Skocz do zawartości

Paris Saint - Germain


Rekomendowane odpowiedzi

Menez błysnął formą w Emirates Cup. Bardzo aktywny, może jeszcze nie efektywny, ale występ z pewnością pozwalający wierzyć, iż nie odczuwalne będzie odejście Giuly'ego. Widać było spore zaufanie drużyny do umiejętności Francuza i dobrą współpracę z Jalletem. No i mam nadzieję, że transfery szejka nie zablokują możliwości rozwoju Alphonsowi Areoli. Ma potencjał, by być filarem defensywy. Tak jak to robił Bernard Lama.

Odnośnik do komentarza

Z Emirates Cup oglądałem tylko bramki i nie wiele w nich było udziału Meneza. No cóż, zobaczymy co chłopak pokażę, wierzę, że będzie ogromnym wzmocnieniem. Ajerkoniaku, i bardzo dobrze, że Dima do nas nie zawita. Pastore nie jest potwierdzony. Zamparini tylko powiedział, że wszystko jest dograne i na 100% Javier przejdzie do Paryża. Czekamy na oficjalki.

Odnośnik do komentarza

Kibicem PSG nie jestem, ale ten klub jest co raz bardziej ciekawy. Szejk, pieniądze, ciekawe transfery. Szczególnie ciekawi temat Pastore, prawdopodobnie ten zawodnik będzie grał w Paryżu. Tak więc PSG wygrało pojedynek z Chelsea, bo Londyńczycy też o niego walczyli. Zobaczymy jak PSG sobie poradzi w przyszłym sezonie, na pewno będę śledził ich wyniki. Coś czuję, że PSG porządnie namiesza we Francji :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...
  • 1 miesiąc później...

Zlatan oficjalnie ogłosił, że odchodzi po sezonie. Szykuje się spora przebudowa. Na pewno przyda się inwestycja w bocznych obronców. Szansę dostanie Kurzawa, ale tak naprawdę on jest niewiadomą. Van der Wiel to jednak nie ten poziom i pewnie odejdzie. Zostanie Aurier, ale po ostatniej aferze to nie jest też 100% pewniak.

Przyda się też ktoś na środek pomocy. Ten sezon pokazał, że po kontuzji Verattiego w środku pola powstała wielka dziura. Stambouli jest za słaby nawet na zmiennika, ale tutaj już wypada pogratulować władzom oddania do Crystal Palace Cabaye'a który na pewno przydałby się bardziej w tym sezonie. Motta, też nie będzie już młodszy więc trzeba szukać dla niego zastępcy. Może Naingolan z Romy?

Z przodu wreszcie swoje marzenie o graniu na 9-ce spełni Cavani. Ale trzeba zapewnić mu zmiennika, Batshuayi byłby niezłą opcją, ale OM nam go nie odda. To jest duży problem, znaleźć napastnika, który byłby wystarczająco dobry, a przy tym, gotowy na bycie drugim wyborem. Na skrzydłach jest Di Maria, Lucas i Pastore, też przydałby się czwarty do rotacji, marzy mi się Oscar z Chelsea, ale to mało realne.

To będzie ciekawe lato w Paryżu, tym bardziej, że trzeba pamiętać o finansowym FP.

Odnośnik do komentarza

imo powinni kupić jakiegoś młodego ( moze jakis młody Niemiec) i dać wiecej szan Rabiot, bo imo zasługuje na czestsza gre

Rabiot niestety nie pokazuje swojego potencjału. Może był zagłaskany, może mu zaszumiało w głowie po zainteresowaniu z Anglii. Szkoda bo fajnie, żeby byli jacyś wychowankowie w klubie, ale jeśli Rabiot nie poprawi swojej sfery mentalnej to nie jest zawodnikiem na ten poziom.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Nie cieszy mnie ten transfer. Niewiele ponad rok temu gościa bez żalu pogoniono z słabego Newcastle. Teraz zaliczył sezon życia gdzie ciągnął Nice praktycznie w pojedynkę, ale w PSG będzie tylko zmiennikiem Di Marii czy Pastore, wydaje mi się, że to nie jest zawodnik, który zadowoli się rolą zmiennika.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...