Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
zibii

Paris Saint - Germain

Rekomendowane odpowiedzi

A co to dla PSG? Wciąż Alves jest w czołówce PO na świecie, tu nie musieli płacić żadnego odstępnego, a kontrakt jest krótki i pewnie nie będzie problemu go skrócić w razie czego (jak w Juve).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skrócił bo sam chciał skrócić, a przy takiej pensji nie ma szans skrócić chyba, że wybierze się do Chin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://imgur.com/a/QvUEg

Skład na wygranie LM? Przydałby się w sumie solidny środkowy obrońca, Thiago Silva w poprzednim sezonie już pokazywał że bliżej mu do końca kariery i w sumie nie zdziwię się, jeśli wygryzie go ze składu Kimpembe. Trapp też mnie nie przekonuje, wolałbym kogoś stabilniejszego, z kim nie trzeba drżeć o jakiś nerwowy kiks, co niestety zdarza się Niemcowi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś poza Aurierem, Krychowiakiem i Ben Arfą leci z klubu jeszcze?

Pastore, Jese? I co z tym młodym Portugalczykiem, który przyszedł w zimę? Nie chcą go wypożyczyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej odejdzie też Jese, cały też jest paru chętnych ma Matuidiego. O zmianie klubu przez Guedesa nic nie słyszałem, powinien zostać, chociaż wiadomo że raczej będzie grał ogony i mecze w krajowych pucharach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie to dalej nie przekonuje trener. Zaskoczony byłem, że Emery został i będę jeszcze bardziej jeśli osiągnie cokolwiek w LM. Bo po małej wyprzedaży w Monaco i wzmocnieniach w Paryżu to jednak tytuł raczej wróci do PSG.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie to nie wiedziałem czy dać to bardziej do tego tematu, czy tego o Barcelonie, ale Mateusz Święcicki całkiem mądrze mówi o transferze (od ~15 minuty): http://www.gol24.pl/magazyn-sportowy24/a/magazyn-sportowy24-swiecicki-piotr-zielinski-jest-pilkarzem-o-zdolnosciach-fenomenalnych,12341686/

Szczególnie ten fragment o Messim podkreślający jaka to jest mocno dominująca postać w klubie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Owszem, bardzo celnie ujęte, ciężko się nie zgodzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli Drinkwater odejdzie z Leicester jest duża szansa, że zastąpi go Krychowiak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stadion może nie najlepszy, skład jeszcze tez nie, trener na pewno nie, ale sztab prawników to PSG ma najlepszy w tym biznesie. To jak zagrali UEFA na nosie i jak bardzo nic im nie mogą zrobić jest niesamowite :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe czy znajdą lukę w kontrakcie Emery'ego żeby mu nie wypłacić odszkodowania jak w tym roku nie zgarnie LM :-k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To co, Mbappe casus Gotze? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stadion może nie najlepszy, skład jeszcze tez nie, trener na pewno nie, ale sztab prawników to PSG ma najlepszy w tym biznesie. To jak zagrali UEFA na nosie i jak bardzo nic im nie mogą zrobić jest niesamowite :D

Podejrzewam, ze za grubo bylo posmarowane juz przy wyborze Kataru na gospodarza mundialu w 2022 roku. Dlatego wydaje mi sie, ze UEFA ma teraz troche zwiazane rece.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

imo niekoniecznie. Gotze miewał słabe mecze już w BVB, nie był typowym robotem pokroju CR, czy Ronaldo. A Mbappe imo kimś takim może być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podejrzewam, ze za grubo bylo posmarowane juz przy wyborze Kataru na gospodarza mundialu w 2022 roku. Dlatego wydaje mi sie, ze UEFA ma teraz troche zwiazane rece.

Chcesz powiedzieć, że FIFA wiąże ręce UEFIE?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mysle ze srodowisko FIFA i UEFA sie na tyle przenika, ze posmarowanie dzialaczom FIFA wiaze rece dzialaczom UEFA :) Nie wierze w to, ze te dwie organizacje sa od siebie odseparowane i niezalezne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

imo niekoniecznie. Gotze miewał słabe mecze już w BVB, nie był typowym robotem pokroju CR, czy Ronaldo. A Mbappe imo kimś takim może być.

No spoko, ale Mbappe też miewał słabsze mecze :D Raczej mam na myśli to, że w BVB Gotze był czołowym zawodnikiem, gwiazdą drużyny. Poszedł do Bayernu i nagle wokół siebie miał kilku takich zawodników. Mbappe będzie mierzył się z czymś identycznym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi