Skocz do zawartości

Paris Saint - Germain


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

http://imgur.com/a/QvUEg

 

Skład na wygranie LM? Przydałby się w sumie solidny środkowy obrońca, Thiago Silva w poprzednim sezonie już pokazywał że bliżej mu do końca kariery i w sumie nie zdziwię się, jeśli wygryzie go ze składu Kimpembe. Trapp też mnie nie przekonuje, wolałbym kogoś stabilniejszego, z kim nie trzeba drżeć o jakiś nerwowy kiks, co niestety zdarza się Niemcowi.

Odnośnik do komentarza

W sumie to nie wiedziałem czy dać to bardziej do tego tematu, czy tego o Barcelonie, ale Mateusz Święcicki całkiem mądrze mówi o transferze (od ~15 minuty): http://www.gol24.pl/magazyn-sportowy24/a/magazyn-sportowy24-swiecicki-piotr-zielinski-jest-pilkarzem-o-zdolnosciach-fenomenalnych,12341686/

 

Szczególnie ten fragment o Messim podkreślający jaka to jest mocno dominująca postać w klubie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Stadion może nie najlepszy, skład jeszcze tez nie, trener na pewno nie, ale sztab prawników to PSG ma najlepszy w tym biznesie. To jak zagrali UEFA na nosie i jak bardzo nic im nie mogą zrobić jest niesamowite :D

Podejrzewam, ze za grubo bylo posmarowane juz przy wyborze Kataru na gospodarza mundialu w 2022 roku. Dlatego wydaje mi sie, ze UEFA ma teraz troche zwiazane rece.

Odnośnik do komentarza

 

Stadion może nie najlepszy, skład jeszcze tez nie, trener na pewno nie, ale sztab prawników to PSG ma najlepszy w tym biznesie. To jak zagrali UEFA na nosie i jak bardzo nic im nie mogą zrobić jest niesamowite :D

Podejrzewam, ze za grubo bylo posmarowane juz przy wyborze Kataru na gospodarza mundialu w 2022 roku. Dlatego wydaje mi sie, ze UEFA ma teraz troche zwiazane rece.

 

 

Chcesz powiedzieć, że FIFA wiąże ręce UEFIE?

Odnośnik do komentarza

 

To co, Mbappe casus Gotze? ;)

 

imo niekoniecznie. Gotze miewał słabe mecze już w BVB, nie był typowym robotem pokroju CR, czy Ronaldo. A Mbappe imo kimś takim może być.

 

No spoko, ale Mbappe też miewał słabsze mecze :D Raczej mam na myśli to, że w BVB Gotze był czołowym zawodnikiem, gwiazdą drużyny. Poszedł do Bayernu i nagle wokół siebie miał kilku takich zawodników. Mbappe będzie mierzył się z czymś identycznym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...