Skocz do zawartości

Sprzęt audio


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

Witam. Poszukuję głośników 2.0 lub 2.1 do kompa do 200zł głównie do odsłuchu. Z głośników 2.0 mam na oku produkt Creative'a, konkretnie model T20, ale zastanawiam się czy jest coś lepszego w tej cenie? Co do 2.1 to w ogóle nie wiem na co się zdecydowac, może jakieś propozycje, byłbym bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Witam. Poszukuję głośników 2.0 lub 2.1 do kompa do 200zł głównie do odsłuchu. Z głośników 2.0 mam na oku produkt Creative'a, konkretnie model T20, ale zastanawiam się czy jest coś lepszego w tej cenie? Co do 2.1 to w ogóle nie wiem na co się zdecydowac, może jakieś propozycje, byłbym bardzo wdzięczny.

Logitech X-230

Cena od 140 zł (wg skąpca) - bardzo dobra jakość, dobre basy, wysoka jakość wykonania.

Odnośnik do komentarza

Ja polecam ogólnie Creative'a. Cokolwiek weźmiesz tej firmy powinieneś być zadowolony. Nie jestem żadnym melomanem i jestem nieco przygłuchy więc zadowoliłem się jednym z tańszych modeli Creative'a 2.1 i spisują się bardzo elegancko przy oglądaniu filmów czy słuchaniu muzyki.

Odnośnik do komentarza

To ja polece - M-Audio Studio Pro 3

 

wyglada to to tak:

http://www.allegro.pl/item399129967_m_audi..._monitorow.html

cena na allegro naprawde ladna bo sam pol roku temu kupowalem za 100 zl drozej.

 

tutaj krotkie wrazenia:

http://forum.djshop.pl/index.php?showtopic=4318

 

Jesli chcesz sobie ladnie, czysto posluchac muzyki to te glosniki na pewnoe przebija wszystkie glosniki komputerowe. Potwierdzam, ze mozna uslyszec wszystkie niuanse, ktorych wczesniej nie bylo slychac :) Ale uwazaj, mimo, ze mozna wlaczyc bass boost to nie powalaja basem - bo maja plaska charakterystyke (chyba, ze specjalnie sobie ustawimy EQ w mixerze karty dzwiekowej). To oznacza, ze mozna dac glosnosc na maxa, a dzwiek ma taka charakterystyke jak gdy byl grany cicho. Przy "normalnych" glosnikach - jak grasz glosno to tak naprawde jest jeden wielki halas, z ktorego najczesciej wybijaja sie dudniace basy. Ciezko uchwycic niuanse. Tu wszystko masz na swoim miejscu.

 

Ale wszystko zalezy od tego , do czego Ci potrzebne glosniki. Powyzsze bardziej sie nadaja do amatorskiego studio niz do sluchania Mp3 128 kbps ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Przymierzam się do zakupu jakiejś miniwieży, jako że moja już dawno odeszła na zasłużoną emeryturę. Nie oczekuję niczego wielkiego, ot ma grac muzyka :] Miło byłoby gdyby miała możliwość odtwarzania DVD. Niewskazany jest odtwarzacz kaset, bo po co jeśli już się tego nie słucha :] Zastanawiałem się nad tym sprzętem. Może ktoś zorientowany może mi coś ciekawego polecić? ;> Cena? No maksymalna granica to właśnie te 500 zł.

Odnośnik do komentarza

Mam problem z wieżą Philipsa. Polega on na tym, że wieża cały czas próbuje czytać płyty CD (mimo, że żadnej płyty w niej nie ma), a ani jedna tacka nie chce się wysunąć (jest ich 5). Wieża tak jakby w ogóle nie reagowała na polecenia dot. CD, wszystko inne (aux, tuner) działą znakomicie. Czyżby laser się skopał? :/.

Odnośnik do komentarza
Mam problem z wieżą Philipsa. Polega on na tym, że wieża cały czas próbuje czytać płyty CD (mimo, że żadnej płyty w niej nie ma), a ani jedna tacka nie chce się wysunąć (jest ich 5). Wieża tak jakby w ogóle nie reagowała na polecenia dot. CD, wszystko inne (aux, tuner) działą znakomicie. Czyżby laser się skopał? :/.

obawiam się,że to wina napędu- spróbuj w jakimkolwiek serwisie, ale podejrzewam, że niestety napęd do wymiany- miałem coś podobnego w odtwarzaczu DVD :/

 

 

@buffu ja mam coś takiego i jestem zadowolony po 1,5 roku korzystania, tyle ,że ta mini wieża nie czyta DVD :(

Odnośnik do komentarza
Przymierzam się do zakupu jakiejś miniwieży, jako że moja już dawno odeszła na zasłużoną emeryturę. Nie oczekuję niczego wielkiego, ot ma grac muzyka :] Miło byłoby gdyby miała możliwość odtwarzania DVD. Niewskazany jest odtwarzacz kaset, bo po co jeśli już się tego nie słucha :] Zastanawiałem się nad tym sprzętem. Może ktoś zorientowany może mi coś ciekawego polecić? ;> Cena? No maksymalna granica to właśnie te 500 zł.

JVC nigdy nie robił dobrych miniwieży. Rozejrzyj się za produktami Philipsa lub Sony choć obawiam się, że w tej cenie niczego dobrego nie znajdziesz.

 

http://otomedia.pl/produkt/philips_wieza_mcd139b12.php - masz w niej odczyt DVD, subwoofer.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
JVC nigdy nie robił dobrych miniwieży.

 

Oj kolego mój przesympatyczny- bluznisz;)) - sam mecze tak wieze JVC- juz chyba 8 lat- kupiona w salonie Zuber ( kto to jeszcze pamieta we Wrocku taka firme:)) )- wtedy kosztowala troche moze z 1200- przez 8 lat moja jedyna interwencja to raz delikatnie przeczyscilem laser patyczkiem do uszu:)))- gra swietnie

-> co do Philipsa- podchodza z duza rezerwa- miale wieze, telewizor, jaiegos boomboxa:)) i wszytko wytrzymalo 2-3 lata:(

-> wiadomo Sony to marka- jednak unikałbym tych budżetowych rozwiązań z najniższej polki

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pisalem w innym juz temacie ze spalil mi sie sub do zestawu logiteka z-5500. Kupilem nowego na allegro i mam malego zonka ;)

http://img27.imageshack.us/img27/5373/log1lxf.jpg

tak wygladaja wejscia... a tak moje kabelki od glosnikow:

http://img27.imageshack.us/img27/4859/log2f.jpg :D

 

kurde w moim subie kupionym 2 lata temu byly wejscia na takie "zatrzaski"...a tu calkiem inna bajka :/

Pytanie brzmi: jestem w czarnej dupie czy idzie jakies przejsciowki zrobic? Jesli tak to jak sie nazywaja bym wiedzial co dokupic :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...