomu. Dziesie się tak nie tylko w foobarze, ale także podczas np. gier. Potrafi mi ktoś choćby w najmniejszym stopniu pomóc?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dobra, nastawiam się od dłuższego czasu na kupno tego -> Głośniki Logitech X-540, jednak wprowadziłem się w małe zastanowienie :-k bo mam zintegrowaną kartę dźwiękową, jaki to ma wpływ na to, że pod kompa podepnę taki sprzęcior? No i chyba w karcie dźwiękowej trzeba przestawiać z dwóch głośników (bo teraz mam wieżę podpiętą) na 5+1, tylko nie mogę tego znaleźć, a wydawało mi się, że to jakoś łatwo dostępne :-k Moja płyta główna to Asus P5Q SE LGA P45. Na podobnym modelu -> Asus P5Q Intel P45 posiada właśnie 7.1 nawet, a do tej nie mogę znaleźć informacji :-k.

 

No i ogólnie co myślicie o takich głośnikach, pytanie bardziej do znawców i fanatyków ;).

Odnośnik do komentarza

Sorry za lekkie opóźnienie ;) w sumie to niewiele spóźnienia, bo 18 grudnia dopiero je podłączyłem :D. Tak, warto. Jestem zadowolony, za taką cenę chyba lepszych głośników nie ma. Świetny surround dźwiękowy i grają elegancko, subwoofer daje aż miło. Tylko kable krótkie i ciężko rozstawić sprzęt, centralny głośnik ok. 1.7m, przednie 2.x metra, a tylnie mają niespełna ze 4m. Praktycznie ciągle coś słucham, bo nowe głośniki i lepiej muzyki się słucha, w filmach rewelacja z tylnymi głośnikami :).

Nie wiem na ile jesteś wymagający, ale mi niewiele potrzeba do szczęścia ;) żyłem na wieży z lat 90' i byłem zadowolony, tylko trochę za dużo w niej grzebałem (i stara była, więc się psuła) i zdecydowałem się na te głośniki, wieżę przeznaczyłem do celów edukacyjnych ;).

Odnośnik do komentarza

Creative Inspire 5.1 5300 - mam te głośniki ale nie mam kabli do podłączenia z komputerem, takiego: http://ask.creative....5300_Cables.jpg

Pytanie, gdzie w Poznaniu dostanę taki kabel i przejściówkę na 1 jacka bo mam kartę stereo :>

 

Spec Kable - na Strzeleckiej :]

Twierdzisz, że tam będą mieli takie oryginalne kable od Creativa co dadzą radę? Na stronie internetowej nie ma nawet takich byle jakiej firmy :(

Gdzie mogę dostać takie kable, nie mam żadnych papierów ani kartonika od głośników więc firma Creative mi raczej nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...